Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

31.10.2014
Малин

Іван Литвин дякує виборцям Малинського округу


Виборці Малинського округу!

Спасибі вам за те, що віддали за мене свій голос. Спасибі за вашу підтримку, за вашу віру в те, що разом ми можемо змінити наше життя і життя регіону на краще.

Я висунув свою кандидатуру на виборах, бо більше не міг дивитися, в яких умовах доводиться виживати людям, не тільки в нашому регіоні, а й у всій країні. Своїм прикладом хотів показати, що молодь може і має іти в політику. Тільки таким чином відбудеться оновлення влади.

За місяць передвиборчої кампанії, я знайшов нових друзів, ви стали моєю родиною. Ми ніколи не програємо, тому що тепер я знаю, що разом ми подолаємо всі труднощі. Згуртованою командою нам вдалося отримати достойний результат.

У нас були досвідчені конкуренти, які мали серйозну фінансову i партійну підтримку. Деякі кандидати перетворили вибори на окрузі в фарс, в бої без правил, в яких досягнення мети виправдовувало брехню, бандитизм і байдужість до долі людей, до своїх же виборців. Ми і далі бачимо результати брудних технологій, які використовують проти нас. Я закликаю кандидатів бути чесними та зберігати своє обличчя тим більше після виборів.

Наша команда фіксувала багато порушень виборчого процесу, щодо яких ми зверталися до відповідних органів, але маємо те що маємо. Не зважаючи на це, я визнаю результати виборів. Треба йти далі.

Я продовжу розпочату справу і буду працювати для вас. Разом ми зможемо змінити систему, яка не служить народу, а займається задоволенням особистих потреб та інтересів. Друзі, не опускайте руки, адже ми дійсно повинні і можемо жити краще! Разом - побудуємо нове життя! Життя, якого ми варті!

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.11.03 21:18 -
Лаговська Ірина (17)
0 0
Я теж думала рановото йому в кресло. Була з мамою на його зустрічі на БАМі, була здивована, бо думала щас начне крилами махать, мажориться, і при першому серйозному питанні обломається, але він нормально держався і мені здалося що говорив адекватні речі. Голосувала за нього. Хай би для Малина теж поміг як його папашка в Новограді
Відповісти
2014.11.01 01:16 -
Юрій Смалюк (14)
0 0
Це така дяка з натяком на 2019 рік? Ні,дорогенький,до того часу вже буде інша виборча система і якщо ти так прагнеш стати народним обранцем і зробити своїх земляків заможнішими,то вступай в батькову партію і вперед-завойовуй місце у списку.Та це ще не гарантуватиме тобі обрання,бо,бач,пропорційна система з відкритими списками передбачає такий порядок обрання,що не партія вирішуватиме,хто проходить у ВР,а хто ні.Це будуть робити виборці.І якщо до того часу,коли відбудуться слідуючі вибори до ВР вже за новими правилами у тебе запалу і бажання не стане менше,ніж зараз грошей у твого татуся,то тоді ласкаво просимо знову до Малина.Надіюсь тоді ти не будеш викидати даремне гроші на макулатуру.І ще.Ти заплатиш нашим комунальникам за звільнення малинських стовпів від своїх фото?
Відповісти
2014.10.31 23:52 -
Юрій Смалюк (13)
0 0
Чомусь дивна мовчанка щодо підсумків по мажоритарці! Хіба вас,шановні,не шокує 2 місце Журавського? З таким народом нам не те що програма 2020 не світить,а навпаки,йде повна деградація і підміна понять.Розпочинається стагнація і подальше зубожіння...Більшості абсолютно начхати що буде завтра-усі живуть одним днем.Тільки у владної верхівки витають в думках мрії про світле майбутне ( а можливо це вони тільки вдають,що вірять,а насправді нам чергову порцію локшини на вуха вішають?) Ресурси на Землі обмежені,а бажання наші безмежні...50% ,які не прийшли на дільниці абсолютно однаково-будуть вони завтра жити,чи буде потоп...Повна апатія і стагнація.Мінімум на років 20.
Відповісти
2014.10.31 22:45 -
andreyf3d (12)
0 0
Скромно , уйди на войну ваня и вернись героем.
СЛАВА ГЕРОЯМ!
Відповісти
2014.10.31 22:41 -
andreyf3d (11)
0 0
Родственник дай денег.
Афоня ти мне рубль должен.!
Відповісти
2014.10.31 21:27 -
робер артуа (9)
1 0
Дякую Івану за відібрані голоси "колеблющихся між комуністами та ригами".
А взагалом я ні трохи не сумнівався в наших людях (в перважній більшості)
Тож зарез можна впевнено сказати , що і Малинщина активно задіяна в побудові нової України.
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Відповісти
2014.10.31 20:42 -
Наливайко (6)
2 0
Литвинятко бредить бредом сивої кобили. Якби не папашка про його ніхто б і не чув. "оновимо владу", капєц, це з рудченком і з його папашкою.
Відповісти
2014.10.31 18:34 -
Малинський (4)
1 0
От не потрібно родичаться, реально ви точно систему не спроможні змінити. Краще почистьте стовби від своєї агітації.
Відповісти
2014.10.31 20:48 -
Наливайко (8)
1 0
ці лятвини - це частина (і не маленька) цієї прогнилої системи
Відповісти
2014.10.31 20:47 -
Наливайко (7)
1 0
ці лятвини - це частина (і не маленька) цієї прогнилої системи
Відповісти
2014.10.31 18:08 -
Huskuld (3)
1 0
Він рєально наче з "95 картала", таке лице наче він комік :)
Відповісти
2014.10.31 16:53 -
Григорій Шитюк (1)
2 0
а як малинчани вдячні кандидату... за обгаджене місто! Журавський ну, бодай щось зробив для Малина, хоч є за що добрим словом згадати. а цей самий бідний, "без фінансової підтримки" втюхав татові грошики у яскраву поліграфію... мабуть від небайдужості за долю виборців :)
Відповісти
2014.11.01 14:17 -
Ксенія (15)
0 0
Отож бо....Журавський зробив тільки ......ЩОСЬ. То він для того ЩОСЬ був депутатом і повинен був це ЩОСЬ робити. Це я Вам розкажу...,як Віталька за голоси вчителів по концертам у столиці возив минулого разу. А яскравість поліграфії Журавского теж копійку коштує. І загадив місто твій Журавський теж не мало.
Відповісти
2014.11.01 16:05 -
Григорій Шитюк (16)
0 0
"твій Журавський"...??? :))) а чому саме мій - "кто последний, тот и папа" (хто останній про нього згадав - той і крайній)? :) то я вам нагадаю шановні: всі ці роки він був не моїм, а нашим депутатом... до речі, ніхто не соромився звернутися до нього за допомогою, навіть великий революціонер з малинського району. я знаю Журавського досить давно, і не розумію тих хто лише обливає брудом політика. мені теж багато чого не подобається, але якщо Ви на цьому сайті не вперше, то повинні знати що я завжди висловлював свої думки і не ховався під казковими ніками, навіть коли отримував погрози за свою відвертість. в мене є певні переконання та власні уподобання, і це особиста справа кожного - кого підтримувати на виборах. взагалі, Ви чули щоб я за когось чи проти когось агітував?
що до вчителів - а хто іще влаштовував тіж самі екскурсії для тих же вчителів та дітей? в чому Ви звинувачуєте депутата, який закон йому (та й будь-кому іншому) забороняв зробити добру справу? так, я можу погодитися, що багато чого робилося саме з прицілом на майбутні вибори, але треба назвати речі своїми іменами - на той момент до виборів іще було як до неба рачки.
люди добрі, схаменіться! вибори вже фактично скінчилися - може пора повертатися до нормального життя?
Відповісти
2014.10.31 18:35 -
Малинський (5)
0 0
Шитюк, я й не сомнівався, шо ти за стару систему
Відповісти
2014.10.31 22:34 -
Григорій Шитюк (10)
0 0
про яку "стару/нову" систему ти торочиш...про що мова?
правду кажуть: послухай що про тебе говорять за спиною - стільки нового дізнаєшся... :) та знаєш, я вже не надто переймаюся, що про мене думають люди - нехай інші переймаються, що про них думаю я. :)
Відповісти