Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

23.10.2014
Малин

Кандидат від партії "Батьківщина" Петро Рябенко заявляє про обман виборців


У дільничних та окружних комісіях знову працюють ті, хто на минулих виборах мера столиці підтасовував голоси та зривав підрахунок бюлетенів. Міліція не реагує, у ЦВК проти цього зла безсилі. Про це в сюжеті Факти ICTV

Ветеран війни в Афганістані, лідер ВО "Ветерани за Україну" Петро Рябенко звернувся із заявою про злочин стосовно обману та підкупу виборців зі сторони "регіонала" Віталія Журавського.

Так, технічними кандидатами Журавського використовується партійна символіка демократичних сил та формуються підконтрольні члени виборчих комісій. Це вводить виборців в оману, враховуючи, що кандидат від блоку Порошенка знявся. Влада та міліція бездіє.

"Заради нечесної перемоги люди готові іти на злочин", - заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Ветерани за Україну" Петро Рябенко.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.24 18:29 -
Юрій Смалюк (9)
0 0
Заглянув в поштову скриньку.Там газетка від Рябенка.Повідомили мене про те,що саме пан Рябенко і є тим одним узгодженим.В центрі на величезних плакатах прочитав,що єдиним узгодженим є пан Музира.В інтернеті всі пишуть про те,що після того,як один єдиний узгоджений кандидат Пухтаєвич зняв свою кандидатуру,отим однісіньким єдиним став пан Дзюблик! Ого, думаю собі,в якому кабаку вони ото їх "узгоджували"? З ким "узгоджували"? Отак усі ви і отримаєте голосів,узгоджені ви наші...
Відповісти
2014.10.24 18:11 -
Ксенія (8)
0 0
Пане Рябенко! Так, як ведуть себе на дільницях ваші спостерігачі ,не веде себе спостерігач від жодного мажоритарника. В повному розумінні цього слова. Приклад- на дільниці довелося заспокоювати ваших спостерігачів, бо неможливо було працювати членам комісії.
Мало того , що вони прийшли в берцях та формі, вони не можуть себе поводити,агресивні та невиховані. Втихомирити їх було неможливо. Адже спостерігач,агітатор -це лице депутата,якого вони представляють. А те , що ми побачили на минулих виборах та бійка в центрі Міста нещодавно ( дивіться відеоролік на ІнфоМалин) говорять самі за себе. ......нажаль
Відповісти
2014.10.24 11:54 -
Егор (3)
2 0
Якщо на ціх виборах переможе Журавчик чи Литвинятко - це буде позор українського народу і Житомирської області. Беручи до уваги Євромайдан та АТО (яке розпочалося із-за цих регіоналів)
Відповісти
2014.10.23 23:48 -
Всеволод Загорний (1)
1 0
І Рябенко, і Шевченко-великі воякі шо перебралися у велику політіку ще й бойових побратимів подтягнули по вулицях з флагами бігать і агітірувать. На кого ж армію і фронт оставили? Чі дєпутатськє бєсчєстіє дороже офіцерської честі?
Відповісти
2014.10.24 08:33 -
Volvas (2)
1 -1
Вы бы поосторожнее со словами, типа великие вояки. Этого не нужно трогать, по крайней мере тем, кто не побывал в шкуре оппонента. Я не сторонник этого кандидата, но сторонник всех, кто по своей воле или по воле случая воевал, воюет и будет воевать. И медали За отвагу зря не давали. И если эти ребята смогли не обосраться на войне, то и в парламенте скажут своё веское слово. Ну а чувство справедливости у них воспалено. Будем надеяться, что их не сломает номенклатура. А на фронте есть кому воевать. Об этом можете не беспокоиться. Ваши диванные позиции враг не потревожит.
Відповісти
2014.10.24 13:17 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
я тоже ничего не имею ни за ни против Рябенка или Шевченка. а вот от тех кто их сопровождает, уже слышали : "у меня справка, мне пофиг!" даже видео где-то на этом сайте было... повнимательнее надо к команде относиться - подставляют своих кандидатов.
Відповісти
2014.10.24 14:00 -
Егор (5)
0 0
А це вже шо за банда Дзюблика ? ))) одні бандити в нас по округу http://operativno.info/component/content/article/70-novosti-dnya/9333-dzyublik-banda
Відповісти
2014.10.24 14:44 -
Григорій Шитюк (7)
0 0
по поводу этого сайта я уже высказал своё отношение. всё остальное - "имеющий уши, да услышит..." не имеющий здравого смысла, а только фантазию - обязательно придумает.
иногда люди забывают что любые выборы, как и беременность - временное явление. а после выборов - повседневная, порой скучная жизнь, да ещё и в глаза людям придётся смотреть.
Відповісти
2014.10.24 14:16 -
Кіт Мармиза (6)
2 0
Єгорка, ти шо дурачок? Спічки тут хочеш сокірой позатесувать...
Відповісти