Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

5.09.2014
Малин

Литвин-молодший замість Рудченка?


Сімейний похід у депутати цього разу планують зробити відразу три представники родини Литвинів. Про це повідомляє «Перший житомирський».

Як відомо, скандальний екс-голова Верховної Ради, який лишився без пільг та довічного утримання, буде балотуватись по своєму звичному Новоград-Волинському округу. Про те, як на виборах 2012 року Володимир Литвин «вливав» у свій округ кошти, писали майже усі ЗМІ. Журналісти рахували, що із бюджету в свої райони Литвин направив 95 мільйонів гривень і побив рекорди за відвідуванням виборців у робочий час.

Домовленості влади з Литвином проявилися, коли Партія регіонів взялася за один з головних технологічних прийомів цієї виборчої кампанії - закон про мови, писала Українська правда. А у червні Верховна Рада ухвалює закон про російську мову в першому читанні. Настає час відплати Литвина. Регіонали намагаються убезпечитися від прямого протистояння у сесійній залі з опозицією. Тому спікер дозволяє їм проголосувати з депутатських місць своєї Народної партії. При цьому на публіку Литвин демонструє свої чисті руки - показує, що його фракція не дала жодного голосу.

Потім закон про мову голосують у другому читанні. Цього разу його підтримують і самі депутати від блоку Литвина - за відсутності спікера. У нього трапляється істерика, він подає у відставку - таким чином Литвин хоче зберегти обличчя перед виборцями округу. Але за декілька днів закон переголосовано - і Литвин залишається на посаді голови парламенту.

Розплатою за вчинок Литвина стало включення до виборчого списку Партії регіонів людини на прізвище Юрій Благодир. В документах Центрвиборчкому він названий "радником голови Верховної Ради". Реально Благодир - керівник виборчого штабу Литвина у перегонах 2012.

У своєму окрузі Литвин створив благодійний фонд, головою якого став його син – Іван.

Як стало відомо «Першому житомирському», цього разу Литвин буде намагатись не тільки знову потрапити у Раду, а і протягти туди сина і брата.

Зокрема, син Іван, який відзначився гучним весіллям під час розстрілу майданівців у Києві, піде на сусідній округ, яким опікувався Микола Рудченко. Соратник Литвина Рудченко на Малинському окрузі має непоганий рейтинг. Відповідно він буде змушений поступитись ним Литвину-молодшому.

У районах округу вже починають працювати штаби Івана Литвина: набирають агітаторів, формують місцеві команди.

Але це не останній передвиборчий сюрприз. У депутати зібрався брат екс-спікера – генерал Петро Литвин. Утім, поки що не визначився із округом. Цілком ймовірно, що він спробує посунути Віктора Развадовського.

Відразу три Литвини будуть змагатись за крісло нардепа на чергових виборах, повідомляють джерела.

Утім, цього разу без підтримки Партії регіонів та Януковича.

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.09.06 14:50 -
Filon (10)
1 0
Ого, вже троє... немає на них управи http://nashigroshi.org/2014/09/01/heneraly-lytvyna/
Відповісти
2014.09.06 11:05 -
krasko (7)
1 0
Шо за нашестя Литвинів? Шо вони собі взагалі думають?
Відповісти
2014.09.07 02:01 -
Наливайко (14)
0 0
Має клан литвина багато грошей, то й нашестя. У рудченків грошей менше, то таке нашестя не влаштовують
Відповісти
2014.09.05 22:50 -
andreyf3d (4)
2 0
Ни хрена не поменялось ,все тоже бидло лезет в кресло. Где же наш Семен Семенченко? Наш с Малина !... За кого голосовать??????? Бабки решают все.... Черт возьми ,опять хочеться уъехать с Украины. Только посмотрю на фамилии нашего выбора и появляется рвотный рефлекс.....
А совсем недавно хотел жизнь отдать за Украину. Кто то был из списка на войне? У меня нет доверия к стране , к власти , даже если она вроде наш выбор . Но ведь был ли у нас выбор? Нет у нас выбора....
Відповісти
2014.09.05 21:57 -
Кіт Мармиза (2)
0 0
Малинська соломинка для утопающого.
Відповісти
2014.09.05 19:48 -
Ольга Гура (1)
0 0
Їм що там - медом помазано? Політики - це "кровосісі" суспільства, нічого іншого робити не вміють ,окрім як замилювати людям очі і грабувати ресурси країни. На цьому і стоять. І невже хтось за них знову голосуватиме? Нам треба якнайшвидше реєструвати громаду міста і брати під громадський контроль усе, що вони ще не вкрали.
Відповісти
2014.09.05 22:04 -
Кіт Мармиза (3)
0 0
Це якнайшвидше наробити масла маслянішого за масляніше. А для чого депутати? Обираємо тих шо треба та й всі діла! Це ж громада міста обирає? А всі надструктури то от лукавого - самі себе обрали і контролюють! В помощь дєпутатам Да, в контри - ДЄЛО ШВАХ
Відповісти
2014.09.05 23:13 -
Ольга Гура (5)
0 0
Львову, Вінниці та й іншим містам, які це зробили - воно не заважає. Якщо депутати і далі по списках від партій проходитимуть - то як і кого ми зможемо обирати? У громади завжди є активна частина і пасивна. Активна завжди прагнутиме брати на себе відповідальність, вирішувати проблеми міста, а пасивна буде якщо не палки у колеса встромляти, то розказувати ,як воно ото зайве. Розказуйте далі. Депутати перш за все зацікавлені. щоб якнайдовше утриматися у кріслі, і для цього нічого не робитимуть, аби не чесати громаду і чиновників проти шерсті, коли вони того заслуговують. Громадський діяч завжди вільніший у виборі дій і менш залежний від багатьох факторів. Він не чіпляється за крісло і статус, він вирішує проблеми
Відповісти
2014.09.06 09:22 -
Кіт Мармиза (6)
0 0
Ох, Ольго, саме так їм ПОТВОРСТВУЮТЬ, саме цього такі людішки і ждуть от тебе. Через такий подхід вони й будуть там сидіть як воші! Ти заблуждаєшся! - це я не переконую а висказую свою думку
А в Малині (маленькому селі) ту вошву прошерстить шо з партіями шо без партій прошерстить як на два пальця попісять
Відповісти
2014.09.06 13:09 -
Ольга Гура (8)
0 0
Добре, де в чому я з тобою згодна. Але таке питаннячко. Як без впливу громади можна спинити рубки лісу? Учора дізналася, що у Малині з десяток сімей, які приїхали сюди роки три тому з Донбасу (ставленики Януковича) і вони займаються нашими лісами, які садили твої діди-прадіди (мої не садили, бо я не звідси родом). Якщо одразу після Майдану вони трохи притихли, бо ще не знали чим воно скінчиться, то зараз ліс везуть і в будні, і в вихідні, і в свята безперервно. Прокуратура нічого не може довести, бо там треба спєцом бути ,щоб розібратися. І якщо громада не встане на захист лісів ,то буде у нас донбаська лєсостєпь, вони ж не розуміють, що Поліські ліси і болота не для естетики, а для підтримання клімату на теритрії Європи. Якщо громада мовчатиме, то лєсостєпь образується дуже швидко. А громада мовчить через те, що не розуміє - вона господар на цій території ,а не депутати, не донбасяни, не влада. Вона має запитати у влади і депутатів, і донбасян - а де поділися наші ліси, ми ж вам їх довірили. Власне для таких важливих питань і має бути створена громада міста.
Відповісти
2014.09.06 13:59 -
Кіт Мармиза (9)
1 0
О, оце ти десь правильно вже дивишся!
В Екофесті активні люди? Активні!
Якщо вони стануть дєпутатами вони стануть паганими людьми? Ні! Вони будуть актівними дєпутатами! Яка така влада може повліять на дєпутата якшо він гне своє? Ніяка!
У кого більше возможностєй, у дєпутата чи у просто громадського актівіста? У дєпутата! І одне другому не помєха? Як хочеш забить гвоздь шукаєш молоток, а не думаєш в якій ти позі будеш по йому гупать.
Так для чого грать в цю гульню шо вони там какашкі а ми тут актівісти дєла дєлаєм?
Отож виводи! Прийдуть вибори, все кинь і сади в те крєсло достойного. Друге діло шо важко розобраться ху із ху і твою добру душу можуть обвести круг пальця
Відповісти
2014.09.06 15:37 -
Ольга Гура (11)
0 0
Та отож.У тебе не виникає питання, чому поки людина не при владі - людина,як людина, а як тільки потрапляє у владу - її ніби підмінили? Я бачила,як звичайна прибиральниця, коли їй давали найменшу владу - виконувати обов'язки завгоспа, вона перетворювалася на "директора".А якби на неї поклали обов'язки директора, то що б було? Апокаліпсіс?))) Тому я навіть у своїх найкращих друзях не можу бути упевнена, адже випробування владою - одне з найсерйозніших. А по-друге, треба щоб ще й громада проголосувала, до неї треба йти і переконувати, а от на це у мене часу обмаль та й шкода витрачати його на розмови, краще на конкретні справи.
Відповісти
2014.09.06 15:50 -
Кіт Мармиза (12)
0 0
Так отож!!!
Шо до влади - сходи узнаєш
Відповісти
2014.09.06 16:55 -
Ольга Гура (13)
0 0
))) Світ ловив мене, та не спіймав (Сковорода).
Відповісти