Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

23.10.2014
Малин

Люди з 66 округу розповідають про Журавського


Мешканці Малинського, Володарсько-Волинського та Коростишівського районів 66 округу, по якому балотується Віталій Журавський, розповіли про кандидата зі своєї точки зору.

«Мене звуть Лідія Леонідівна Вербило, проживаю в селі Кропивенка Володарськ-Волинського району. Дуже гарне село. Я за фахом вчитель, 35 років пропрацювала в школі, викладала історію. Віталія Станіславовича знаю більше 10 років. Практично жоден із депутатів, які були обрані по нашому округу, не працювали так, як працював Журавський. Ми його завжди бачили, він завжди переймався нашими справами, завжди був з нами. Зроблено дуже багато, за що ми йому вдячні, і хочемо, щоб він ще був нашим депутатом».

«Цікава пора почалася. Незабаром вибори. Ви знаєте, як виходить завжди. Відкриваєш газету і бачиш, скільки нових імен, і всі хочуть бути депутатами Верховної Ради. Дивно від того, де ці люди були раніше? З’явились ось зараз, щось обіцяють, намагаються переконати, що вони змінять в Україні все на краще. А чи вийде в них це, якщо вони навіть не знають, хто ми такі, яким життям ми живемо? Для чого сюди їхати, для чого обіцяти? Мабуть, тільки для того, щоб роздратувати людей. Тому що за обіцянками люди нічого не отримають. Людина, яка дійсно допомагала Малину, допомагає, і, я впевнена, буде допомагати – це Віталій Станіславович Журавський. Тому що ми всі його знаємо, і, мені здається, ця людина ніколи нас не підведе, і буде надалі підтримувати».

«Мій дорогий синочок Василь потрапив у те АТО під Степанівкою, і там його поранило. Після цього буде реабілітація на місяць, а тоді йому будуть робити операцію. Першим звернувся до мене із представників влади Журавський. Я йому дуже за це вдячна. Хай йому Бог здоров’я посилає».

«Нам намагаються розказати, що Віталій Станіславович Журавський нібито голосував за закони 16 січня. Я як активний користувач Інтернету звикла завжди перевіряти інформацію. Якщо вас цікавить це питання, зайдіть на сайт Верховної Ради. І там ви побачите, що Журавський за ці «драконівські» закони не голосував. Запам’ятайте це і розкажіть про це друзям».

«Віталій Станіславович – це дуже чесна, справедлива і обов’язкова людина, відповідальна. У цьому ми переконалися не раз, у районі. Що він пообіцяв – те він зробив. Майже немає села, де б він не приклав свій розум, талант і не зробив людям багато доброго. І за це йому велика вдячність».

Прес-служба Віталія Журавського

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.24 06:23 -
Олександр Скальницький (14)
0 0
Колись у Польщі пройшла кампанія "Schowaj babci dowod osobisty" ("Сховай бабусин паспорт")...
Відповісти
2014.10.23 23:19 -
Всеволод Загорний (13)
0 0
Свята простота. Хватить уже пора путішествовать.ми ж ідем до європейського житття а там всі пєнсіонєри нічо не роблять а путішествують. Там ше один пєнсіонєр у якого все є по нашому округу балатується. Багато маєш-роздай людям і не піарся Я ВСЬО ДЛЯ АТО. Так шо мужчінкі вдвох вам буде не скучно-впєрьод на острова в Тіхом окєанє а ми вже без ваших громкіх фраз по тіхому будем розгрібать оставлєне вами наслєдство, бо еті багатиє-бєдниє шо так знають жизнь простого народа вже више ніж поперек горла у того народа.
Відповісти
2014.10.23 20:50 -
Наливайко (9)
0 0
так, не голосував він за закони 16 січня, проте він є автором законк "про наклепи" якиий би в разі його прийняття зчинив би тотальну цензуру в ЗМІ.
Відповісти
2014.10.23 20:47 -
Малинський (6)
1 0
Власник сайту не хоче друкувати
23.10.2014
Шановні Малинчани, 26 жовтня-важливий день!
До виборів депутатів Верховної Ради залишилось 2 дні. 26 жовтня-відповідальний для всієї країни день, навіть Європи і цілого світу! Від нашого ставлення до виборів та відданого голосу залежить особисте майбутнє, майбутнє України. Питання стоїть про обрання майбутнього народу. В цей раз є велика вірогідність чесних, але важких виборів-тобто реального врахування кожного голосу. Тепер голосуєте ви, а не за вас, як було раніше. Все залежить від кожного з вас. Кожен голос важливий і цінний. Ми не маємо права пустити ситуацію «по воді». Події які відбуваються з листопада по сьогодняшній день не залишили байдужим кожного українця, вже загинули тисячі безневинних і найкращих синів України, діти залишились без батьків, дружини без чоловіків.
Відповісти
2014.10.23 20:48 -
Малинський (7)
0 0
Вони нас захищали до останнього, боролись за право жити чесно! За кожного боролись-і бувшого регіонала і свободівця і анархіста. Віддали Богу свою душу і тіло землі- заради майбутнього, в яке вірять, за нас і нашу Батьківщину. Ми вже багато зробили для перемоги, великою кров’ю нажаль це вдається. Українці повалили диктаторський режим. Багато хто в це не вірив, але всеж сталося! Алебільше такого допустити не можна!І тепер відповідальність лежить особисто на кожному. Украина-290x282 Там воювали і воюють, а ви тут відстоюйте наші права, щоб така важка справа не стала марною. Запитайте себе самі-чи буде відповідально голосувати за колишнів депутатів дармоїдів, які руйнували і руйнують країну, а сьгодні запудрюють мізки про величезну кількість добрих справ? Якщо все зважити і співставити-то шкода зроблена кожному з вас набагато більша від подарованих одноразових харчів, качельок, техніки, білизни не значої допомоги військовим в перерахунку витрачених коштів на рекламу і зклеєний з гарних уривків імідж доброго і професійного господаря Чи може голосувати за дітей олігарха, які не мають уявлення що таке пенсія бабусі. Вони навіть не уявляють-як виживає простий українець. Хіба такого життя ви хочете? Певно ні.
Відповісти
2014.10.23 20:49 -
Малинський (8)
0 0
Депутати звикли жити за рахунок нас і державни, їх зарплата порядка 20 тис. Грн-це «пшик» в їхньому прибутку, вони збагачуються в особливо великих розмірах і через проведення коштів через фірми «прокладки», напрвлення коштів в підконтрольні структури, а також в свій швидко зростаючий суперприбутковий міліонний і міліардний бізнес-і все це за рахунок кожного українця, який не голосував за майбутнє, а за гречку, 100 чи 1000 гривень, які потім відібрали поборами. Запитайте у себе- чи відповідально не голосувати на виборах? Безвідповідально! Не вірте-хто говорить що за нас все вирішать. Якщо не будете обирати-то тоді і виберуть за вас. Час діяти українці. Важлива деталь-багато кандидатів зареєстровано. Знаєте чому? Вони ж і близько не знають що таке Малин, багато й не були зовсім на Житомирщині. Це все для того, щоб розтянути голоси у справжніх проукраїнських і народних кандидатів. Їх мало. Реальних 1-2-3 кандидати, що хочуть до влади заради реальних змін на краще і змушені будуть відстоювати наші законні права, регіон, країну.
Відповісти
2014.10.23 20:50 -
Малинський (10)
0 0
До вибору міського голови теж віднесіться з відповідальністю, бо від нього залежитиме розвиток міста, чи буде лікарня з лікарями, чи будуть зміни в комунальній сфері на краще, чи буде робота. А про розвиток промисловості, інших сфер зайнятості населення так і не наголосив жоден кандидат в мери, прикро... Нема стратегії, не буде й розвитку. Але вибирати треба, може й хтось просто забув написати в передвиборчій листівці. Прийдеться підштовхувати роботу в правильне русло. Обов’язково йдіть на вибори, не голосуйте за представників старого режиму, голосуйте за доброго і рейтингового народного кандидата! Панове, обирайте відповідально і серцем і розумом! Не вірте всій інформації, аналізуйте Не забудьте нагадати своїм друзям та родичам!
Пам'ятайте, що байдужість-найгірший ворог!
Отож закликаю всіх виборців прийти 26 жовтня 2014 року і проголосувати за кандидата в народні депутати та очільника нашого славного міста Малина, голосуйте за того, якому найбільше довіряєте, консультуйтесь з друзями. Ми всі несемо відповідальність за долю України, за майбутнє наших дітей і онуків. Не дамо скористатись своїм голосом нікому!
P.S. Не забудьте за вишиванку!
Відповісти
2014.10.23 20:51 -
Малинський (11)
0 0
Вибачте-що не впо темі статті
Відповісти
2014.10.23 20:41 -
робер артуа (5)
1 0
Жодного голоса журавському в Малині не буде!
Відповісти
2014.10.23 20:53 -
Наливайко (12)
0 0
я хотів ьи щоб так було, проте ж ви бачите як та тьолка бальзаківського віку в блакитній сукні за нього агітує, значить один голос вже буде,
Відповісти
2014.10.23 20:41 -
Наливайко (4)
0 0
І КОЛИ НАРЕШТІ ЖУРАВЛО ПОКАЖЕ НАМ СВОЮ ТЬОЛКУ КРЕМПЛІЦ,, НІДН НЕМОЖУ ЗНАЙТИ ЇЇ ФОТО
Відповісти
2014.10.23 20:40 -
Малинський (3)
0 0
не потрібно розписуваться за всеь Малин.Свою точку зору залиште при собі. Такі гарні люди так низько себе цінять
Відповісти
2014.10.23 20:38 -
Наливайко (2)
0 0
ПОТРІБНО СТВОРИТИ ПРЕС-СЛУЖБУ НАЛИВАЙКА І ПИСАТИ ПРО СЕБЕ ХВАЛЄБНІ СТАТТІ
Відповісти
2014.10.23 16:17 -
Григорій Шитюк (1)
1 0
так, люди коли дивляться цю рекламу - плачуть напевне... адже в цій країні (особливо перед черговими виборами) хтось-таки про них піклується. так чуттєво та зворушливо...
Відповісти