Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

13.11.2013
Малин

Малинська міська рада: Чергова "Сила"


У деяких інтернет-виданнях Житомирщини та місцевих ЗМІ з’явилася стаття-презентація «Сили людей» у Малині, у якій автори відкрито звинувачують міську громаду, депутатський корпус, міського голову у бездіяльності, а в деяких випадках в порушенні законодавства.

Коментуючи цей матеріал, міський голова С.В. Стельмах зауважив: «Приїжджі «рятівники-політики» «Сили людей» дуже жваво «співчувають» нашій громаді, дають «цінні» поради, аналізують діяльність депутатів, опозиції, міського голови, чіпляють ярлики.

Новозаявлені месії обіцяють вирішити усі міські проблеми з тарифами. Цікаво читати коментарі малинчан на сайті «ІнфоМалин». Радує, що наші люди реально сприймають таке «пустодзвонство» та висміюють «чергову силу», яка починає протоптувати шлях до виборця.

Мудрий Омар Хайям про таких псевдоборців за права та інтереси громади і європейські цінності говорив: «Про нас думають погано тільки ті, хто гірше нас. А кращим за нас — їм просто не до нас!»».

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2013.11.14 13:17 -
Юрко (7)
1 0
Чого так Стельмах злякався? Мабуть кінець пануванню комуни.
Відповісти
2013.11.13 17:49 -
Василь Федоренко (6)
0 -1
Кропачов , тебе ніхто не запрошував !
Подивись на себе в бані . Ото ти такий весь і не більше !
Відповісти
2013.11.13 17:47 -
Василь Федоренко (5)
0 -1
Николай подай "о себе справку" а то поп Гапон провокатор !
Відповісти
2013.11.13 15:45 -
(3)
4 0
Даже не вникая в суть, уже хорошо что мэр, хоть таким образом вступает в дискуссию. Админы сделайте интернет-приемную для мэра. Хотелось бы быстро (или хотябы относительно быстро) получать ответы от властей на некоторые вопросы без справки, паспорта и прочей бюрократии.
Для опонентов которые могут кричать давай до свидания - написано вполне серъезно, без скрытых и не скрытых подвохов.
Відповісти
2013.11.13 17:44 -
Дмитро Кропачов (4)
1 0
Тут підтримую, якщо заведе ще блог то я буду здивований...
Відповісти
2013.11.13 15:02 -
Крук (2)
0 -2
Дмитре.... давай, до свидания!
Відповісти
2013.11.13 14:57 -
Дмитро Кропачов (1)
2 0
Я в шоці, яка брехня... Коли з нас хтось, чи щось обіцяв, нехай шановний міський голова С.В. Стельмах покаже мені таку строчку де її можна прочитати!

А як люди сприймають, нехай міський голова подивиться результати опитування на сайті.
Люди підтримують!

Нове політиче об'єднання "Сила Людей" це:
-дійсно демократичне об'єднання нової формації (15)
-проект створений за для вигоди певної групи осіб (8)
-поки важко зробити висновок (2)
-навіть не чули про таку організацію (2)

А з коментарів всього пару коментаторів та активний самий критик це Федоренко Василь, який не аргументовано критикує!

А мені шановні малинчани не буде завджи часу тут коментувати ваші події та спілкуватись, це тимчасовий виняток, але треба прокинутись та подумати що відбувається та куди ми рухаємось та озирнутись навколо! Тим паче від цього дуже мало задоволення лише бруд з усіх сторін... А порядні читачі не важають, що треба сказати свою думку місцевим авторитетам які навіть опозиційність вже приватизували!
Відповісти
2013.11.14 14:32 -
Василь Федоренко (8)
0 -1
То як ти Кропачов не обіцяючи потрапив у депутати обласної ради ? Купив ?
Відповісти