Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

21.01.2014
Малин

Малинські «УДАРівці» побували на Грушевського


21 січня у Києві, висловлюючи свою громадянську позицію та підтримку, на Євромайдані і вул.Грушевській, де сталися події, про які вже знає весь світ, побували Малинські «УДАРівці».

Вирішення політичної кризи мирним шляхом, яка мечем зависла над нашою сувереною державою, сьогодні єдине і найважливіше питання.

Тисячі українців у різний спосіб підтримують учасників Євромайдану. Опозиційні сили Малинщини ( «УДАР Віталія Кличка», ВО «Свобода», УНП, ВО «Батьківщина» ) зібрали та передали на потреби своїх однодумців і соратників, які відстоюють нашу свободу у Києві сухе молоко, чай, цукор та теплі речі.

І знову, небайдужі підприємці та бізнесмени міста, підставили своє плече для благої справи. Стояти осторонь сьогодні – це позиція слабкого, нікчемного обивателя, якого рано чи пізно все одно зімнуть і викинуть як непотріб. Тому треба боротися за свою незалежність, за своє майбутнє та майбутнє нащадків.

І нехай, вільним українцям, протистоїть провладна машина, яка не рахується з народом, історія скаже своє правдиве слово. Нас не подолати!

Разом ми сила! Перемога буде за нами!

В. Литвиненко, «УДАР Віталія Кличка»

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.01.27 20:46 -
Василь Федоренко (6)
0 0
Тільки дурень , сліпень і провокатор може гнати маячню проте що Свобода дристуни чи не приймають найактивнішу участь . Чорти служать бісам , а біси дияволам і сатані - тому і маємо маячню яку тут свідомо масують !
Відповісти
2014.01.27 21:52 -
психіатр (7)
0 0
Доброго здоров’я! Радий знову Вас чути.

Ви сказали: "Чорти служать бісам , а біси дияволам і сатані..." Продовжіть, будьте ласкаві, вибудований Вами логічний ряд. Це допоможе більш точніше зрозуміти першопричини виникнення Вашої "маячні".
Щиро Ваш.
P.S. Не переживайте Ви так сильно за свого друга. Як говорять, зійде сніг і буде видно, хто й де др...ав і свистав.
Відповісти
2014.01.23 12:11 -
Василь Федоренко (4)
0 0
А вам чого несфографуватись дристуни ?
Що боїтесь залишитись без очей , почок,ребер , вцілілих черепів залишитись?
А то і гірше!
Не забувайте памперси міняти . , тіла віртуальні!
Відповісти
2014.01.28 08:36 -
Volvas (8)
0 0
Здравствуйте, Василий! Похоже, Вы покидаете этот сайт, как Поплавский сцену.
И тем не менее, я рад, что смогу задать Вам вопрос, который всё это время меня мучит.
Вы неоднократно при своих комментариях упоминали, что в прошлом были ментом и не простым, а инструктором по рукопашному бою в спецслужбах. Теперь, наверное, гордитесь результатом своих занятий. Вы никогда не задумывались, что в каждом ударе беркутовца есть и ваша доля участия, а значит, и вина? И как Вам с этим живётся? А разве мент может быть бывший? Я думаю, что скоро волна народного гнева накроет и Вас, не смотря на то, что Вы обставились партийными билетами, президентскими полномочиями и другими обстоятельствами, которые замылят людям глаза. Но память у народа длинная.
Відповісти
2014.01.28 12:20 -
Василь Федоренко (9)
0 0
Я протягом всього життя займався на відміну від цих тролів ,провокаторів інфотітушок суспільно-корисною діяльність без оплати зі сторони держави.
8000 дітей я відірвав від вуличного виховання , підготовив сотні призерів і чемпіонів , оздоровив і чистих зонах тисячі дітей , щорічно займався дитячою літньою бездоглядністю організовуючи і проводячі 50-дення табори і все без "допомоги " цієї "держави".Мої всі діти є патріотами і суспільноактивними в усіх куточках України !
Я теж горжусть тим що буватестованим тренером антитерористичних підрозділів , а не теперішніх Шуцманів цієї окупаційної влади .Але і тим що проводив збори навчань з студенською "свободою" проти свавілля , кийків,щитів , агресії Шуцманів.
Писк болота та гівна суспільства не знищить результати моєї життєвої діяльності .
Відповісти
2014.01.28 12:44 -
Volvas (10)
0 0
Скажите конкретно, каких пидроздилив?
И ещё- долгое время наблюдая со стороны за Вашей деятельностью, удивляюсь, как Вас там ещё терпят. По моему разумению, в такое горячее время, любой руководитель любой партии, должен вести себя так, что бы ряды пополнялись новыми членами. Что бы сомневающиеся покидали ряды противоборствующих партий. Что бы люди видели, кто есть кто.
По моему, Вы прекрасно справляетесь с задачей, что бы в Свободу в Малине вступали как можно меньше и создаёте имидж этой силы на будущих выборах. Порой словом можно нанести ущерб больше, чем кучей деяний. Задумайтесь над этим. Вы же позиционируете себя как проводник какой то идеи. Ведь для того, что бы тебя услышали, не обязательно кричать.
Відповісти
2014.01.28 13:12 -
qwin (11)
0 0
найлегше бити лежачого, але мова не про це..
Ви сказали, що довгий час стежили за діяльністю, тож прошу, поміркуйте логічно: багато мислячих людей усвідомлювали що таке являє собою партія «свобода». І саме ця людина, якій ви нині дорікаєте, що її терплять, робила все можливе власним прикладом, щоб якнайменше людей у цю партію не вступали. Саме цій людині хватало сміливості завжди бути справжнім обличчям цієї партії, на відміну від відомого лідера. Тож вважаю, що перед такими треба знімати капелюх за правду, а не дорікати, чого так мало не вступили. У що?
Яка може бути політика у провінції? Це несвіжий анекдот.
Відповісти
2014.01.28 13:56 -
Volvas (12)
0 0
На счёт лежачего не понял.
А вот на счёт политики в провинции - абсолютно с Вами согласен.
На уровне села, района - это выглядит смешно. По этому и к власти нужно допускать не по цвету партбилета, а по деяниям своим. Взвешивать всё: и поведение в молодости, и кто твои кумы, и кто твои родители есть или были. Ведь это всё может много рассказать о будущем председателе поселкового или районного совета.
Відповісти
2014.01.23 15:11 -
антиХам (5)
0 0
А що, Литвиненко коктейлі Молотова кидав? Василю, не говори про це відкрито, а то менти заметуть його, дєло пришиють.

От Тягнибок кидається лише гаслами. Він що дристун?
Відповісти
2014.01.22 10:51 -
Робин_Гуд (3)
0 0
Сфоткались і ВПЕРЕД - додому
Відповісти
2014.01.21 22:22 -
антиХам (2)
0 0
Капэц войні! Да будєт мір! Война доходить конця! Якщо на Всеукраїнський фронт поїхав Головний малинський фронтовик-антрепре́нер - це значить, що скоро на Грушевського змонтують сцену і на концерт запросять чергових Оксан Білозір.
Відповісти
2014.01.21 21:25 -
Aleks1488 (1)
1 0
Які ризиковані чоловіки. Цеж треба підійти до автобусів тих вдень і знайти мужність зфотографуватися. кулі свищать, гранати рвуться, а вони красені, надія нації, просто в очі смерті дивляться. Слава Героям!
Відповісти