Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

«Вожу з собою на чемпіонат плаття і каблуки»: інтерв’ю з борчинею з Малина Вікторією Слободенюк

20.12.2013
Малин

Малинський автопробіг в підтримку Євромайдану: Побиті авто


Невідомі "тітушки", раптово з'явившись, закидали камінням автомобілі, що зібрались на площі біля ялинки для автопробігу з прапорами України та Євросоюзу.

Цілились нападники в найдорожчі авто, розбивши два лобових скла. Потім дуже стрімко зникли на невідомому транспорті.

Як кажуть очевидці, це були двоє молодих хлопців, яких малинчани не впізнали.

Співробітники міліції, що прибули на місце події, зафіксували правопорушення.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2013.12.24 17:21 -
Василь Федоренко (8)
0 0
ЦІКАВО ! Де з сайту поділось звернення-запевнення Стельмаха що він компенсує збитки як голова міського бандформування "Партія РигиАналів" ?
Не мужик !!! Знову брехня , приховування бандитів та негідні нормальної людини обіцянки !
Фу ! ГАНЬБА !
Низи не хочуть , ти - не можеш ! Геть від влади !
Відповісти
2013.12.24 18:54 -
Кіт Мармиза (9)
0 0
Слухайте, а може це не Федоренко тут ганьбить усіх, як завєдьонний?!
Шо ти, Вухань, думаєш? (до речі тут ще й АЛЬФредо є, не то кіт не то собака, пришелєц, як і ти)))
Васильку, нажми на НОВИНИ, і так пальчиком по монітору.... зверху до низу... зверху до низу...
А то ти караул закричав, а я й собі хотів поволать. Добре, шо придивився, а то був би як той парєнь.
Відповісти
2013.12.22 14:53 -
Альф (7)
1 0
Він з тої партії, що скаже, коли йому буде вигідно...
Відповісти
2013.12.22 13:22 -
qwin (6)
2 0
мотив - це дуже тонка річ...
а якщо серйозно, треба негайно допитати леніна - усе ж сталось у нього на очах, а він стоїть, все бачитьі мовчить!
Відповісти
2013.12.21 10:02 -
Василь Федоренко (5)
0 -1
Те що ви вважаєте що малинчанам політика (філософія управління та контролю державою зі сторони народу) до ЛАМПОЧКИ може свідчити лише про мяко кажучи їх ущербність.
Те що Халера Мавпенюк до цього причетний - це факт.
Йому повезло що вночі перед тими мені зробили складну операцію і наклали 15 швів та я не ходячий . Інакше ні ці два бовдури ні той хто чекав їх в авто були б у мене у руках . В моємо житті ні один підлота не втік і не сховався !
Нікого встану на ноги і ми їх "викопаємо" , а потім закопаємо по своєму.
Якщо хтось бачив номера і марку авто дегенератів , то зателефонуйте мені
0932994514 ,0968202976 .
Відповісти
2013.12.20 19:20 -
Альф (4)
1 0
Те, що хлопці діяли за вказівкою, це факт... Бо більшості малинчанам політика до лампочки. По суті помста дурна і нехитра...Ну а що ви хочете? В принципі замовники на більше і не здатні, як з-за кутка нагадить...
Відповісти
2013.12.20 18:55 -
Кіт Мармиза (3)
0 0
Да.... Не дивина що машини побили.
Питання хто тих джигитів винайняв і кому це потрібно в Малині. Ну проїхались би на машинах і що? Там їм в Києві ці Малини до одного котячого місця... (та й в Житомирі напевне).
Так от, кому це потрібно в Малині!!!
Це ж якась місцева провокація-гра.
Хтось-комусь під шумок єврособитій хотів сернуть через свої малинські проблеми?
Чи це розпочинається загальнонаціональна пресхата? (звиняйте за жаргон, з ким поведешся...)
Відповісти
2013.12.20 17:58 -
Григорій Шитюк (2)
0 0
а что тут добавлять? в этой стране срочно нужен закон, разрешающий гражданам ношение оружия - у отморозков оно и без закона имеется, а законопослушный гражданин не в состоянии защитить себя, свою семью, имущество от посягательств злоумышленников...
Відповісти
2013.12.20 15:23 -
(1)
0 0
Неожиданно, как для Малина. Может что-то добавят очевидцы?
Відповісти