Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

29.09.2014
Малин

Малинський округ: 27! Двадцять три - то був не край!


Аномальна зона під назвою "Округ 66" не піддається аналізу...

Тільки 8 кандидатів висунуто партіми! Та 19 самовисуванців!

Це при тому що в інших округах загалом по 7(№63), 8(№67), 9(№65) кандидатів. Дещо попереду Житомирський округ - 16.

Повний список кандидатів по ОВК №66 (м.Малин) на сайті ЦВК.

Нагадаємо, що кількість зареєстрованих кандидатів по ОВК №66 на виборах 2012 року складала 17 осіб, 5 з яких скасували реєстрацію до дня виборів.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.09.30 12:59 -
Григорій Шитюк (11)
0 0
наших людей привчили, що депутат до ВР - такий собі добрий дядечко-благодійник (іншими словами - "дійна корова"), а тому автоматично виправдовується корупція, підкуп виборців. парламентар - перш за все це політик, фахівець у своїй галузі, людина яка відчуває нагайні виклики та потреби держави (а не тільки частини своїх виборців у певному регіоні), і знає у який спосіб ці проблеми вирішуються (на законодавчому рівні). все інше - брудний бізнес. не повинен депутат пластикові вікна у дитсадочках на своєму окрузі ставити, "протягувати" бюджетні кошти для ремонту доріг чи ЖКГ... роздавати гречку. в ідеалі - парламентар кікому нічого не винен у своїму окрузі! його обирають для того, щоб приймалися дієві (не лоббістські) закони, що покращать життя всім виборцям (і не тільки свого округу), створять благоприятні умови для ведення бізнесу, покращать інвестиційний клімат, зроблять якісною медицину, освіту, зроблять демократичнішим суспільство, створять справжню оборонну та енергетичну безпеку для держави (а не її іллюзію).
отож, не тих ми хлопці вибираємо, за 20 років ми самі загнали себе в глухий кут. і ніколи не піднімемося з колін, доки не прозріємо, що на всіх поганців сміттєвих баків не вистачить... поганці розмножуються швидше, ніж встановлюютьс урни для сміття!
Відповісти
2014.09.30 14:29 -
Зорянка. (12)
0 0
Саме таким зарекомендував себе П.Дзюблик. Поступовими кроками(від вчителя,редактора,підприємця,голови РДА) він дійшов до того, щоб стати кандидатом в народні депутати України. Виключно завдяки своїй праці, знанням завоював повагу та авторитет. Як житель невеликого селища добре знає проблеми, які є в невеликих населених пунктах, а, попрацювавши головою райдержадміністрації, зрозумів як важко їх вирішити з існуючою законодавчою базою, тому однозначно буде корисним громаді у Верховній Раді.
Відповісти
2014.09.30 15:19 -
Григорій Шитюк (13)
0 0
але ж його ніхто не знає далі Черняхова... масштаби у Дзюблика і того ж Журавського дещо різні, і можливості в принципі також... а головне - сприйняття потенційними виборцями нашого округу. в такому випадку, потрібно було кампанію розпочинати як мінімум півроку тому... перспектива виборчої кампанії у такому окрузі - 5%...? так всі вже зрозуміли, Журавському якраз і потрібні таки суперники для технічної перемоги :)
Відповісти
2014.09.30 18:33 -
Зорянка. (14)
0 0
В наших з Вами силах змінити цю ситуацію і зробити Дзюблика"відомим" по його реальній роботі-заслугах. А щодо "півроку назад", то людина, яка йде по життю поступальними кроками, півроку тому стала головою Черняхівської рда і дбала про цей район та не думала про народне депутатство,але життя вносить свої корективи і дає шанс щось змінити в цьому світі тим,хто цього заслуговує. За півроку і ще раніше до виборів готуються ті, хто вже має "запас купюр" та для яких передвиборчі перегони-це частина їхньої роботи. Проаналізуйте список з 30 кандидатів.Ой, скільки ж там технічних, але П.Дзюблик не з їх числа.Тож давайте підтримаємо його!
Відповісти
2014.09.30 12:18 -
Stas (9)
2 0
це точно наш журавлиний пацюк цих бомжів проплатив, щоби кожен з них по 0,5% урвав, ще по 10% наберуть інші реальні кандидати, а ця перефарбована гнида розраховує з 20% голосів скуплених селюків виграти.
Відповісти
2014.09.30 09:31 -
Юрій Смалюк (6)
1 0
Ідеальний варіант,якби в жодному бюлетені не було жодного голосу за будь-якого кандидата.Таким чином виборці проголосували б за пропорційну систему з відкритими списками,яка так лякає наших можновладців.Бо вони добре знають,що за такої системи одіозні особи на кшталт Журавського не матимуть жодних шансів потрапити у Верховну Раду.
Відповісти
2014.09.30 11:43 -
Григорій Шитюк (7)
0 0
Юра, утопія... люди просто не розуміють, що від них залежить перебіг виборів! на попередніх виборах президента (Тимошенко vs Янукович), я пояснював як можна змінити ситуацію: максимальна явка, і не підтримувати жодного з них... тоді вибори не відбудуться, а грошові мішки (в тому числі ті, що проплачують технічних кандидатів) зрозуміють, що народ їх "послав". ось тоді спрацює вираз "двічі в одну річку не ввійдеш". в такому випадку будуть призначені перевибори, і з"явяться нові обличчя у списках, а не фейкові дівчатка-студентки...
Відповісти
2014.09.30 12:15 -
Юрій Смалюк (8)
0 0
Звичайно цього не буде.Це просто думки вголос.Перевиборів нам не потрібно,адже платитимемо ми за це з власної кишені (держбюджету).Але якби новообрана ВР прийняла закон про вибори на пропорційній системі за відкритими списками і одразу саморозпустилась -в такому випадку перевибори були б доречні.
Відповісти
2014.09.30 12:57 -
Григорій Шитюк (10)
0 0
гадаю, перевибори наш бюджет би витримав... мова скоріше про те, який парламент отримає Україна... при дієвому парламенті, бюджет би відновився дуже швидко.
Відповісти
2014.09.29 21:56 -
робер артуа (3)
1 0
Насправді все просто -потрібно потратити хвилин 10-15 та проаналізувати кандидатів самостійно ,приміром ті люди які живуть далеко від місця балатування на мою думку повинні відпасти , горе мужновладців всі теж добре знають , тож залишиться 3 ну максимум 4-ри кандидати .
Відповісти
2014.09.30 00:01 -
(5)
1 0
Логика железная! Только одно но! Эти 3-4 человека у всех будут получаться разные. На самом деле это уже лавина, как писали ранее, и никто из кандидатов не контролирует ситуацию, а только ждут подставу и слетают с катушек.
))) Еще б 5-ток и будет 33 богатыря
Відповісти
2014.09.29 20:59 -
Зорянка. (2)
1 0
Диву даюсь. Дійсно,є кандидат,що вартий уваги і ,головне в цей передвиборчий час, нашого голосу,а решта що ж?Діти відомих батьків, ті,кому ще треба дорости до такого рівня, іншим-вже час, на зразок європейських пенсіонерів, їздити у тури країнами світу.Чи це розігрався спортивний інтерес?Люди,подивіться,невже їм, представникам цих категорій, ми довіримо своє майбутнє?
Відповісти
2014.09.29 20:52 -
bartsimspon (1)
1 0
Все предельно понятно. По началу на округе был зарегестрирован один Журавский. Все понимают, что с его прошлым у него очень сомнительные шансы пройти, сколько бы он денег не вливал, поэтому и побежали сюда. Так же возможен вариант запутать избирателей, что б растянуть голоса между всеми, и кандидат с минимальной поддержкой в 5 процентов скажем, вы поняли о ком опять идет речь, прошел. Так что думайте за кого голосовать.
Відповісти
2014.09.29 22:32 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
дуже стара але абсолютна дієва технологія... кандидат набирає N-ну кількісь голосів (більше певного % просто ніяк), але чим більше технічних кандидатів, тим більше розпорошеність, і достатньо буквально кілька відсотків переваги аби технічно виграти вибори... отож, мабуть 27 - це далеко не остаточна цифра.
до речі, на виборах президента було все навпаки - і це спрацювало, українці обрали президента в першому турі, з абсолютною перевагою перед опонентами..
Відповісти