Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

28.10.2014
Малин

Малинський округ: Протоколи з туалету, що тянуть на 5 років


До Малинського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від одного з офіційних спостерігачів про те, що у приміщенні окружної виборчої дільниці зафіксоване порушення виборчого законодавства. Нині усі обставини з’ясовуються в рамках розпочатого досудового розслідування.

Повідомлення про те, що у вбиральні приміщенні ОВК заповнюються протоколи дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів, надійшло до міліції уночі 27 жовтня.

Правоохоронці, що прибули за вказаною адресою, розпочали перевірку, в ході якої з’ясували, що заступник голови однієї з ДВК разом із секретарем у вбиральні приміщення заповнювали окремі пусті графи в протоколі про підрахунок голосів виборців, намагаючись усунути зауваження, на які їм вказали під час здачі документів до ОВК.

Інформація про подію була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.158 (Надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або фальсифікація виборчих документів, документів референдуму, підсумків голосування або відомостей Державного реєстру виборців) Кримінального кодексу України. Усі обставини встановлюються в рамках розпочатого досудового розслідування.

За чинним кримінальним законодавством, подібні дії караються однозначним позбавленням волі на строк від 5 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 1 до 3 років.

СЗГ УМВС України
в Житомирській області


 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.30 21:40 -
Ксенія (14)
0 0
а може через "любителей туалета" Журавський 2місці. а Зяблик на 1-ому? треба туалети закривать закривати на ОВК, а члени ДВК ,коли їдуть з протоколами хай памперси одягають. Там може т'тя зашла в туалет з печаткою....а її у тюрмуууууу за сеееее діло.
а кандидат має сотню порушень- навіть шраф не випишуть на користь района ....де він же і нагадив. Цирк на дроті
Відповісти
2014.10.30 09:34 -
Наливайко (6)
0 0
Згадав вислів бджоляра: " Бандити повинні сидіти в тюрмах". (так знаю що перед цим це сказав Жиглов)
Відповісти
2014.10.28 18:58 -
Юрій Смалюк (3)
0 0
На 18год.50хв. 28 жовтня тільки 4 малинських дільниці дали Дзюблику на 991 голос більше,ніж Журавському.Це більше 50% усієї переваги на цей момент (1965 голосів).Так,Малин Журавського бортонув...
Відповісти
2014.10.30 09:36 -
Наливайко (7)
0 -1
А звідки районний чиновник взяв стільки бабла на предвиборчу кампанію. Дзюблик-підростаючий журавлюк.
Відповісти
2014.10.30 10:59 -
Григорій Шитюк (10)
0 0
хто Журавський - бачили, хто такий Дзюблик - побачимо, маємо факт - Дзюблик виграв вибори, і це дуже комусь не подобається... нам пора вже усвідомити, що рядові доярки та шахтарі вже більше ніколи не будуть "керувати країною" (і голосувати по вказівці партії).
Відповісти
2014.10.30 13:48 -
Малинський (12)
0 0
шо це ти на доярок наїзжаєш. Ти реально живеш в іншому світі. Я так дивлюсь на твої фото і не можу зрозуміти тебе
Відповісти
2014.10.30 09:40 -
dumayu (8)
2 0
Дзюблик статист у новому великому проистоянні Яценюк-Порошенко. А гроші дала партія. Так що там відносно все чисто.
Відповісти
2014.10.28 19:06 -
Альф (4)
1 0
І не вперше...
Відповісти
2014.10.28 16:57 -
Кіт Мармиза (1)
0 0
{Хотіли в сортір родіну спустить...
От інтірєссно, скільки ж їм на лапу обіщають шо йдуть на такий ріск? І пора садить, а то цей цирк і онучата будуть наблюдать.
Відповісти
2014.10.28 19:33 -
робер артуа (5)
1 0
Справа в іншому , те що робили члени ДВК , роблять як мінімум половина дільничних комісій .
Чому? За законом печатка повинна лежати в сейфі на дільничній комісії ,і всі члени ДВК мають чекати поки їхні делегати в ОВК не здадуть протоколи голосувань.Це по закону. На ділі голова ,секретар та заступник голови не завжди мають знання , як правильно заповнювати протоколи.Тому ,член ДВК бере печатку з собою щоб не вертатись (а дільниці як відомо можуть знаходитись за 80 км від ОВК) При здачі протоколів на ОВК член комісії показує на неточності в заповненні протоколів , після цього член ДВК іде в кращому разі в машину в якій приїхав достає мокру печатку і робить виправлення ...
І на мою думку ,поки не буде голосування в електронному вигляді порядку не буде.
Відповісти
2014.10.30 10:52 -
Григорій Шитюк (9)
2 0
згоден на 100%. треба підкорегувати систему виборів в цьому плані та виключити слабкі місця. але якщо вже ОВК вимагає уточнюючий протокол, то краще "іти в машину"... :) всі ці порушення в переважній більшості випадків не мають жодного відношення до спотворення результатів голосування, а лише свідчать про недостатній рівень підготовки ДВК. провівши ніч виборів у ОВК, черговий раз мав нагоду в цьому переконатися.
Відповісти
2014.10.30 13:45 -
Малинський (11)
0 0
І де це ти там проводив ніч? Шось я тебе там не бачив... А може забіг в зал і сфотографував сплячих членів овк. Не треба було тасувати членів і голів двк за день до виборів-все б було набагато краще
Відповісти
2014.10.30 21:23 -
Григорій Шитюк (13)
0 0
і де ти бачив "сплячих членів овк"... у ніч виборів???
ну, не бачив - то й добре. мені приємно - значить правильно працюю... :)
Відповісти
2014.10.31 11:37 -
Малинський (15)
0 0
Гриша двк, а не овк. Це рызны речі. Просто не бреши шо всю ніч
Відповісти
2014.10.31 12:50 -
Григорій Шитюк (16)
0 0
"сфотографував сплячих членів овк" - ??? в мене вдосталь фото ОВК 66, "сплячих" немає... :)
що означає "не бреши"? стосовно ДВК, то я був у 3шк під час підрахунку, але й в будівлі адміністрації за ніч нічого не пропустив.
Відповісти
2014.10.31 14:50 -
Малинський (17)
0 0
Округ налічує 298 дільниць. Всі зїзджались в ОВК в Малин, в черзі частина членів ДВК була на вулиці, а частина чекала в актовому залі. Там і спали ті, що чекали черги та зморились.
Відповісти
2014.10.31 15:04 -
Григорій Шитюк (18)
0 0
http://infomalin.biz/news/politika/malin/malinskiy-okrug-fotoreportazh-z-ovk.html
Відповісти
2014.10.31 18:00 -
Малинський (19)
0 0
був, бачив
Відповісти
2014.10.28 17:53 -
Юрій Смалюк (2)
0 0
Це не обов"язково були підробки.Я допускаю,що мало місце простісіньке невігластво.Але в туалеті...мабуть всетаки махлювали.Можемо тільки здогадуватись.
Відповісти