Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

30.10.2014
Малин

Малинський округ: СПРОБА ПІДПАЛУ ОВК!


В ОВК №66, де перемагає кандидат від «Народного фронту» Павло Дзюблик, вночі намагались спалити бюлетені

Сьогодні вночі невідомі намагались спалити ОВК №66 у Малині та знищити таким чином усі бюлетені.

Утім, завдяки злагодженим діям правоохоронців цього зробити не вдалось. На жаль, зловмисникам вдалось утекти. Тому наразі основне завдання – це знайти тих, хто винен у підпалі приміщення виборчої комісії.

У політичній партії «Народний фронт» заявляють, що зловмисники повинні бути знайдені та покарані.

Нагадаємо, що саме в окрузі №66 опрацьовано тільки 91% проколів. За результатами підрахунку перемогу отримує кандидат від «Народного фронту» Павло Дзюблик. Натомість Віталій Журавський та Іван Литвин мають друге та третє місце відповідно.

Житомирський обласний штаб партії "Народний фронт"

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.11.05 00:04 -
Ксенія (37)
1 0
Ну....стосовно куплених членів ОВК - це круто тільки звучить, щоб внести смуту в народ. Бо підкупити усіх членів ОВК- неможливо і нереально. Вони знаходяться під наглядом спостерігачів на 99,9%. Підпал був- це є факт. Отже хтось до цього причетний. Я ,як людина ,яка дружить с головою (похвалю сама себе) припускаю ,що це одна людина (максимум двоє), які очикували результати майже до кінця. Ну і зрозуміло,що результат був неочікуваний.....тому висновки напрошуються та картина вражає (бо такого дива в Малині ще не було) Як людина,яка знайома з виборами ,а не " то що на заборі написано" думаю ,що винуватця не знайдуть . Довго та нудно будуть мурижити усіх членів ОВК....... Маю на це свій погляд......
Відповісти
2014.11.02 19:45 -
Зорянка. (36)
0 0
І знову здрастуйте. Так, панове, бачу вас не можна залишити наодинці і на декілька днів. Я наівно думала, що після виборів всі "страсти" уляжуться та де ж там!!!
По перше, хочу подякувати усім, хто підтримав П.Дзюблика, бо впевнена, що ми у своєму виборі не помилились, але є одне АЛЕ-як ви бачите маннна небесна на нас не зійшла в день наступний після виборів, тому Павло Володимирович в Києві, а ми всі разом з вами тут, кожен на своєму місті, не лінимося, а працюємо задля кардинальних змін на краще у нашому житті.

По друге, з обіцяним шампанським затягнула-згодна, винувата, але поки протоколи не були опрацьовані та передані в ЦВК якось не до святкування було(самі знаєте, що витворяли конкуренти П.Дзюблика), але зараз все наче в нормі, тому готова зустрітися в приємній компанії-шампанське обіцяю-визначайтеся де і на котру годину.
Відповісти
2014.11.01 17:50 -
Юрій Малашевич (11)
1 -2
Малинчани , ті що голосували за Дзюблика, мені вас всіх шкода, і водночас , мені боляче з приводу того що ви найліпше долучились до вибрання свого дальнього позаяк не знаєте його як ближнього. Звичайно що між злами обирають найкраще зло, але ви це зло навязали як ярмо на всі райони. Малинчани, шановні, ті що голосували за Павла Володимировича, ви поставили крапку, але на собі, повірте. "Німії, подлії раби, підніжки, жалкії лакеї, вас обманули, ну а ви! Кого ж обрали -фарисеї !?..." Вибачте , мені важко друкувати ці різкі слова , але мушу їх писати для маргінальної маси виборців не тільки міста Малина , а й всього округу, тому що за таких страждають інші.
Відповісти
2014.11.01 18:14 -
Юрій Смалюк (13)
1 0
Малашевич,по великому рахунку малинчани,та й виборці усього округу загалом,мало знали,якщо не сказати взагалі не знали не тільки Дзюблика,а й інших кандидатів.І голосували не стільки за нього,скільки за його партію,а багато хто віддав йому голос,щоб той голос не дістався Журавському.От у Коростишівському районі Варивода виграв у Дзюблика 4237 голосів.А Малинський район дав 48% від усієї переваги Дзюблика над Журавським.Уявляєш,якби від Малина був такий кандидат,як від Коростишева Варивода?Здогадуєшся що б тоді було? Правильно-у взаємній суперечці між Малином і Коростишевом переміг би...Журавський.Тому гріх тобі ображатись на людей і називати їх рабами.Твоя однопартійка Фаріон після поразки теж назвала своїх виборців рабами.Чи ти думаєш,що ті 17694 людини,що проголосували за Дзюблика помилялись,а ти один ні?Ці вибори ще раз доказали,що від мажоритарної складової треба відмовлятись.А нам,малинчанам,повір,однаковісінько хто став депутатом від нашого округу.
Відповісти
2014.11.02 09:25 -
А ви не знали? (23)
0 -1
Що я можу сказати, Юрій Смалюк. Мабудь вам Малиничанам так же байдуже чому та від чиїх рук померли люди на Майдані, якщо так голосно плюєте на інших кандидатів. Та прийде час ви пожалкуєте над легковажними своїми думками. Прикро.
Відповісти
2014.11.02 13:47 -
Юрій Смалюк (24)
1 0
Ви можете зрозуміти,що з 30 кандидатів мандат депутата ВР отримає тільки один.Якби малинчани проголосували не за Дзюблика,а за іншого,то чому тоді не можна було говорити-а чому це малинчани "наплювали" на Дзюблика? Завжди будуть незгодні і незадоволені,вважаючи,що тільки їх думка має право на життя і тільки вони праві , а всі інші не дослухались до їх.Та собаки лають,а караван іде.Значить погано доносили свою "єдино вірну дуку". З єдиною думкою,єдиним суспільним поривом ,єдиною партією ми вже жили 70 років...Навчіться програвати і вчіться демократії.Меншість підкоряється більшості і намагається на наступних виборах стати більшістю...
Відповісти
2014.11.02 14:02 -
Кіт Мармиза (26)
1 0
Ну ви тут понаписували, й на пару днів вас не оставиш))))
Да ще й такий жирнючий карась тут откуда нє возмісь Той шо все знає!!!
Слухай, Юрась, тож якийсь провокатор-чик! Ото хто направо налєво вставляє шо "Не за те на Майдані стояли гінули..." то так і знай шо людина не чиста помислом.
От тільки ще не побачив його путєводную звєзду, куди клонить...
Відповісти
2014.11.02 16:28 -
А ви не знали? (34)
0 0
Таку вже дурню пишете. Ви пам'ятаєте що кіт, що по ланцюгу ходив туди сюди, був учений - то був міф? Не треба бути занадто розумним щоб просто проаналізувати поведінку Яценюка останні 10 місяців.
Відповісти
2014.11.02 09:01 -
А ви не знали? (21)
0 0
Я бачила як Варивода виграв у Дзюблика по Користишіву. Читаючи приватно один протокол з одніеї виборчої дільниці бачила наступне: Варивода 47 голосів. Потім ручкою іншого кольору виправлено на 476 голосів. У підсумок всіх голосів підраховуючи не сходяться цифри з цифрою вказаною у підсумку з протоколу. Математики від Бога.
Відповісти
2014.11.02 15:06 -
Григорій Шитюк (27)
1 0
бачили людина, як 430 голосів домалювали кандидату... але, буду мовчати - дочекаюся поки ЦВК оголосить результати виборів...? :)
як на мене - просто не реально, по паралельному підрахунку такого не могли на помітити. в ОВК оскаржували та перераховували навіть за кілька голосів. якби перерахували протоколи з цієї дільниці - шухеру було б на всю Україну.
мабуть образа така, тому що не вдалося своєму кандидату домалювати, а люди в Коростишеві за нього взагалі не голосували... :)
Відповісти
2014.11.02 15:31 -
Кіт Мармиза (30)
0 0
Здорово, Грігор!
Давай вже якесь кіно про Малин да не будем тут кулаками послє дракі махать. Ти там на прєзєнтації мера нічого ненафіксіровав? А то якусь таку фотку скудненьку положили та й то одну.
Відповісти
2014.11.02 15:56 -
Григорій Шитюк (31)
0 0
ну, як це, "кулаками біля сраки" не помахать - то святе! зачекай, скоро підготую відео про вибори в Малині... бо тут всі все знають, а що не знають - придумають... :)
Відповісти
2014.11.01 18:30 -
Юрій Малашевич (17)
1 -1
В цьому наша спілна біда що ми не знаємо , а робимо як в Святому Письмі зазначив БОГ: книга Осії 4:6 "Гине народ мій від браку знання" . Як же ж Ви шановні малинчани можете розповідати і переконувати нас черняхівців що Дзюблик кращий , якщо ви його майже не знаєте. Якщо ви зачарувались його гарним словами, улесливими та пянкими обітницями. АЙ-АЙ -АЙ.
Відповісти
2014.11.01 20:16 -
Юрій Смалюк (18)
0 0
Малашевич,ну ти ж наче розумна людина,а коментарі пишеш,наче до тебе туго доходить.Я ж писав,що нам,малинчанам,абсолютно однаково став би депутатом Дзюблик,чи Варивода,Шевченко чи Рябенко-ми їх не знаємо,бо вони "не наші".Більшість голосувала за Народний фронт то заодно і за Дзюблика,бо він був від Яценюка.Був би Варивода від Яценюка-голосували б за нього.Невже це не зрозуміло?Як ще тобі розжувати?
Відповісти
2014.11.02 09:16 -
А ви не знали? (22)
0 0
Любі друзі, знайоме висловлення.:) Коли Яценюк приведе до політики Тимошенко, а він її веде, дуже так "акуратно" веде на місце прем'єрки... Коли ви знову зрозумієте що Україна стала плясати під думку Кремля... Тоді, а я не маю зовсім сумніву, ви зрозумієте що були не праві по відношенню до нашою рідної країни. А ви мабудь не знали, що Надя Льотчиця номер 1 у списку це проект Путін-Юля-Яценюк? Що між Путіним та Юлею вжє давно є до кінця життя домовленості? Скоріш за все не знали... Чи ви знали що скоро Порошенку та його політичній кар'єрі кінець, якого завжди йому бажала Юля, а тепер також і Яцик? А ви не знаєте чому цьому парламенту прогнозують жити півроку або рік? Що через певний час буде контр-революція, і знову будуть жертви майдану? Не знаєте... А що ви взагалі знаєте?
Відповісти
2014.11.02 13:48 -
Юрій Смалюк (25)
1 -1
Що за нісенітниця! Ви з свічкою стояли і все чули? Не городіть дурниць.
Відповісти
2014.11.02 15:13 -
А ви не знали? (28)
0 -1
С видео камерой в руках стоял. Хорошее изобретение автомобильный регистратор. Знаєте такий, Юрій?
Відповісти
2014.11.02 15:27 -
Кіт Мармиза (29)
1 0
Слухай, Той шо все знає, ти давай опрєдєляйся, чи ти з камєрой в руках СТОЯВ, чи ти БАЧИЛА як Варивода шось приписував, а то тільки хотів написать Та шо все знає, а тут... стояв
Відповісти
2014.11.02 15:59 -
Григорій Шитюк (32)
0 0
я теж помітив... то Котяро, таке собі "раздвоєніє лічності"... може цьому Штірліцу скинутися по пару копійок на білет за Житомир... кажуть на перших порах виліковно. :)
Відповісти
2014.11.02 16:11 -
А ви не знали? (33)
0 0
Час покаже хто стояв чи хто стояла та бачила. Ви так хотіли змін у країні що зовсім не побачили картину майбутніх відстоювань на місці.
Відповісти
2014.11.02 16:56 -
Кіт Мармиза (35)
0 0
Та ти подиви як ВОНО з'їхало!!! Так ти ВІН чи ВОНА?
Тільки не пиши шо на фоні змін та відстоювань та нашої незрячості та вашої далекоглядності та майбуття у нашій країні все покаже час хто він хто вона
Відповісти
2014.11.01 18:17 -
Григорій Шитюк (15)
1 0
Юра, заспокойся... це його просто "на шампанське" не запросили :)))
Відповісти
2014.11.01 18:07 -
Григорій Шитюк (12)
0 0
пане Юрію, ось бачите, пережили ми якось і вибори... здається Ви перші повинні дякувати всевишньому, що Дзюблик без 5хв депутат - вакантне крісло в адміністраціі буде... чи воно Вам знову не світить? :)))
на щастя, малинчани виявилися не такою "маргінальною масою виборців" як дехто на це розраховував.
Відповісти
2014.11.01 18:16 -
Юрій Малашевич (14)
1 0
Якщо пророка не визнала своя Вітчизна, то що вартує його визнання на іншій землі... Ні що інше як банальне невігластво. А місце голови Черняхівської РДА візміть собі, Дзюблик Вам в цьому допоможе, виж його саме за це і обрали, я вже якось більше займусь своїм навчанням і дослідженнями.
Відповісти
2014.11.01 18:22 -
Юрій Смалюк (16)
0 0
І це буде дуже правильно з твого боку.Нам потрібні розумні і начитані люди.Ну навіщо тобі ота брудна політика?Навчайся і досліджуй.І, головне, побільше читай-тобі ж треба наздогнати мене за кількістю прочитаних книг :)))
Відповісти
2014.11.01 16:20 -
А ви не знали? (7)
0 -3
Це так пан Дзюблик побоювався перерахунку голосів, що чуть не спалив будинок адміністрації містечка Малин. Є відео-матеріали, де куплений "член" комісії перекладає з відкритого пакету протокол та підмінює його на той що треба. Потім запаковує його, відходить до іншого столу, ножицями відрізає і починає зачитувати результати підрахунку білютенів.:) Дуже скоро всі побачуть це відео, дуже скоро. Та побачуть лице жіночки "членши" комісії, яка не може знайти у коробці з бюлетенями контрольні талони, які відправляються до ОВК разом з протоколами та бюлетенями. Так що, Неповажний Дзюблик, у вас ще є можливість все спалити, щоб ніхто а ні нічого більше не перерахував, бо коли одна жіночка дасть свідчення про її підкуп вашою командою, ой соромно буде, ой соромно...
Відповісти
2014.11.01 17:49 -
Наливайко (10)
2 0
Давайте факти панове. Проте я думаю, що це брехня.
Відповісти
2014.11.01 22:38 -
А ви не знали? (19)
0 0
Прийде час, побачите!
Відповісти
2014.11.01 17:30 -
Григорій Шитюк (9)
2 0
я вже хочу побачити це "відео"! тим паче що хтось так обіцяв, що вся комісія стане зірками на youtube... дівчата так і не дочекалися - мабуть образилися. :)
а у вас там часом немає доказів, що Дзюблик причетний до смерті Папи Римського...? ось це була б сенсація - вже не районного масштабу. :)
якась дешева у вас "люстрація", пардон - СЕНСАЦІЯ вийшла... не цікава.
Відповісти
2014.10.30 20:06 -
Олександр Скальницький (4)
1 0
Осінь. Пора птахам у вирій. Так і охота сюди уривочок з поезії Михайла Карпового "Довгодзьоби"

...Тож гукну їм услід: гулі-гулі, курли вашу мать!..
Рівномірно розмазавши сльози і соплі по рилу,
я цигарку палю. В далечінь довгодзьоби летять…
Відповісти
2014.10.30 21:22 -
робер артуа (5)
1 0
Супер!
Ремарочка - весною повертатись назад не бажано.
Відповісти
2014.10.30 18:28 -
Олег Антонюк (2)
2 0
Це їх предсмертна агонія, а скоріше агонія куплених членів ОВК, які де-факто йшли від Журавського — замість суперової премії тепере отримують х.... Від того мізки затьмарило так, о забули згідно із ЗУ "Про вибори..." вибори в одномандатному виборчому окрузі не можуть визнатисяф недійсними. І від того, чи спалили б бюлетені чи ні нічого б не змінилося... Ідіоти, інших слов не знаходжу
Відповісти
2014.11.01 16:32 -
А ви не знали? (8)
0 -1
Скажіть будь ласка шановний, якій сенс Журавському палити приміщення, якщо підраховано було 91% голосів? Та не в його користь! Замах на підпал був зі сторони команди переможця перегонів, щоб ні в кого не було бажання перерахувати голоси, бо не було-б чого рахувати. Це ви там усі такі темні?
Відповісти
2014.10.31 12:41 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
знаєш, не треба так про "куплених членів ОВК"... я там таких не бачив. подібні звинувачення потрібно бодай чимось підкріпити.
Відповісти
2014.11.01 22:41 -
А ви не знали? (20)
0 0
Я не про куплених, а про немаючих ніякої освіти та не знаючих своїх обов'язків.
Відповісти
2014.10.30 18:29 -
Олег Антонюк (3)
1 0
Тим більше 91 відсоток даних вже було передано в ЦВК
Відповісти
2014.10.30 15:00 -
робер артуа (1)
2 0
Почерк уже давно відомої партії ,а зарез уже залишків. Ну ні як не може Станіславович змиритись з поразкою.
Відповісти