Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

4.10.2014
Малин

Малинський округ: То за кого Порошенко?


Куди не глянеш оком - Владислав Музира! Газета "Блок Петра Порошенка - ЧАС ЄДНАТИСЬ", білборди - все це з'явилося за одну ніч. "За блок Петра Порошенка!" - закликає Владислав Музира.

"Кто на новенького, кто на новенького!!!" - як співали у відомому радянському фільмі.

Перевіривши інформацію на сайті ЦВК, бачимо, що кандидатом від партії "Блок Петра Порошенка" залишається Михайло Пухтаєвич.

Так що ж це, технології в дії?

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.22 14:21 -
Юрій Смалюк (42)
0 0
Пухтаєвич далеко від Музири не відкотився.Підприємство,яке він очолює і є його засновником (власником) має всього 50000 грн.статутного фонду і ось чим займається:
Торгівля автомобілями та легковими автотранспортними засобами;
Торгівля іншими автотранспортними засобами;
Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням;
Неспеціалізована оптова торгівля (основний);
Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту;
Надання в оренду вантажних автомобілів.
А ще прочитав,що Пухтаєвич доводиться зятем Рижуку.Хто знає-правда це,чи ні?
Відповісти
2014.10.22 14:00 -
Юрій Смалюк (41)
0 0
Статутний фонд фірми,на якій працює пан Музира всього 60500грн.і основним засновником є кіпрська компанія КОМПАНІЯ "БАТАВІС ЛІМІТЕД"
Адреса засновника: АГІАС ФІЛАКСЕОС, 118 КРІСТАБЕЛ ХАУЗ 3087 ЛІМАССОЛ, КІПР
Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 54450.00.І ця фірма,ТОВ "СТОЛИЧНЕ АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО АНДРІЯ ВОЛОШИНА",якою керує пан Музира ,з таким смішним як для серйозної столичної контори,що знаходиться в центрі столиці,статутним фондом,має за основний вид діяльності "Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна",а допоміжний "Дослідження кон'юнктури ринку та виявлення суспільної думки".І це АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО? Робіть висновки,панове...
Відповісти
2014.10.22 13:03 -
Кіт Мармиза (38)
0 0
Нєєєє! Капєц! Ти шо Музирка? держиш нас за лохторат полний зо своїм Журивкой? Не було не було а тут такій обіженний!!!
Ви подивіться на нижню фотку! Та тут і баран, я вже не кажу про порядних котів пойме шо до чого! На всіх бігмордах де вісів Журавський зараз Мурзілка вісить!
Ти краще напиши як це ви лохонулись з програмкой? Ну з той шо з компа журавського? А вас же, коток, там було таких правдівих з п'яток! Ще дивись завтра-сьогодні і Повний Крємпіц подсуне.
Юрась, ти шо не бачиш на кого повівся?
Відповісти
2014.10.22 13:24 -
Юрій Смалюк (40)
0 0
З чого ти взяв,що я повівся?
Відповісти
2014.10.22 12:13 -
костя (29)
0 0
адміне, Ви ж казали, що окремі коментарі немає можливості видаляти, тільки всі разом, а тут повидаляли. Як це так???
Відповісти
2014.10.22 12:37 -
ІнфоМалин (33)
0 0
Ви помиляєтесь - ми такого не заявляли. Деякі одиночні коментарі постійно видаляються. Завжди хтось хоче продати велосипед в активній темі, образно кажучи.
Мова йшла про критичну масу - коли з 100 коментарів 80-т можна позначити терміном "обпльовування", або далекими від теми. Витратити один робочий день, щоб залишити 20 коректних коментів? Немаємо таких ресурсів! Ентузіазм має свої межі.
І ОСНОВНЕ, шановний КОСТЯ, не порушуйте умови користування ресурсом
ЗАБОРОНЕНО обговорення в коментарях дій адміністраторів сайту...
Ви отримали відповідь задля експерименту.
Відповісти
2014.10.22 12:51 -
Владислав Музира (37)
0 0
Я дивлюся тут усі порушують правила публікації коментарів. Адміне, не боїтеся загубити стронників у вигляді постійних читачів вашого видання?

О то вжє я написав.:) Порушую... порушую знов... Вибачте!
Відповісти
2014.10.22 11:28 -
Юрій Смалюк (22)
0 0
Куди поділись коментаі Музири і мій?
Відповісти
2014.10.22 12:08 -
ІнфоМалин (26)
0 0
Шановні! Читайте умови користування ресурсом!
ЗАБОРОНЕНО розміщувати в коментарях матеріали, що по формі, змісту та за розміром носять ознаки окремої статті.
Уявіть, якщо 30 кандидатів будудь розміщувати свої рекламні матеріали чи то програми в коментарях і будуть писати про утискання СВОБОД після того як ці матеріали видалять?!
Відповісти
2014.10.22 11:40 -
Владислав Музира (23)
0 0
Юрій, звісно що усі подібні коментарі будуть знищувати. А ви не сумнівалися у порядності цього Інтернет-видання? Сьогодні ніхто не хоче чути та бачити правди. Тому й потрібні зміни!

п.с. Чекаємо коли знищать два останніх.
Відповісти
2014.10.22 12:09 -
ІнфоМалин (27)
0 0
Шановні! Читайте умови користування ресурсом!
ЗАБОРОНЕНО розміщувати в коментарях матеріали, що по формі, змісту та за розміром носять ознаки окремої статті.
Уявіть, якщо 30 кандидатів будуть розміщувати свої рекламні матеріали чи то програми в коментарях і будуть писати про утискання СВОБОД після того як ці матеріали видалять?!
Відповісти
2014.10.22 11:46 -
Юрій Смалюк (24)
0 0
Підозрюю,що в вашому коментарі модератор побачив політичну рекламу,ну а мій попав під роздачу,бо коментував ваш.Без вашого коментаря мій втрачав сенс.
Відповісти
2014.10.22 12:11 -
ІнфоМалин (28)
0 0
Комент на комент видалився автоматично
Відповісти
2014.10.22 12:17 -
Владислав Музира (30)
0 0
Так, так, "автоматично" З третьої години ночі до восьмої години ранку був, а тут взяв і видалився. Дякую за відвертість та чесність.
Відповісти
2014.10.22 11:58 -
Владислав Музира (25)
0 0
А ви сам Юрій, мені просто цікаво, побачили у моєму коментарі щось політично-рекламне? Скоріш за все головного редактора видання цікавлять більше слухи та сварки у коментарях, чим правда та відверті обговорювання питань. Вважаю що любий мій коментар тут будуть розглядати як політичну рекламу. Треба було мені реєструватись на сайті під іншим ім'ям, може тоді все залишилось без змін і видалень коментарів, але, це знову було-б не-правдою.
Відповісти
2014.10.22 12:22 -
Юрій Смалюк (31)
0 0
Я не побачив.Дійсно,коментар ваш видався занадто великим,тому і видалили.Пропоную написати в блог статтю.От в коментарях під цією статтею можна і подискутувати.
Відповісти
2014.10.22 12:29 -
Владислав Музира (32)
0 0
Напевно так і зроблю. Тільки що до розміру коментарів: сьогодні на дворі сучасний світ, і в кожному Інтернет-виданні, при публікації коментарів, є вікно для цього та існує кількість знаків які можна писати і публікувати. Так що, адміне, не треба схилятися на великий коментар. Якщо він помістився, значить він не є перебільшенням ціх саме знаків!

З повагою.

(без реклами)
Відповісти
2014.10.22 12:51 -
ІнфоМалин (36)
0 0
....матеріали, що по формі, змісту та за розміром носять ознаки окремої статті.
І щоб не витрачати час на подібно переписку нам краще заблокувати ваш акаунт. Причина - віртуозний тролінг., тим більше, якщо ви являєтесь кандидатом в нардепи.
Відповісти
2014.10.22 12:46 -
Юрій Смалюк (34)
0 0
Владиславе,я раніше пропонував обмежити розмір символів в коментарях якимось числом.Скажімо 200 або 300.Може у них технічно це не виходить?
Відповісти
2014.10.22 12:48 -
Владислав Музира (35)
0 0
Може й ні, але добре виходить видаляти з коментарями і фотографії з ави.
Відповісти
2014.10.22 13:03 -
Юрій Смалюк (39)
0 0
Владиславе,якщо хочете залишатись на цьому сайте не тільки читачем,моя вам порада-припиніть обговорювати адміна,не сперечайтесь.Ви ризикуєте бути забаненим.Краще пишіть статтю.
Відповісти
2014.10.06 20:23 -
Наливайко (7)
0 0
а мені якось накакати за кого порошенко
Відповісти
2014.10.05 13:59 -
Юрій Малашевич (5)
0 0
Загальний борг Черняхівського району складає 1 мільйон 117 тисяч 200 гривень. На території району люди нормально не отримують своїх заробітних плат на низці крупних підприємств, недобудовується ЗОШ тощо , а ви кажете Павло Дзюблик , Павло Дзюблик, приїдьте в Черняхів і почуєте правду про цього пустослова і кар*єриста.
Відповісти
2014.10.06 20:21 -
Наливайко (6)
0 0
та не пройде той дюблик, зразу видно що редіска він
Відповісти
2014.10.06 20:38 -
Зорянка. (9)
0 0
А хто ж не "редиска"? У мене таке враження, що ви список кандидатів в очі не бачили.
Сподіваюсь, що ваша особиста неприязнь не уособлює думку в окрузі.Бачу, що ви з Юрієм знайшли один одного.
Відповісти
2014.10.06 20:56 -
Юрій Малашевич (10)
0 0
Зоряна прекрасна, відкрий личко, розшифруйся , а то вже замучила, хто ти є, не вже ти закохана теж в Дзюблика як Наталя Ковшевна.
Відповісти
2014.10.06 21:19 -
Зорянка. (11)
0 0
Кожен наступний ваш коментар гидкіший за інший. Ми, взагалі-то, вибори обговорюємо, але краще бути закоханим в когось,ніж у самого себе,як ви Юрію. В голодної куми вареники на умі-ця приказка тут дуже доречна.
Відповісти
2014.10.06 21:37 -
Юрій Малашевич (12)
0 0
Зоряна , ну скажи що ти безкоштовна піарщиця Дзюблика , піариш його на всіх сайтах в коментах це Моя Черняхівщина, Моя володарщина, а може ти його таємна полюбовниця ?!
Відповісти
2014.10.06 23:03 -
Кіт Мармиза (14)
0 0
Нєєєє..., Юрко! Ти не Юрко, а якесь Дежавю! Тут один Фі-дель до тебе с пролєтарсько-націоналістичним розмахом тоже любив розглядувать хто які панталони носить. Ну ви наче з передачі Свобода лічності з одной парти!!!
Відповісти
2014.10.06 22:47 -
Зорянка. (13)
0 0
Уявіть, так дійсно буває, я матеріально не зацікавлена. Дзюблик не лише професійні здобутки має, а й прекрасну родину. Подивіться на агітаційному календарику. Якщо раніше я хоч трохи поважала вас, Юрію, то тепер точно ні. Дописувачі цього сайту також дуже розумні люди і я впевнена, що вже розібрались хто чи що ви.
Відповісти
2014.10.04 22:17 -
Альф (3)
3 0
Колишня Дошка пошани стала гадюшником, шопісец... Завтра Музиру подеруть на клоччя і почеплять ще когось... Познімали б ці гребані конструкції і посадили б там картоплю...Як на більше розуму не вистачає...
Відповісти
2014.10.07 23:16 -
Yuri (17)
0 0
Доска хорошее место для выставки картин (репродукций) например:)
Відповісти
2014.10.06 23:13 -
Кіт Мармиза (15)
1 0
Альфредо, посміхнись, тебе знімає скрита камера )))
http://infomalin.biz/news/rizne/malin/nova-zemlevporyadna-organizatsiya-provela-u-malini-mayster-klas-video.html
.... і от пройшло 9 місяців..... і наросло там багато-багато мазур, і ніхто там не хоче вішать свою мармизу, бо пошепчуть і попишуть....
Відповісти
2014.10.07 23:02 -
Альф (16)
0 0
шабаш мамзур на Лисій горі....
Відповісти
2014.10.05 10:51 -
Григорій Шитюк (4)
1 0
Альфику, так оце ж і є можливість комусь заробити на виборах подібним "гадюшником"... я іще дивуюсь як наші "мужі" наряд ДСО-шників там цілодобово не закріпили!
таки так, ці конструкції там не потрібні, нехай би вже оголосили загальноміський суботник, та скверик розбили, з лавочками - для відпочинку чи якийсь крутий дитячий майданчик... більше було б толку, і малинчани були б вдячні. люди все одно вже котрий рік плюються на ті бігморди... пам"ятаю колись Янукович там нас з чимось вітав, тепер Журавський з Музирою "єднають"...
Відповісти
2014.10.22 10:06 -
Юрій Смалюк (18)
0 0
Гриша,заспокойся-та діляночка вже давно рішенням наших місцевих депутатів виставлена на продаж.Можливо вже і "конкурс" відбувся.А те,що на той ласий шматочок вже знайшлись покупці (покупець) навіть не сумнівайся...
Відповісти
2014.10.22 10:21 -
Григорій Шитюк (19)
0 0
вона виставлялась на продаж вже давно... я навіть бачив макет бізнес-центру на цьому місці. бачив макет дев"ятиповерхівки там де з"явився АТБ... так що все міняється з часом. :)
Відповісти
2014.10.22 10:43 -
Юрій Смалюк (21)
0 0
Гриша,в тебе застаріла інформація.Так,дійсно,виставлялась раніше.Але щось там не зрослось.А тепер виставлена вже знову.Думаю,що спочатку знайшовся покупець,потім запропонував це міській владі і тільки після цього міські депутати вирішили виставити ту ділянку на продаж.Чекаємо на інформацію про "переможця" "конкурсу"...
Відповісти
2014.10.06 20:33 -
Альф (8)
1 0
Не буде там скверика... Ця площа у нас у місті - інвестиційно приваблива пропозиція...Кожна ота каляка-маляка вартує до півтищі гривень. Тільки обдираніє безплатне.
Відповісти
2014.10.04 13:56 -
(1)
0 0
Может это и технология, но газета с листовкой подписана Политпартия Блок П. Порошенка
Так что странно это. Если Музыра это сделал без одобрения политсилы его нужно наказать.
Если с позволения, то действительно непонятно
Відповісти
2014.10.04 14:05 -
(2)
0 0
Поправка
Не "газета с листовкой" а газета которая прилагалась к листовке. Листовка от Музыра .
Відповісти