Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

8.09.2014
Малин

Малинський виборчий округ: Перший пішов!


5 вересня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський. Про це повідомляє офіційний сайт ЦВК.

Розглянувши відповідні документи та встановивши їх відповідність вимогам виборчого закону, Комісія зареєструвала 13 кандидатів у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування, а саме: Романюка В.І. – в ОВО № 17, Журавського В.С. – в ОВО № 66, Швеця Д.В. – в ОВО № 81, Озерову М.С. – в ОВО № 91, Струка В.О. – в ОВО № 104, Шахова С.О. – в ОВО № 106, Іванюка В.В. – в ОВО № 127, Ківалова С.В. – в ОВО № 135, Боделана В.Р. та Шидєрева Д.Д. – в ОВО № 143, Палагина І.М. – в ОВО № 159, Ноцького О.В. – в ОВО № 204, Кузюк В.М. – в ОВО № 215.

Отже, станом на 5 вересня Центральна виборча комісія зареєструвала 25 кандидатів у народні депутати України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Розглянувши клопотання 6 громадських організацій, ЦВК надала дозвіл ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "ПРАВОЗАХИСНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ГРОМАДСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО МАЙБУТНЬОГО", Всеукраїнським громадським організаціям "Інститут виборчого права", "КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ", "Чесне слово", "За чесні вибори!", а також Всеукраїнській молодіжній громадській організації "Колегія молодих управлінців та юристів" мати офіційних спостерігачів під час позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року на території України.

Таким чином, станом на 5 вересня Комісія надала дозвіл мати офіційних спостерігачів під час позачергових виборів народних депутатів України 12 громадським організаціям.

Слід зазначити, що сьогодні, 5 вересня, о 24:00 закінчується термін подачі до ЦВК звернень громадських організацій з клопотаннями про надання відповідного дозволу.

Під час засідання Комісія утворила 213 окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Рішення було прийнято після опрацювання подань щодо кандидатур до складу ОВК політичних партій, депутатські фракції яких зареєстровані в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. А також – політичних партій – суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у народні депутати України від яких було зареєстровано у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на чергових виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. Кандидатури від них до складу окружних виборчих комісій включаються за результатами жеребкування, проведеного Центральною виборчою комісією 4 вересня 2014 року.

Відповідне рішення було прийнято одноголосно. Під час розгляду цього питання було оголошено керівний склад всіх окружних виборчих комісій.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.09.17 00:33 -
Григорій Шитюк (21)
0 0
Журавский рассказал, почему оказался в мусорном баке
http://www.segodnya.ua/politics/pnews/zhuravskiy-rasskazal-pochemu-okazalsya-v-musornom-bake--552819.html
Відповісти
2014.09.16 17:39 -
ROBIN (20)
1 0
И вы такого мусорника видите по своему округу. ПОЗОР
https://www.youtube.com/watch?v=ty3qI28L_AQ
Відповісти
2014.09.09 18:50 -
leyla (11)
0 -2
зайдіть на сайт верховної ради і подивіться хто голосував а хто ні а потім пишіть або подивіться відео..
Відповісти
2014.09.09 18:48 -
leyla (10)
0 -1
не розумію
Відповісти
2014.09.09 14:47 -
Василь Федоренко (8)
1 0
Лейла , ну не бреши вже так відкрито і нахабно !
Аж смішно !
Можливо журик і не з планети Чернєвєцького і Аделаджіи ?
Це ж цього гуманоїда Чечетов постійно пеньками підштовхував як цепного пса щоб на все українське , справедливе і демократичне кидався з Залі.
А у цього "короля вечірок" аж піна з рота летіла !
Не пам`ятаєте ?
Ні сорому ні честі !
Відповісти
2014.09.09 13:21 -
leyla (7)
0 -2
ну взагалі то журавский не голосував за закони 16 січня це по-перше, а по-друго, якщо не він то мають шанс пройти набагато гірші кандидати, наприклад люди литвина
Відповісти
2014.09.12 17:10 -
Наливайко (17)
0 0
так не голосував, можливо "чуйку" має. Проте віє є автор закону який повністю попирає демократичні принципи свободи слова
Відповісти
2014.09.10 01:50 -
Григорій Шитюк (14)
1 0
а "людина Литвина" чим гірша від "людини Тимошенко"...? :)))

цікаво виходить... Ви стверджуєте що ініціатор не голосував за власний законопроект? :)
Відповісти
2014.09.09 09:18 -
Юрій Смалюк (5)
2 0
Повна версія тут: http://ruporzt.com.ua/oglyad_presi/57178-zhitomirschina-inogda-oni-vozvraschayutsya-deputat-zhuravskiy-menyaet-imidzh.html
Відповісти
2014.09.09 09:17 -
Юрій Смалюк (4)
3 -1
Чтоб никто не сомневался в верности Журавского заветам Виктора Федоровича, вот цитата из его предвыборной программы: «Мое видение, понимание направлений движения общества совпадает с видением Партии регионов, с программой Президента Украины Виктора Януковича «Украина для людей». Поэтому я в этой партии, потому сосредоточу свои усилия на реализацию ее курса. Только он гарантирует нам достаток и стабильность».

А теперь, как оказалось, «их методы не имеют ничего общего с теми принципами и задачами, которые я отстаиваю в жизни». Сейчас Журавский призывает «забыть все распри, простить друг друга, отбросить амбиции, объединиться и вместе строить новую страну».
Відповісти
2014.09.12 17:22 -
Наливайко (18)
0 0
Браво Юрій
Відповісти
2014.09.09 10:54 -
krasko (6)
1 -3
Чого ви докопалися до тої партії регіонів? А ще раніше Журавьский можливо мріяв стати космонавтом і висловлювався якось по цьому поводу...все змінюється і людина може змінити свою думку і погляд на певні речі. Чомусь оли обирали януковича президентом, так за нього пів України проголосувала, а тепер всі відхрещуються від цього.
Відповісти
2014.09.09 15:34 -
Альф (9)
3 -1
Такі, як Журавський, не міняються... Ви йому в очі гляньте і все буде зрозуміло...
Відповісти
2014.09.10 01:57 -
Григорій Шитюк (16)
0 0
Альфику, це тебе на далекому Мельмаку навчили чоловікам в очі заглядати..? якось не по-козацьки! :) довкола стільки жінок, такі дівчата по Малину бігають... жити хочеться! ось куди треба оченятка спрямовувати - а ти теж, у політику...
Відповісти
2014.09.09 22:35 -
krasko (12)
2 -1
Я б вам подивився в очі. "такі як Журавський не змінюються". Так, напевно саме через це Журавський активно підьтримує військових, допомагає людям зі свого округу, дитсадках, школам і т.д.
Відповісти
2014.09.12 17:24 -
Наливайко (19)
0 0
краско, скільки вам платить журавлюк ?
Відповісти
2014.09.08 19:26 -
Василь Федоренко (3)
1 0
Ще якись сексменшини чи моральні збочинці бачу тут нові з`явились !
Так це дійсно їх представник !
Відповісти
2014.09.09 23:05 -
робер артуа (13)
3 0
Василь ,послухай мене і не втрачай свій час даремно - leyla ,krasko і т.д це одна людина , без жодного граму совісті , яку Журавський найняв для піар -компанії , яка з тріском провалюється на жастя , краще б дізнатися куди він має приїхати в Малині і зустріти достойно.
Відповісти
2014.09.08 19:25 -
Василь Федоренко (2)
2 -1
Пішов би він за паханом на схід через Ростов !
Безкарність , нахабність і байдужість малинчан.
Чому ? Думай ! Якщо не продажна душа і свідомість то протидій !
Відповісти
2014.09.08 18:42 -
leyla (1)
1 -2
ну добре що хоч якось, добре що в регіонах кандидати розуміють, що на себе потрібно брати відповідальність, адже ця омріяна децентралізація без цього ніяк.
Відповісти
2014.09.10 01:53 -
Григорій Шитюк (15)
0 0
таки так. он на Донбасі добре на цьому розумілися. а коли стало жарко - як щурі порозбігалися... і надалі десь на підмосковних дачах мріють про "децентралізацію"... :)))
Відповісти