Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

У Коростені в одинадцяте відбувся Міжнародний фестиваль дерунів

20.08.2014
Малин

Микола Поліновський передав медикаменти бійцям батальйону «Січ»


17 серпня 2014 року депутат міської ради Малина свободівець Микола Поліновський передав медикаменти бійцям батальйону "Січ".

"Батальйон "Січ" укомплектований переважно свободівцями, а тому з ними маю постійний зв'язок. Хлопцям вкрай необхідні були ліки, і саме сьогодні я доставив їм сильні знеболюючі та антидепресанти. Також найблищим часом плануємо чергову передачу медикаметів бійцям батальйону", – зазначив голова районної партійної організації Микола Поліновський.

Депутат особисто закупив ліки та передав командиру батальйону "Січ" Олександру.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.08.28 22:49 -
andreyf3d (8)
0 0
Слава Україні!
Відповісти
2014.08.28 14:20 -
Василь Федоренко (7)
1 0
Хтось гине , а хтось на цьому піднімає свій регіональний капітал !
Чи будуть ці "нові" політики за "старих" злодіїв кращі ! Ні !
Ці "артисти" не воювавши хочуть стати в рівень з Богданом Омельчаком , Миколою Сорокою та іншими дійсно героями , які потім залишаться в тіні .
Ці за мішок картоплі, мішок крупи чи банку гурків купують "броню" від загибелі на війні !
Була б совість , то тихенько , без піару , возили б та каялись і ставали на коліна перед героями на цій підступній , жахливій війні !
Бачив Сергія Харчука з "30"-ки , які після бігства командирів спасались кожен як міг добираючись з котла на Батьківщину. Це жах ! Тільки по 30-ки втрачено тисячи українців.
В цей час командирів-зрадників що кинули на смерть своїх підопічних не судять , а навпаки намагаються в Мирний повернути наших до тих знову зрадників під командування .
Тому без піару і офіціозу , без понтів , а спокійно без урочистостей і фотосесій потрібно відправляти допомогу не у звільнені регіони , а на фронт !
Ми всі хто вже не мобілізований за віком чи тяжкими хворобами є боржниками тих хто там в пеклі . А хто є призовного віку хай від обов`язку захисту України не ховається за "допомогою" та це показує це геройством. А ще гірше коли війна ще йде , а "фототуристи" вже піаряться на місцях колишніх бойових дій .
У Малині та районі вже є конкуруючі команди ("організації" і "волонтери") які забивають інтернет в змаганні за "геройство" що для мене є несприйнятним .
Деки "держслужбовці" ще прикриваються ніби "бронею" від мобілізації забуваючи що сотні голів різних рад навіть не воюють , а є вже героїчно загиблими .
На День Незалежності малинчани показали своє ставлення до нашої державності . З 28 тисяч було два десятки і то це тільки організатори і священник. Маємо фотодокази. Від міської влади був тільки Михайло Противень , а від районної чи РДА нікого. Вони на нього наплювали.
Нагадую День Незалежності - це державне свято встановлено законодавством 24 серпня а не раніше . Раніше то дні "гекачепистів"! Чомусь ні "Сектора" ні УНСО теж 24 серпня не бачили на горизонті " А на Донбасі у звільнених , повністю руйнованих містах люди вийшли підтримати Державу Україна , хоча це трагічне перевиховання реальними діями агресивного колись їхнього ідеального лідера імперії Зла.
Моє ставлення до цього піару і реальної байдужості до України , перезавантаження цієї злодійської системи брехунів , піарщиків і рвачів тільки негативне.
Відповісти
2014.08.28 00:28 -
Василь Федоренко (6)
1 0
"Артистів" під сльози сотень малинчан і під військовий марш проводжали ?
Мене в місті не було в понеділок .
Доречі за днів чотири я намагався напроситись "на супровід" думаючи там поїде два чоловіки , але попередив щоб без піару.
Відповіді не отримав , бо мабуть не просто це доставка вкрай необхідного , а більш показова акція з благословіннями та мітингами-проводами .
Блювати тягне !!!
Миколку вже бачили з демонстрацією його "форми одягу" пару хвилин в великому залі РДА коли приїзжав перший заступник з гуманітарки нового губернатора !
Не встигли йому запропонувати зняти блайзера щоб ми медяків за клоунаду наскидали , бо після запитання з традиційним "хі-хі" він зник!
Ось де "таланти" не вичерпані - у казнокрадів , аферистів і шостих коліс після п`ятих запасних !
Відповісти
2014.08.28 00:11 -
Василь Федоренко (5)
1 0
"Король вечірок" , борець з демократією та з борцями проти корупції , регіоАнал Журавський теж любить.
"Головний" міськрадівець який за весь час каденції не включив до сесійних питань ні разу проблеми вирішення яких вимагає громада . Громаду рахує ідіотами а себе вже вважає майбутнім головним утримувавчем малинського деребану теж шаленно любить піар.
Чому б "комісарчику" від Рудченка і інших малинських поважних ... паразитуючої на комунальних платежах "........." відрізнятись від них !
Я б цю команду що постійно футболить громаду офіційно зареєстрував "кодлом" і розвісив фейси з описами "зарплат",статків , майнової і житлової забезпеченності та аналізом "користі" для Малина вивішував на всіх Бордах Малина .
О це був би "піар".
Коли у Славянську було гаряче то піарщики туди не рвались на "прогулянку".
А тут слідом за співаками і театралами і малинські "артисти" рванули !
Для доставки грузу до мирного Слав`янська стільки "вантажників" не потрібно.
Краще б до військомату , адже вік ще мобілізаційний і чорт в середині на зовні рвется. От вони б колорадам далі чортів ?!
Гадаю що це вже список майбутніх "кандидатів" в мери і депутати.
Відповісти
2014.08.27 23:17 -
робер артуа (4)
0 0
Микола просто любить піар!
Відповісти
2014.08.22 23:53 -
Василь Федоренко (3)
0 0
Ця хвора людина сьогодні під час зустрічі заступника ЖОО з гуманітарних питань з громадськими активістами міста викликала сміх зі сторони присутніх .
Хто бачив Попандопола зі "Свадьби в в Малиновке" згадали ту комедію.
За 10 хв. до зіібрання Миколка був у цівільному , але в зал з`явився у фестивальній "камуфляжній "формі ( всі деталі форми не співпадали ні по кольору ні по встановленній формі одягу).
Запитання його про наявність в обласному бюджеті коштів для Малина з традиційним "хі-хі" нікого не здивувало. Здивувало присутніх одне , що при бюджегних злиднях Шостак і компанія не тільки забезпечує "міністерські" заробітки посередницького паразита "МалинЕнергоінвест"( в в тому числі і зарплату клоуна Поліновського) а і надалі планує не ліквідувати монстра нищення комунального господарства Малина і подальшого його фінансування в замін погашення боргів перед постачальниками газу ,електроенергії і так далі , а його ФІНАНСОВОГО УТРИМАННЯ ЗА РАХУНОК ДУТИХ ТАРИФІВ .
Після свого дурацького запитання і фотографування клоун зник з великого залу засідань РДА !
Відповісти
2014.08.20 23:05 -
Василь Федоренко (2)
0 0
Черговий вихід ....!
Відповісти
2014.08.20 22:28 -
Наливайко (1)
0 0
Поліновський, поясніть детальніше. Адже сильні знеболюючі - це наркотики, як ви могли дістати наркотики ?, це препарати суворої звітності, незаконні операції з ними тягнуть кримінальну відповідальність. Свободівці, батальйону Січ лежать в одному госпіталі ? адже боєць під дією антидепресантів може бути неадекватний. Розкажіть про це більш. Бо це схоже на піар, який направлено на безграмотних. Яким чином ви закупили такі "важкі" медпрепарати ?
Відповісти
2014.10.16 10:54 -
Люстратор (9)
0 0
Так для свободівців Малина це давно вже не проблема, вони самі ними користуються, чим і пояснюється їх неадекватність;)))
Відповісти