Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

6.10.2014
Малин

Ольга Кудрицька про звільнення з посади голови ОВК №66 дізналася з сайту ЦВК


Жителька м. Малин – Ольга Кудрицька, очолювала ОВК No66 поки не побачила на сайті ЦВК Постанову про свою заміну.

Нова голова – Світлана Александрова, жителька м. Львова, юрист, приватний підприємець 1972 р.н., до виборів переїхала в Малин щоб координувати роботу комісії. Обидві -по квоті від Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!", але формально.

Про свою заміну Ольга Кудрицька дізналась, коли моніторила сайт ЦВК. Свою заміну вона коментує наступним чином:«Згідно законодавства все тут правильно. Керівник партії має право за поданням замінити голову ОВК. Якщо керівник вважає що людина зі Львова краще забезпечить законність виборів в окрузі в Житомирській області , то будь ласка. Раніше в нас керували «донєцкіє», а тепер зі Львова».

26 вересня, мало відбутися засідання ОВК №66, яке не провели, бо не було кворуму. 29 вересня засідання все ж таки відбулося, нова голова склала присягу і приступила до роботи.

Заміни є і в складі комісії. Згідно Постанови №1260 від 27.09.2014р достроково припинено повноваження члена комісії Хорошевої Інни Степанівни – від Партії Регіонів, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. Цією ж Постановою включено до складу комісії Недашківську Олену Олександрівну – від Партії Регіонів, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Джерело: oporaua.org

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.08 14:24 -
Наливайко (22)
0 0
це повинен знати кожен виборець округу №66 http://www.zhitomir.info/news_139908.html
Відповісти
2014.10.06 21:02 -
Зорянка. (9)
0 0
Юра, так ви ж в свій час також Юлю любили, а потім придивились до Тягнибока і полюбили його.
Відповісти
2014.10.08 14:22 -
Наливайко (20)
0 0
А Ви, Зорянко, любите лише дзоблика, як перший раз і на завжди )))))))))))
Відповісти
2014.10.06 17:44 -
Инкогнито (6)
1 0
Дійсно з катдидатами непотятка на 3 партії 6 кандидатів куди податься бідному виборцю
Відповісти
2014.10.08 14:24 -
Наливайко (21)
0 0
тож то й воно, піду на вибори щоб використати свій бюлетень щоб інші не використали. Проголосую за тьолку журавла - яніну, її все одно не виберуть, а бюлетень мій буде використано
Відповісти
2014.10.06 10:07 -
Юрій Малашевич (1)
0 0
На поточний момент все кругом закручене в брехні і кідалові. Є інформація що малинська Батьківщина і малинський Народний фронт не хочуть підтримувати Павла Володимировича Дзюблика як кандидата. Що стосується несподіванок, так це дійсно суцільна тьма, так наприклад декілька днів тому голови Романівської та Андрушівської РДА були погоджені з Києвом про те що вони сто відсотково залишаються на своїх посадах і тут як серпом по яйцях - ЗВІЛЬНЕННЯ. І це буквально на слідуючий день. ОТАК БУВАЄ , що й тверезий співає.
Відповісти
2014.10.06 10:25 -
(2)
0 0
Так Батькивщина и не должна поддерживать, там свой кандидат, Рябенко.
А есть ли в Малине Народный фронт? Или одна Батькивщина на двоих?
И за кого кстати Шостак? Он же из Фронта, по идее должен вернуться в родное лоно.
Відповісти
2014.10.06 14:00 -
Pro et contra (4)
0 0
Шостак - за Дзюблика. По крайній мірі так зазначено в газеті "Народний фронт" №1 від 1 жовтня 2014 року. На останній сторінці видання так і зазначено від імені секретаря Малинської міської ради Олексія Шостака ..."закликаю голосувати на виборах до Верховної Ради України саме за нього" .
Відповісти
2014.10.06 19:09 -
Альф (7)
1 0
Де взять газетку? Когось там закликають, я невкурсі.. А звучить-то класно "Шостак - за Дзюблика"...ну прям як Чук і Гек.
Відповісти
2014.10.06 19:26 -
Кіт Мармиза (8)
0 0
Це точно, Альфредо, так і є. Газєтку в палатці візьми, точно закликає! І от воно йому зараз нада, пану Ш., отаке непостоянство одсвічувать?
Шостак і Дзюблик - Рябенку бублик? Кажеться мені шо Батьківщина в Малині пошла по звізд.., т.є. в разброд і шатанія.
Шоб два яйця оттянуть одним пальцем це ще уміть нада!
Відповісти
2014.10.06 21:10 -
Зорянка. (10)
0 0
Ага, зловила котика на гарячому. Все-таки брали і читали газету, а відмовлялися. До речі, класна газета. Матеріали цікаві, фоткі живі і стиль є , і шрифт нормальний, не як в інших-ні про що ще й прочитати не можна, бо наче маком посипано.
Відповісти
2014.10.06 22:54 -
Кіт Мармиза (13)
1 0
Ні, не брав, всунули.... Добре хоч в лапу ))
Відповісти
2014.10.06 23:05 -
Зорянка. (14)
0 0
Ну і вредний!!! Але хай хоч так, а то кажуть Народного фронту в Малині нема, аж ні-є!
Відповісти
2014.10.06 23:16 -
Кіт Мармиза (15)
0 0
)))) добре хоч не всім фронтом газєту всовували, а то хтозна куда достали б...
Відповісти
2014.10.06 23:18 -
Зорянка. (16)
0 0
Головне сам факт, упустимо пікантні подробиці)))
Відповісти
2014.10.06 23:26 -
Кіт Мармиза (17)
0 0
Та ото ж той газєтой і запудрили мені макитру . Дивлюсь як всігда на останню-першу сторінку, аж тут Тиць.... Шостак, а по рускі здрастє. Фронт-мен партії Батьківщина, на учьоті в області состоїть. так шо про Дзюблика геть забув а начав зводить до купи мєстниє пєрєпєтіїї...
Відповісти
2014.10.06 23:53 -
Зорянка. (18)
0 0
Ай ну вас.Тільки дійшли до того, що Дзюблик підходящий кандидат в нардепи, а ви ЗАБУВ!
Відповісти
2014.10.06 22:02 -
Альф (11)
1 0
Так газети для того і друкують, щоб їх читати. Щось ви, пані, дуже вже розхвалили газету...Щось тут не теє...Я розумію, що Дзюблик вам подобається, гарний мущина, стратег і тактік, але коли занадто піару, то не єсть здраво... І не тре в мене кидати тапками.. Я уже собрався і йду по газету.
Відповісти
2014.10.06 22:27 -
Зорянка. (12)
0 0
Дуже дякую за "пані".Приємно! А щодо коменту до котика, то ви просто не слідкували за нашими попередніми переписками, тому й не зрозуміли про що я пишу. У мене одне трохи дивне бажання є: після виборів усім нам, дописувачам цього сайту,зустрітися і побачити ким ми є насправді.Думаю весело було б!

А за газетою сходіть обов'язково.
Відповісти
2014.10.06 14:30 -
Кіт Мармиза (5)
0 0
А хто ж в тій коморі за Рябенка?
Відповісти
2014.10.06 10:35 -
Юрій Малашевич (3)
0 0
Там настільки все темно мутно і незрозуміло, в мене питають яка різниця між фроном і бютом, чому в одному окрузі фронт підтримує кандидата від батьківщини, в іншому батьківщина підтримує фронтівця. До речі, Дзюблик який ще вчора клявся до гроба в любові і вірності Юлі сьогодні вийшов з її партії і є офіційно позапартійним , а не офіційно фронтівцем, а підпільно бютівцем, я не знаю як Малин, а Черняхів в шоці і ужасі. Одним словом вони так заплутали своїх виборців шо капець.
Відповісти