Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

10.06.2016
Малин

Павло Дзюблик: Шановні земляки, радо ділюся з Вами нашою спільною перемогою!


 24 млн. 086, 7 тис.грн. на наш округ з 46 млн. 124,1 тис.грн., що були виділені на Житомирську область в цілому - ділиться новиною в Facebook народний депутат.

Я дякую за кожне Ваше звернення, за кожен підпис - і тих, хто щиро вірив у вирішення питання, і тих, хто вважав колективне звернення черговим папірцем, на який ніхто не відреагує!

Ні, нас почули! Почули і голів міст,сіл та селищ, районів, які надавали мені свої пропозиції щодо пріоритетних напрямків.

Я розумію, що і це ще не кінець наших потреб, але, все ж, 51 об'єкт 7-ми районів мого виборчого округу був включений до Постанови Кабіненту Міністрів України та отримає у 2016 році субвенцію з державного бюджету на реалізацію (здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій).

Можливо, багато хто і не бачить "чужої" роботи, але вона ведеться щогодинно, щоденно, бо ти весь час пам'ятаєш, що тобі і в тебе повірили люди.

На цьому не зупиняємось і йдемо далі, бо маємо ще багато чого зробити разом.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.06.11 20:21 -
(3)
1 0
Подрядчики под протекторатом чиновников потирают руки. Половина уйдет на распЫл по образу и подобию малинских котелен, как сдесь писали. Пишем НОВОЕ, ставим БУ а гешефт в карман. И за это никому и ничего не будет. Больше того, сами же создадут свой Громадский контроль, а вы дурачьё прыгайте
Відповісти
2016.06.11 11:24 -
Малинський (1)
0 0
Малин- заміна вікон і дверей на металопластикові в 3 садочках Гагаріна Кримського Огієнка, і кап ремонт Українських повсанців (вул) Все біля 2 млн грн. Побачимо як бистро втілиться, а то у нас чиновники граються у ігри, запланували а до кінця року не всигли гроші використати ы грошы на папері зникли.
Відповісти
2016.06.11 14:55 -
Ольга Гура (2)
0 0
Для того, щоб гроші не зникли, в Малині створено ГО "Громадський контроль за діяльністю органів влади", приєднуйся, будемо контролювати разом. Голова - Марущак Н.В. Якщо треба, можу дати телефон.
Відповісти
2016.06.13 14:09 -
Ольга Єсипчук (15)
0 0
ніякої інформації про діяльність ГО не знайшла, де можна переглянуть інформацію про їх роботу і напрямки діяльності?
Відповісти
2016.06.13 15:36 -
Ольга Гура (16)
0 0
Відбулися тільки установчі збори і два засідання. Усі питання - до голови організації Марущак Наталії Вікторівни.
Відповісти
2016.06.13 16:34 -
Кіт Мармиза (17)
0 0
Ольго, якшо не сєкрєт, ти сама записалась чи тебе попросили?? вступить..
Відповісти
2016.06.13 16:38 -
Ольга Гура (18)
0 0
Попросили представляти інтереси екології. Але зараз мені вже й самій цікаво, наприклад, як формується бюджет, на що йдуть витрати. У цьому, виявляється, теж треба розумітися.
Відповісти
2016.06.13 16:44 -
Кіт Мармиза (19)
0 0
ти як дитина, Ольго...
Відповісти
2016.06.13 17:20 -
Ольга Гура (20)
0 0
А хто заважає вухатим і зубатим йти у організацію і вивчати законність чи незаконність діяльності органів влади? Нявкнути з-під дивану - на те багато таланту не треба.
Відповісти
2016.06.13 17:46 -
Кіт Мармиза (21)
2 0
от от... бач як ти вже непомітно для себе працюєш на Організацію! Оказується шо я вже не можу ПРОСТО ТАК встромити свого носа куди надумаю, а тільки через Арганізацію!!!! Тільки Арганізація!!! тепер має право на правду. Якшо ти не розумієш . то твоя Арганізація це лишній бар'єр до правди (з умислом створений) . а шоб не попахувало там будуть актівісти ширмочки. І шочеш ти чи не хочеш а співаєш зараз одну пісню з Утомльонним! (якого все дістало).
І такі да, мені ненада багато таланту шоб скласти дважди два - сам собі організував Арганізацію, сам собі організував туди Голову (яка тут крутиться в громадскості двєсті лєт), і в результаті сам себе буде контроліровать!!!! Та тут талантіще нада шоб це стулить до купи, куди нам поддіванним котам
Ти хоч розумієш шо та Голова по суті своїй не може бути головой такої організації? Може бути Аудітором, може бути Консультантом... або просто хорошим чєловєком...
Відповісти
2016.06.13 18:05 -
Ольга Гура (22)
0 0
Та досить вже гратися у партизанів і вишукувати ворогів, Розумні люди в усьому розберуться, Ще раз нагадую - організацію запропонувала сама Марущак Н.В., яка зацікавлена у написанні наукової роботи за матеріалами, які вона тут збере. Досвід такої роботи в неї є по Ірпеню. Не подобається організація - створюйте свою, або боріться самотужки, це ваше право. Вибір великий. Навіть геям вже дають права, а ви все під диванами ховаєтеся, наче кругом самі вороги. )))
Відповісти
2016.06.13 18:19 -
Кіт Мармиза (23)
0 0
Нумо хлопці, гей до купи ))) - давня українська приказка про геїв. Так шо Геї в нас історичні ))))
Відповісти
2016.06.12 15:00 -
Малинський (9)
0 0
Оля, чому ви вирішили що мені це потрібно?.. В мене є чим займатись в цьому світі. Нишпорить по кишеням- не мій стиль! Вибір влади зроблено-нехай працюють а не язиком тріпають. А то більше в тексті, а ніж в ділі.
Відповісти
2016.06.12 15:33 -
Ольга Гура (11)
0 0
З коментаря.
Відповісти
2016.06.12 16:43 -
Малинський (13)
0 0
1 коментар (016.06.11 11:24):
Мається на увазі чиновники з Києва йдучи по документальній доррозі через Житомир до Малина декларуючи серйозні наміри соціально потрібних проектів на бумазі в основному для українських провінцій створюють віртуальну реальність кропотливої бюрократичної роботи, яка на справді закінчується (в останніх випадках-школа №1 Малин, до прикладу) лише на паперових намірах. Як відповідальний за долю Малина і України тут пишу щоб інші задумались що таке наміри і що таке втілення в реальному житті, ну як приклад проект Ольги Гури Лісопарк "Вересковий".
Інші два коментарі мають низький рівень важливості
Відповісти
2016.06.12 10:57 -
Дістало (5)
1 -3
Оля, я тебе прошу... Перед ким ти виправдовуєшся... На цьому сайті хоч з німбом залети то ноги швидко обітруть. Зараз після мене прилетить руда відьма, обматюжиться, мекне дегенерат з шостоі палати, який ввижає себе котом,будуть намагатись довести свою правоту "спеціалісти по банальному розпилу". Тут працює принцип чим гірше тим краще. Місто в цьому році вже заробило біля10 млн. з держ і обл бюджетів. Є де потренуватися "спєцам у всьому". Район проспав - 0, немає де розгулятися язикамиг. Сподіваюсь, що з новим керівником район перестане падати. Але поки болото, але спєцам діла до цього немає. В болоті немає що хаяти. Згадай як написали що в Радомишлі завод німці обіцяють відкрити, то тут пів сайту на словах почали речі на переізд до сусідів збирати, від захвату ледь не захлиналися. У нас вже два підприємства відкрили за цей час, а німці розтанули в тумані разом з обіцянками, і тиша...Хто розуміє той подякує депутату за допомогу, за нормальну співпрацю. Я доречі сумнівався, що у нас вийде витягти ці кошти. Не кожному вдається витягти гроші з держбюджету, в основному буває навпаки. Розумних людей все ж більше, а на кожне непорозуміння часу не витрачай, вони цього не варті. Роби свою справу мовчки, як для себе, а результат буде. Він вже є. Дурням ти ніколи не вгодиш, це потрібно просто розуміти і жити спокійно. Гірше коли критика йде відкрита від авторитетних людей, які щось в цьому житті зробили, а якщо критикують мікроби та трутні значить шлях обраний правильно.
Відповісти
2016.06.13 11:40 -
Ольга Єсипчук (14)
1 0
я б на Вашому місці побоялась, а то ще відьма срачку тижневу нашле...О.о
Відповісти
2016.06.12 15:09 -
Малинський (10)
0 0
Деструктивні погляди та багато сумнівів. Оберніться лицем до людей, хто вас так образив?... Більше любові, менше ненависті і все буде добре.
Відповісти
2016.06.12 11:53 -
Кіт Мармиза (7)
3 0
Слухайте, Лєксєй Григорович, не стройте з себе бєдну розу! А то як той Омелько-з-Конопелько вискочить, поєхіднічає тай в кущі. Я мол работаю а вони тут под ногами путаються!!!! Пишіть менше та по муществу, а то будете скоро на Васю Ф. схожим - де тре і де не тре вставлять про дві вищих освіти та 8 тищ воспітаних дітей.
І не знаю як там кіт з рудою, але ваших тролів тут вже давно більше, целкОмудрєний ви наш. Більше того, так ще й ТРОЛЬраду собі собрав для "диму". Ви ж дєпутатов засунули вже в Ж.,( і як так вийшло??? тільки як суточніки асфальт метуть!:). А тепер ще як хто пикне, то ви їм козиром по лобі: ГО "Громадський контроль за діяльністю органів влади" РІШИВ шо тільки так робить!!!! А дєпутати на диби, а Рада й собі за правду (ну наче ото костку собакам кинуть) а тим часом твори дєла свої безгрішні.
Ітого, шо ми маємо?
на цьому сайті ваші тролі найсильніші і при цьому вас тут і не дуже сварять
Соборка ваша з потрохами чи нє, але так добротно з вами
М.Новини - там вже й чорт ногу зломає, але шось проти вас притихли, та й пані Романішена наче ваша, а це вже шось
І на дєсєрт сайт м.ради, який вже давно став вашим особисти рупором
І спрашивається, чого ви нам тут соплі жуєте??? ідіть работайте і не отвлєкайтесь, а то ще подуамають шо ви од Журавського
Відповісти
2016.06.12 11:24 -
Ольга Гура (6)
0 0
В даному випадку я доводжу інформацію до громади, виконуючи свій обов"язок помічника. Якщо у людей нема достовірної інформації - вони починають фантазувати, саме через це робота депутата повинна бути прозорою, а доступ до інформації - відкритим. Я всього лише розвіюю чужі фантазії. Читає сайт багато розумних адекватних людей, у тому числі, й за межами Малина.
Відповісти
2016.06.12 12:07 -
Кіт Мармиза (8)
0 0
Ольго, до розкажіть вже про ту ГО по контролю! Хто там, для чого вона взагалі? і чого така засекречена?
Відповісти
2016.06.12 15:40 -
Ольга Гура (12)
0 0
Ніякої засекреченості нема. Розпочала свою діяльність трохи більше місяця тому. Голова Н.В.Марущак - родом з Ірпеня, на даний момент вона підготувала усі документи і зареєструвала організацію. Перший крок - вивчення бюджету міста (вона науковець у галузі економіки), далі будуть надаватися рекомендації щодо залучення інвестицій, створення нових робочих місць у місті і т.д. Завдання організації - не лише контроль за діяльністю органів влади, а й пошук шляхів розвитку місцевої економіки та залучення інвестицій. Членом ГО може стати будь-хто бажаючий.
Відповісти
2016.06.11 23:55 -
Кіт Мармиза (4)
0 0
Ого! Ще Кантральори! А шо це за птиця Марущак? Помню один газєтки на воду продавав...
Відповісти