Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

«Операція тривала близько години», — ортопед-травматолог про першу заміну суглоба у Малинській лікарні

9.10.2017
Малин

Павло Дзюблик стверджує, що Малинська міська рада його бойкотує


І Малин, попри бойкот у міськраді та недофінансування об'єкта з місцевого бюджету до повного завершення робіт, я, все ж, зі свого боку докладу максимум зусиль, аби футбольне поле у парку по вул.Неманихіна було і не просто було, а стало окрасою міста, осередком спортивного життя та тріумфальних поєдинків і перемог спортивної молоді.

Не розумію позиції депутатського корпусу.

Буду я чи хтось інший на моєму нинішньому місці, будете Ви чи якісь інші люди на Ваших нинішніх місцях, але те, що ми зробимо зараз, коли маємо повноваження і можливості, залишиться дітям, а те, чого не зробимо через політичне табу - залишиться виключно на совісті, але і тут не всі будуть наказані, бо далеко не у всіх вона є. На жаль...

Але все буде добре! Поки ось так, але ж працюємо далі!

Так, емоційно, Павло Дзюблик згадав Малин, коли поділився новиною про надходження коштів з держбюджету на наш округ.

І справді, а що в Малині? Депутати є — позиції нема! Чого варта остання ПОЗАЧЕРГОВА сесія, серед ночі назначили, чи то пак - сказали про таку, а зранку й провели, протягнувши купу геть непозачергових питань в одностайному одобрясм. А хто не одобрямс, то про сесію, чи знали?

І що їм той нардеп, коли нехтують і законом і регламентом. Не мішайте працювати працівникам, Павло Володимирович!

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.10.11 21:18 -
Труман Бёрбанк (21)
1 0
"Місцеві знатоки" vs Прокладка дзюблинська = Нічого
Відповісти
2017.10.11 12:18 -
Малинський (19)
0 0
Питання в тому- чи буде поле
Відповісти
2017.10.09 22:36 -
Ольга Гура (1)
0 0
"те, що ми зробимо зараз, коли маємо повноваження і можливості, залишиться дітям, а те, чого не зробимо через політичне табу - залишиться виключно на совісті".
В даному випадку по позиції депутатів щодо бойкотування виділення з місцевого бюджету коштів на дофінансування будівництва міні-футбольного поля видно, що вони хочуть залишити наступним поколінням. Це і зруйнована "вечірка" (нині приватна власність), з якою треба щось робити, бо на тлі оновленого парку вона буде опудалом, яке псуватиме усю картину. Це і стара спортивна школа(?), яка ніби розбомблена, хоча війни у нас не було. І ще багато чого, на що потрібні не лише великі кошти, а ще й політична воля, принциповість і господарський підхід, щоб усе те довести до ладу, або хоча б знести, щоб воно не лякало перехожих і щоб діти не запитували батьків: а тут що, була війна? Ні, діти, тут була безгосподарність і безвідповідальність.
Відповісти
2017.10.10 18:02 -
Володимир Нечипоренко (13)
0 0
Ви плутаєте грішне з праведним. Нардеп заявляє, що його (чи його ініціативи) ігнорують місцеві депутати - це ключовий момент, а не те що все погано і безгосподарно. Ви, як помічник депутата, можете пояснити у чому суть конфлікту?
Відповісти
2017.10.10 20:56 -
Ольга Гура (14)
0 0
Бойкотують не депутата і не його ініціативи, а дофінансування будівництва міні-футбольного поля.
Спочатку з держбюджету було виділено 900 тис. грн. на цей проект.
Від міського бюджету вимагалося 3% співфінансування, а це 27 тис. грн., за що депутати проголосували.
Але проект виявився більш дороговартісним , його перероблювали, додалися окремі позиції (тренажери, якісне покриття і таке інше) і потягнув вже на 1,5 мільйони. 600 тис. (чи близько того) подали на розгляд бюджетної комісії. Поки питання на розгляді (на вивченні) комісії, проект не реалізується, а скоро й зима, не впевнена, що поле зроблять до снігу.
Можливо проблема у тому, що місцевий учасник конкурсу пообіцяв зробити поле за 900 тис. грн., але конкурс не виграв (виграли житомиряни), а проект виявився реально більш дороговартісним і потягнув на 1,5 млн.. Коли обіцяють щось дешевше, це не завжди означає якісніше, хоча інколи буває й так. У будь-якому випадку, кошти з держбюджету на поле вже виділені - перша сума - 900 тис. грн. друга сума - 470,2 тис. грн. +27 тис. грн з міського бюджету.
Відповісти
2017.10.11 09:10 -
Володимир Нечипоренко (15)
0 0
Сподобався останній абзац.
Як зрозумів з ваших слів: Місцевий учасник брався зробити за 900, але конкурс виграли житомиряни, які, логічно стверджувати, запропонували меншу суму, але потім попросили 1.5 млн грн. І як це розуміти обивателю? До договорняків на всіх рівнях, як писав Валенти, додам ще й "інтим" на всіх рівнях - здається, що всі депутати працюють в підпіллі, а на світ божий виходять для покладання, вручання, вітання...
Відповісти
2017.10.11 21:48 -
Малинський (22)
1 0
Навіщо ще один кінотеатр
Відповісти
2017.10.11 20:50 -
Ольга Гура (20)
0 0
Ось сторінка конкурсу на сайті Прозорро. https://tender.uub.com.ua/tender/UA-2017-08-08-001961-b/
Усе трохи не так. На сторінці закупівлі можна почитати протокол, з яких причин була відхилена пропозиція місцевого учасника - не відповідний до вимог конкурсу вид економічної діяльності, згідно наданих статутних документів (стор.3 протоколу). Підприємство-учасник спеціалізується на постачанні гарячої води та кондиціюванні повітря, а не на будівництві спортмайданчиків.
Конкурс виграло Товариство з обмеженою відповідальністю "ДІО-СПОРТ" (м.Київ).
Вартість закупівлі була заявлена - 1 499 830.00 грн.
Переможець конкурсу запропонував - 1 479 476.38 гривня (UAH)
Щодо субвенції з держбюджету - вона надійшла частинами - 900 тис. і 470,2 тис.
Була пропозиція до депутатів підтримати виділення з міського бюджету більшу, ніж 3% суму на правах співфінансування (дозволяється до 10%). Депутати погодилися лише на 3%. У цьому і є суть проблеми.
Щодо останньої сесії - я не була на ній присутня, але наскільки мені відомо - це була позачергова сесія. Такі сесії збираються для вирішення поточних термінових питань, наприклад, надходження субвенцій. Журналісти на них можуть не запрошуватися.
Відповісти
2017.10.11 22:44 -
Володимир Нечипоренко (23)
0 0
От, вже прояснюється - зранку було схоже на аферу, а на вечір все стає на місця. То як обгрунтовують свою позицію малинські депутати?
І по останньому абзацу - це ви як помічник депутата стверджуєте чи вам так здається? І як пов'язати позачергову сесію з незапрошеними журналістами?
Підказка: на сайті м.р. є результати голосування де розглянуто і прийнято рішення по 7 чи 8 питаннях на позачерговій сесії. У вас під рукою є регламент міської ради - знайдіть, як кажуть в ребусах, зайві елементи на зображенні...
Відповісти
2017.10.11 11:09 -
Volvas (17)
0 0
Кроме того, можна сделать что то на ту сумму денег, которой располагаем. А остальное потом докупить, установить. Может я и не прав в плане использования бюджетных денег, но порой мне не понятно, на примере Чепович, почему нельзя сделать качественно участок дороги, в рамках имеющейся суммы, если на всю дорогу от точки А до точки В денег не хватает. Оставшийся участок можно доделать в другой год. Но на практике имеющиеся деньги думают, куда бы потратить, лишь бы потратить, а дорога который год не рнмонтируется и приходит всё в больший упадок.
Відповісти
2017.10.11 11:05 -
Ольга Гура (16)
0 0
Не була присутня на розкритті конкурсних пропозицій, тому без коментарів.
Депутати не працюють в підпіллі - майже цілодобові спостереження і зйомки журналістами у ВР на пленарних засіданнях, депутат ще й камеру з собою не може носити, щоб у реальному часі транслювати усі свої дії і переговори.
Відповісти
2017.10.11 11:50 -
Володимир Нечипоренко (18)
0 0
Тоді прокоментуйте останню сесію Малинської міської ради.
Відповісти
2017.10.10 09:10 -
Valentin (2)
0 0
Коментар Дзюблика на відміну від Вашого досить виважений та коректний. А пригадую я зутріч Дзюблика після виборів на так званій зустрічі з виборцями, і досить багато людей в один голос просили-вимагали-кричали, щоб нардеп вплинув на депутатів, не голосувати за децентралізацію, ніхто з людей не хотів і сьогодні не хоче ніяких ОТГ і госпітальних округів, і шо сказав новообраний???...А нічого!!!!! Сказав "ВЖЕ ВСЕ ВИРІШЕНО", і це ще до голосування!!!! Нормально?!
Відповісти
2017.10.10 13:22 -
Ольга Гура (6)
2 -1
Щоб П.В.Дзюблик вплинув на 449 інших депутатів? А при чому децентралізація до міні-футбольного поля?
До речі, Малин як не об"єднувався, так і не об"єднується в ОТГ, і ніхто поки що в шию не підганяє. А децентралізацію пройшли переважно усі європейські країни, спочатку добровільно, потім примусово. Це вимога Євросоюзу і євроінтеграції. Майдан визначив напрямок розвитку країни - європейський. Малинчани, за Вашим коментарем, проти європейського розвитку України?
Відповісти
2017.10.10 13:55 -
Valentin (7)
0 -1
Малинчани спочатку ЗА єврозарплати, а ПОТІМ за Ваші євро реформи.
І я за теж, одні ВПЛИВАЮТЬ, інші кнопочки жмуть.
БЕЗВІЗ епрст супер реформа..... да мінімалка в нас 3200, а Італія вимагає з собою мати більше 2000 на один лише ДЕНЬ перебування в країні. То в нас 3200 на МІСЯЦЬ, а там на день!!!!!!!!
Реформатори ........
Успіху на будівництві.
Занавіс
Відповісти
2017.10.10 16:32 -
Григорій Шитюк (10)
0 0
вибачте, а може спочатку працювати почнемо як у Європі, вести себе як європейці - а потім вже й про зарплати можна подискутувати... :)
почитайте точку зору того, в кого є з чим порівняти, коли буде вільна хвилина:
http://crisis.in.ua/eduard/ukrayintsi-ne-gotovi-do-yevropi-visnovok-pislya-roku-perebuvannya-za-kordonom.htm
Відповісти
2017.10.10 14:23 -
Ольга Гура (8)
1 0
Я теж за підвищення рівня зарплат і якості життя до рівня європейських. І вважаю, що праця будь-кого, від прибиральниці до керівника повинна гідно оцінюватися саме у своїй країні, щоб люди не тікали за кордон у пошуках кращого життя.
Відповісти
2017.10.10 15:32 -
Valentin (9)
0 0
то ви тепер ще гляньте приблизну статистику коли найбільше людей почало їхати на заробітки?!Починаючи з якого року!!! Підказати? Памятаєте рекламу по 1+1 де торочили "Нас 52 мільйони", ще декілька років таких реформ і буде всього 2млн і то в Києві. У Малинских новинах стаття говорить, що лише 18% пітримують теперішню політику влади. От вам і відповідь на ваше питання за малинчани чи проти!
Відповісти
2017.10.10 17:15 -
Ольга Гура (12)
0 0
І Польща пережила шокову терапію реформами, і звідти їде молодь, а наша - туди. Але зараз вони живуть у рази краще, в 90-ті у них було гірше, ніж у нас. Ніде реформи не проходять м"яко і безболісно для усіх, і ніколи реформи не йдуть знизу, завжди тільки згори, бо по-іншому просто нічого не буде змінюватися. Люди хочуть змін, протестують, але коли ці зміни у вигляді реформ зачіпають їх самих, то стає вже не до змін. Це зрозуміло. І статистика у нас сумна не лише через реформи, а й через війну, перш за все. Рівень життя знижувався поступово протягом 25 років. І смертність над народжуваністю також переважала протягом усих цих 25 років. Підтримують політику цієї влади чи ні, а при любій владі треба буде працювати, платити податки, щоб піднімати економіку і рівень життя, бо чудес не буває.
Відповісти
2017.10.10 16:38 -
Григорій Шитюк (11)
0 0
я не читаю МН, і не вірю тим, хто ділить суспільство на відсотки... але добре знаю, що малинчани (як і переважна більшість українців) спочатку обирають собі владу, а наступного дня вішають на неї всіх собак! це як у анекдоті про блондинку - "сама придумала - сама обиделась"!
Відповісти
2017.10.10 09:37 -
Volvas (3)
0 0
Да шо Вы всё назад оглядываетесь. При чём тут ОТГ? Например, в Чоповичах люди працюють и идут вперёд. Трудно, много не ясного, опять же Малинская власть конкретно нае...ла с деньгами при дележе. Но тема не про то. А про то, что реально Малин на фоне окружных городов такого масштаба выглядит самым убогим. И кто виноват? Естественно власть и депутатский корпус. А Дзюблик как раз делает много толкового. Этим нужно было бы воспользоваться.
Відповісти
2017.10.10 09:48 -
Valentin (4)
0 0
ви суть не вловили, малось на увазі договорняки на всіх рівнях!
Відповісти