Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

22.09.2015
Малин

Передвиборчі сюрпризи у Малині


Сила Людей – молода партія, яка тільки розвивається. В Малинській міській раді зареєстрована 25.08.2015р. Головою політичної партії Сила Людей в Малинській міскій раді є Цьоха В.В. Політична партія бере участь у виборах до місцевих рад 25.10.2015. Однак, агітаційна кампанія ще тільки починає стартувати а «казуси» вже розпочалися. Вночі з 21.09.2015р. на 22.09.2015р. біля Універмага був потрощений, практично знищений банер « Сила Людей». Хто це зробив і кому це вигідно покаже час. Як говорить народна мудрість: «В кожному негативі є свій позитив». Ми ще тільки стартуєм а нас уже помітили.

Але якщо ми так починаєм, що буде протягом наступного місяця. Належні служби мають звернути на це увагу і в майбутньому попередити подібні випадки , щоб не перетворити наше місто в передвиборчий агітаційний хаос. Вибори пройдуть, а нам малинчанам жити в нашому місті, дивитись один одному у вічі, дбати про його добробут. Ніколи не вірила і не повірю, що зло переможе.

Хочеться, користуючись нагодою, звернутись до всіх політичних партій та громади міста: «Давайте будемо толерантними,добропорядними і з честю (якби це пафосно не звучало) прийдем на вибори і віддамо свій голос. Для цього не потрібно ганьбити один одного, паплюжити всі політичні сили, а кожному постаратись внести хоч маленьку краплинку милосердя, доброти,порядності. І саме з такими чистими, благими намірами прийти на виборчі дільниці; тоді ці «краплинки доброти» перетворяться у величезний позитивний шар, який рознесе це тепло по нашому рідному місту Малину і по всій нашій рідній неньці Україні, яка переживає досить тяжкі часи.

СЛАВА УКРАЇНІ.

Дідківська Г.В. – замісник голови Сила Людей!

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.09.26 20:27 -
Міша (55)
1 0
ДА ВАС, НОВІ-СТАРІ ПЕРЕФАРБОВАНІ ТА БЕЗХРЕБЕТНІ ПОЛІТИКАНИ, ПОТРІБНО БУЛО ЩЕ У СЕРПНІ ПРИТЯГНУТИ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ПЕРЕДЧАСНУ АГІТАЦІЮ. БО ОФІЦІЙНИЙ ПОЧАТОК БУВ 5 ВЕРЕСНЯ, А ПЛАКАТИК ВАШ ЗА МІСЯЦЬ ДО ЦІЄЇ ДАТИ ВИСІВ.

ЦЬОХА - ТИ ДІЄВИЙ ДЕПУТАТ, ХОЧЕШЬ ПЕРЕОБИРАТИСЬ, ТА ПРОТЯГНУТИ СВОЮ КОМАНДУ, А НАВІЩО?

ЩО ТИ ВІДСТОЯВ ДЛЯ НАШОГО МІСТА, ЖИТЕЛІВ, ДІТОЧОК? - В ЦЕЙ СРОК ДЕПУТАТСТВА.

СКІЛЬКИ ТИ ПІДТРИМАВ РІШЕННЬ ПРО ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬ ТА ПРИМІЩЕНЬ МАЛИНА?

ЧИ Є В ТЕБЕ ХОЧ ОДНЕ ПІДТВЕРДЖЕННЯ, ЩО ТИ ПЕРЕД ТИМ ЯК ГОЛОСУВАТИ ЗА ЯКЕСЬ РІШЕННЯ ПРОВОДИВ ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ ЗІ СВОЇМИ ВИБОРЦЯМИ?

P.S. ОСТАННЄ ПИТАННЯ СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО КАНДИДАТА ЩО БАЛАТУЄТЬСЯ , АЛЕ ЯКИЙ ВЖЕ ПРАЦЮВАВ ДЕПУТАТОМ.
Відповісти
2015.09.25 00:04 -
Антіклан Малинський (46)
0 -1
федоренко єдина надія але партія що понтується зверху а проблеми ампутованих нею низій татеж саме повторення ударівської "компанії" не для нього ! Це особиста моя думка !
Відповісти
2015.09.25 00:10 -
Valentin (48)
3 0
Да я б за Федоренка готовий голосувати якщо той піде на вибори до ВР, хочу реготати від новин по ящику кожного вечора))) Васьок, роздвоєння особистості вже взяло?
Відповісти
2015.09.24 21:31 -
Леся Черниш (35)
1 0
Віталій,а чому Ви вирішили,що це акція якась?Я ,наприклад,вже втомилася ремонтувати фасад приміщення.Смітник вкрали 2 рази,вивіску ломали разів зо три,на декоративній штуктатурці відміток чотири мабуть,а про зупинку на Гагаріна я вже мовчу-стіни крали,дах розбили.Сумніваюсь,що за політичні погляди..............
Відповісти
2015.09.25 14:49 -
Леся Черниш (53)
2 0
А може це Ваша PR-акція))))?
Відповісти
2015.09.25 08:00 -
Віталій Цьоха (49)
1 0
Обгруннтовую. Якщо б це було звичайне хуліганство то також така б участь чекала і банера який вісить за 40 см ліворуч. Чому тоді така вибірковість?
Відповісти
2015.09.25 08:24 -
Заливайко (51)
0 0
Это не избирательность. Всего лишь доказательство бессилия "Силы людей".
Відповісти
2015.09.23 22:43 -
Антіклан Малинський (33)
0 -1
Голова Сили Борців за привласнення майна , приміщень і будов Д.Кропачов за яких "людей" ? Таких хитрунів як Цьоха , лежанок як Дідківська чи самозакоханих зрадників всіх і всього Смалюків ? Ах да я забув головних борців з Малинським Центром інвалідів "Світанок" Шостака і його Петьку ад'ютанта ! . Ще та парочка !
Відповісти
2015.09.24 00:30 -
Юрій Смалюк (34)
1 0
Ще одне чудо в пір"ях вигулькнуло ! То я і тебе значить зрадив?
Відповісти
2015.09.24 23:46 -
Антіклан Малинський (38)
0 -1
Куди чудніше лисенький тебе !
Відповісти
2015.09.24 23:46 -
Антіклан Малинський (37)
0 -2
Смаалюк , ти себе показав з громадської сторони (бла бла) , з політичної (повний нуль , сцикун та зрадник ) , з сімейної (шмата співмешканки алкоголічки і шахрайки) .
Тобі мордяку давно не били , філософ ти наш непередбачений ! Можливо разом вам з Буратиновським потрібно набити (один другого вартий) , адже ви не тільки однокашки , а і побратими по гнилості і підлості!
Те що Федоренко тебе взяв в ГО Во "Легіон Честі" і в Громадську раду так як Дровиняку у Свободу було помилкою , А те що ти його киданув , тебе зовсім не красить . Чи ти може ти від того більше лайків на цьому сайті отримав ?
І після того серед групи казнокрадних дискусантів вважаєш себе" Хвилоссофом" це лише твоя власна ілюзія далека від реального малинського життя!
Щодо Федоренка : Нечипоренко так старається аби його блокувати і обсирати що ваше гніздо Василя михайловича ні цікаівить та й не діє на нього . Він далі займається тим чим завжди займався . Ні кому , навіть таким гидотам його не зупинити!
Хіба що його вб'єте а на могилі будете розпинатись про "побратимство!"
Відповісти
2015.09.23 22:30 -
Антіклан Малинський (32)
0 -1
В міських радах покищо "партії" навіть Цьохи згідно діючого законодавства не створють , не реєструють. На це є Малинське районне управління юстиції !
Ах я забув що це теріторія Малинської Народї епубліки з власними міністрами і законами !
Все це викрутаси не так стрибунця як "мера"!
Відповісти
2015.09.22 21:45 -
Наливайко (30)
2 0
вандали зробили рекламу партії
Відповісти
2015.09.22 19:10 -
Инкогнито (17)
0 -1
Смалюк стосовно тусовався ати не так давно с піною на губах доводив що один
з малинських вічних клоунів найкращий атепер то як укроп легіон ще ще якась фігня чи незалежний критік
Відповісти
2015.09.24 23:49 -
Антіклан Малинський (39)
0 -1
Шути завжди "ІНКОГНУТО" аж навіть не до сміху ! Топити в галюнах цих інкогніто !
Відповісти
2015.09.22 19:41 -
Юрій Смалюк (18)
1 0
Як можна відповісти на цей набір слів? А сказати то що хотів? Перечитай сам ще раз свою писанину і переклади на українську мову так,щоб було зрозуміло не тільки собі...)))
Відповісти
2015.09.22 19:45 -
Ольга Єсипчук (19)
0 0
Він запитував- як Ви прокоментуєте зміну своїх політичних уподобань?
Відповісти
2015.09.24 23:50 -
Антіклан Малинський (40)
0 -1
У нього уподобання це ілюзія самодосконалого розуму далекого від істини !
Відповісти
2015.09.22 19:48 -
Юрій Смалюк (20)
1 0
Я своїх політичних уподобань не змінював.Олю,а ти тут за перекладача?
Відповісти
2015.09.24 23:52 -
Антіклан Малинський (41)
0 -1
У тебе не було ніколи політичних ! Признайся всім про твої реальні уподобання і мрії . ми побачимо її пекельність !
Відповісти
2015.09.25 14:55 -
Заливайко (54)
0 -1
Да какие там "вподобання" - тарелку-другую борща да поспать в кресле, попердывая.
Відповісти
2015.09.22 19:58 -
Григорій Шитюк (22)
1 0
Юра, схоже ти наступна жертва брітні спірс... :)
Відповісти
2015.09.24 23:58 -
Антіклан Малинський (44)
0 -1
Він жертва аборту і не більше того ! Не достоїн !!!
Відповісти
2015.09.22 20:12 -
Ольга Єсипчук (23)
0 0
Попрошу патрію виділити вам грошей на резинову тьолочку...
Відповісти
2015.09.22 21:48 -
Наливайко (31)
1 -1
своєму чоловіку на резинову тьолочку ти, видно, вже гроші вилила, тому й кидаєшся на всіх
Відповісти
2015.09.22 20:19 -
Григорій Шитюк (24)
0 0
попроси партію купити тобі мізки...
Відповісти
2015.09.24 23:59 -
Антіклан Малинський (45)
0 0
Покищо українська медицина не змінює мізки тільки стать !
Відповісти
2015.09.22 19:51 -
Ольга Єсипчук (21)
0 0
Це не суперечить правилам сайту, то розкажіть кого ви любите із наших політиків малинщини, до кого маєте прихильність. А до кого ні?
Відповісти
2015.09.22 21:24 -
Юрій Смалюк (29)
1 0
У нас немає політиків-вони в Києві.Та й з них назвати політиками можна не усіх-одиниці тільки достойні.Всі інші-політикани і пристосуванці.А на місцквому рівні запитайте будь-якого депутата -чим відрізняється ідеологія партії,до якої він належить,від інших, і він не зможе дати відповіді. То які ж це політики? Любити їх...? Не дуже вдало підібране слово.Прихільності ні до кого не маю.А не подобаються перебіжчики і популісти.
Відповісти
2015.09.24 23:55 -
Антіклан Малинський (42)
0 0
Політик це безполітичний Гуйвинський Сократ - Смалюк ! Ось кому вже бюста треба !
Відповісти
2015.09.25 00:06 -
Valentin (47)
0 0
ну от де ти гівно таке вспливаеш кожного разу перед виборами під різними іменами. Невже нема інших способів піару? Гівно-гівном, Да підпишись своїм ім"ям, піарся по чесноку, хоч фотку постав щоб твою морду всі бачили, тьху!
Відповісти
2015.09.25 08:04 -
Антіклан Малинський (50)
0 0
Valentin , не казись а подивись у дзеркало . Сам то чого не підписаний дійсним Прізвищем і Іменем наш ти бюрокраде? Де твоя морда на аватарі?
Закид в сторону Федоренка знову гниловатий.
Він то тут зареєстрований і по імені ,прізвищу ,мабуть і з фоткою . Ось тільки Нечипоренко його блокує як користувача вже мабуть більше року.
Таки ж шавки як ти тільки і можуть обріхувати тих яки кращі і чесніші за вас . Заздрість - це зглаз але не всіх він не бере , а повертається господарю ще з більшою силою.
Брехня та інша підлість так само ! Ну що ж ти крім абетки і "Муму" нічого не читав. Куди тобі такі речі освоїти !
Відповісти
2015.09.26 20:40 -
Valentin (56)
0 0
я тебе прошу, ну доросла людина))) ну всі ж ржуть з твоїх коментарів! Пиши побільше, на пів сторінки бажано, я хочу побачить чи в цьому році шось нове буде.
Відповісти
2015.09.22 17:01 -
Гнат Лісовий (8)
0 0
Дідківська Г.В. (автор статті) бігала по партіях так само як Цьоха. У всіх місцевих осередках партій вже були керівники, а Цьоха хотів бути головою, будь-якого осередку , але головою. Це не політик, це пристосуванець.
Відповісти
2015.09.22 16:33 -
Іван Іванов (7)
0 0
Авторка статті теж побігала по всіх партіях. І лозунг у неї " не обов'язково виконувати те що обіцяєш"
Відповісти
2015.09.22 14:58 -
Гнат Лісовий (2)
0 0
Цьоха вже в партії «Сила Людей». Йшов у депутати від ВО «Батьківщина», а там гроші не платять, перейшов у «Свободу», те ж саме, потім в «Удар», останнім часом «Самопоміч», кожного року працює на нового хазяїна, аби крихт з панського столу хоч трошки йому припало.
Відповісти
2015.09.22 15:54 -
Юрій Смалюк (3)
1 0
А у Свободу коли? Щось не пригадую...
Відповісти
2015.09.22 16:06 -
Гнат Лісовий (4)
0 0
Після того як покинув "Батьківщину" пішов у "Свободу" А там у Поліновського не "побалуешь", от і перейшов до "Удару".
Відповісти
2015.09.22 17:27 -
Віталій Цьоха (11)
0 0
Не дай боже мені працювати з Поліновським, ніколи з ним не співпрацював. Офіційно заявляю . До цього не буд членом жодної партії (навіть ВО Батківщина). Свідомо вступив тільки в партію СИЛА ЛЮДЕЙ. Прокоментуйте будь-ласка коли конкретно я був в інших партіях чи з ними працював. Дякую за правдиву відповідь
Відповісти
2015.09.22 21:09 -
Adik (25)
0 -1
"Самопомич", Партия Регионов, ВО Батькивщина, потом фракция "Удар".
Відповісти
2015.09.22 21:12 -
Віталій Цьоха (27)
1 0
Якщо Ви мене записали до Партії Регіонів то можливо я і член "Аль-Каіди"???
Відповісти
2015.09.22 17:57 -
Юрій Смалюк (15)
1 0
Так народжуються слухи,які з часом перетворюються в "залізобетонну" правду...І відбілитись стає проблематично,бо ярлики начеплені...
Відповісти
2015.09.22 19:06 -
Юрій Смалюк (16)
0 0
Перепрошую : слухи-чутки.
Відповісти
2015.09.22 16:13 -
Юрій Смалюк (5)
1 0
Це тільки слухи,здогадки,чи перевірена інформація? Якщо так,то він там офіційно був? Тобто і партквитка мав?
Відповісти
2015.09.22 21:13 -
Adik (28)
0 0
Тому тільки цієї весни, як кажуть, дійшли руки до цієї малопривабливої роботи. Власноруч узявся виконати зрізання кущів і дерев член ініціативної групи «МалинЕкоФест», депутат, а зараз ще й член ГО «Самопоміч» Віталій Цьоха.
http://infomalin.biz/blog/44/entry/530/
Відповісти
2015.09.22 16:26 -
Гнат Лісовий (6)
0 0
партквитків не мав, тому що не встигав їх отримати.
Відповісти
2015.09.22 17:06 -
Юрій Смалюк (9)
0 0
Тоді це можуть бути тільки здогадки.Може він тільки "тусувався" з Поліновським? І не більше того.Може таке бути? Цьоха буває на цьому сайті,чому б йому самому не розставити усі крапки над "і" ?
Відповісти
2015.09.22 13:34 -
Ольга Єсипчук (1)
0 0
По -моєму тут справа далеко не в виборах, а в тому шо це банальне хуліганство, тільки партійщики не бачать хуліганства відносно лавки зламаної в парку, чи дитячої гойдалки, і ніколи не опублікують матеріал про хуліганство відносно суспільних надбань, а от нещасний банер за 200 гривень, достойний такого матеріалу, не переживайте так , на таку нещасну шматку дасть вам ще який спонсор грошенят.
Відповісти
2015.09.22 17:24 -
Віталій Цьоха (10)
0 0
Цей банер коштує 1000 грн, спонсорів в СИЛИ ЛЮДЕЙ немає , і якщо б це було хуліганство то спаплюжили б і банер що поряд . Тому питання кому це потрібно. Можливо це і хуліганство , але щось не зовсім воно збігається по часу.
Відповісти
2015.09.22 21:11 -
Adik (26)
0 0
Спонсор? Можно прийти и посмотреть Ваш бизнес в районе Дорошок? Разкажите нам как Ваш партнер по бизнесу - Сережа Романюк окоазался не у дел и без копейки в кармане?
Відповісти
2015.09.22 17:36 -
Ольга Єсипчук (12)
0 0
Так ви його і повісили місяць назад, тоді скажіть де ви взяли тищу на цей банер?
Відповісти
2015.09.22 17:43 -
Віталій Цьоха (13)
0 0
Особисті кошті . Можу вам особисто показати платіжну відомість
Відповісти
2015.09.22 17:46 -
Ольга Єсипчук (14)
0 0
Буде передвиборна компанія то співставим Ваші витрати з Вашою декларацією, потім розкажете хто у Вас був спонсором, шоб знали яку Ви групу підприємців представлять будете, для чого ці цацкі-пєцкі?
Відповісти
2015.09.24 23:13 -
Олег Антонюк (36)
0 0
Олько, він сам підприємець. То може собі дозволити банер за 1000 гривень і відстоювати свої власні інтереси. А от ти квітко чиї інтереси так вперто просуваєш?
Відповісти
2015.09.25 09:19 -
Ольга Єсипчук (52)
0 0
не Олько, а Ольга для Вас, хай хоч 10 тис на банери витрачає, ніхто не проти, а відносно моїх інтересів, то вже маю право і буду.
Відповісти
2015.09.24 23:56 -
Антіклан Малинський (43)
0 0
Казки дома для людей ! А люди ще й фейс за брехню можуть завалити ! Це ж не твої діти , якщо вони у тебе є !
Відповісти