Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

21.10.2014
Малин

Політолог Карасьов стверджує, що на його батьківщині (округ №66) переможе самовисуванець Варивода


За результатами соціологічного опитування, проведеного Інститутом дослідження регіонального розвитку України, у виборчому окрузі №66 з центром в місті Малин лідирує самовисуванець Валерій Варивода.

За інформацією Інституту, дослідження проводилися з 13 по 19 жовтня, після того, як стало відомо про зняття з виборчих перегонів кандидата від Блоку Петра Порошенко Михайла Пухтаєвича.

Уподобання мешканців округу у віці від 18 років, які визначилися з підтримкою кандидатів, розподіляються наступним чином: Валерій Варивода 21,6%, Павло Дзюблик 18,1%, Іван Литвин 15%, Віталій Журавський 11,2%, Петро Рябенко 10,9 %, Василь Русак 8%, Євген Шевченко 7,6%, Віктор Дубас 3,1%, інші кандидати 4,5%. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,5%.

Зі слів відомого політолога Вадима Карасьова, директора "Інституту глобальних стратегій", який, до речі, народився на Житомирщині, підтримка виборцями самовисуванця, який ніколи не був пов'язаний з будь-якими політичними проектами - початок позитивної загальноукраїнської тенденції.

"Головний тренд в політиці сьогодні - це очищення влади. Виборці голосуватимуть активно, щоб люструвати старих політиків. Не дивно, що симпатії виборців округу № 66 - на боці самовисуванця Вариводи. Так відбувається і на інших округах, тому що це всеукраїнська тенденція. Всюди люди збираються голосувати за нові обличчя, щоб не допустити в парламент представників старої влади".

Валерій Варивода добре відомий мешканцям Житомирщини - він був активістом Майдану, всіляко допомагав солдатам в зоні АТО, і ніколи не залишався осторонь від проблем своїх земляків. Соціологи припускають, що виборцям імпонує незалежна позиція Валерія Вариводи. Також на його користь зіграла публічна підтримка з боку партії львівського мера Андрія Садового "Самопоміч".

Джерело: ukranews.com

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.25 13:07 -
Наливайко (19)
0 0
варивода? хто це такий?
Відповісти
2014.10.22 23:15 -
Всеволод Загорний (16)
1 0
Про Журавського і так все ясно, а Варивода- "Царівка", ну куди Дзюблику до їх браться з його чесностю? Але чи дорос виборєц до того, шо такі унікуми як Паша ще є не знаю, може й легше жить з лапшой на ушах чим браться і рєально шось мінять.26 покаже...
Відповісти
2014.10.22 18:20 -
Юрій Малашевич (10)
0 0
Щось в цих вусатих є .
Відповісти
2014.10.22 00:48 -
Adik (7)
0 0
Зорянка не рви так рубаху за Пашку - шлюшку Журавского
Відповісти
2014.10.21 22:32 -
Зорянка. (4)
1 0
У всіх соцопитуваннях перемагає Павло Дзюблик, тому замість того, щоб "воду каламутити" перед виборами, тобто плутати виборців дезінформацією, краще б об"єдналися задля перемоги того, хто і за віком, і за здобутками не для себе, а для громади гідний того, тобто на підтримку Павла.
Відповісти
2014.10.22 00:49 -
Adik (8)
0 0
В Бомонде Варивода порвал Дзюблика. А раньше так Журавский
Відповісти
2014.10.21 22:47 -
Anatoly (5)
0 0
Можете дати посилання хоча би на одне із них? Я не розумію, для чого тут усі ці суперечки. 26 число покаже, навщо брудом людей поливати?
Відповісти
2014.10.21 23:27 -
Зорянка. (6)
0 0
Обливати брудом людей???Здається це ваша прерогатива(((. Що ж, дуріть, але впевнена, що самі в дурнях і залишитесь.А якщо не ліньки за посиланнями переходити, то і на цьому сайті вже недноразово цей рейтинг фігурував, якщо не ліньки, то знайдіть.
Відповісти
2014.10.22 01:07 -
Anatoly (9)
0 0
Тримайте себе в руках, Зоряно! Я брудом нікого не поливав і нікого ні в чому не звинувачував. Я спеціально переглянув соцопитування, наявні у мережі. Згідно із ними, дійсно перемагав Дзюблик. Але є одне але - ці соцопитування проводилися ще коли був зареєстрований Пухтаєвич.
Якщо вже на то пішло, чого ви так переймається? Ну перемагає ваш Дзюблик на вашу думку, то розслабтеся і готуйте шампанське. Для чого тут ця слина незрозуміла? Чому напряглися?
Не соцопитування називають переможця, його оголошує ЦВК!
Відповісти
2014.10.22 20:48 -
Зорянка. (11)
0 0
Не мій,а НАШ,бо він народний депутат усіх НАС по 66 округу. А шампанське обов'язково буде після 26 жовтня, бо той кандидат,який не роздавав гречку,печиво, цукерки,суп набори,як я їх називаю,-маю на увазі пакетики з ручкою,календариком та блокнотиком,народні гроші,що здерті у того ж народу,а веде себе чесно і порядно по відношенню до свого потенційного виборця заслуговує на перемогу та шампанське на її честь. До речі, з мене шампанське, бо Дзюблик переможе.
P.S.Чим писати дурості,краще взагалі нічого не писати.
Відповісти
2014.10.22 23:01 -
Григорій Шитюк (15)
0 0
прийду на шампанське... і з собою пляшку принесу! :)))
Відповісти
2014.10.22 20:54 -
Anatoly (12)
0 0
Ваш! Тому що мені відомо, як він використовував адмінресурс, проводив фестивалі та презентації, далеко не соїм коштом. І з іншого, мені відомо, хто дійсно власним коштом допомага нашій 95-ці, до кого завжди можна звернутися за допомогою і отримати її. Він дійсно народний і я вірю результатам цього опитування.
Відповісти
2014.10.22 22:53 -
Зорянка. (13)
0 0
Якщо жити в самообмані-це ваш вибір, то я вимушена поважати його.Хотіла відкрити вам очі, але чи варто?Щож, вірте...
Відповісти
2014.10.22 22:57 -
Anatoly (14)
0 0
Досить рефлексії. Ви почули мене, я почув вас. Час покаже де правда.
Відповісти
2014.10.22 23:17 -
Всеволод Загорний (17)
0 0
У землячкі хоч рефлексія, а у тебе брат-агонія)))
Відповісти
2014.10.23 15:09 -
Anatoly (18)
0 0
Агонія, схоже, у Дзюблика. Стільки ботів нагнати через якесь соцопитування...
Для вашої інформації:
"На офіційному сайті Черняхівської районної державної адміністрації опубліковані матеріали про заходи, які ініціював кандидат в народні депутати Дзюблик Павло Володимирович, який одночасно э головою Черняхівської РДА.

Про це повідомляэ громадянська мережа ОПОРА.

«На сайті розміщений матеріал із заголовком «Павло Дзюблик відкрив юридичні приймальні для воїнів АТО». Приймальні знаходяться за адресами районних штабів «НАРОДНИЙ ФРОНТ». Варто зазначити, що Павло Дзюблик э висуванцем від політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» по ВО №66 з центром в м.Малин. Також на сайті э повідомлення: «Павло Дзюблик оголошуэ конкурс молодих художників «Намалюй Україні мир!». В повідомленні кандидат звертаэться до дітей із закликом взяти участь в конкурсі малюнків та намалювати Україні мир. Під матеріалом підпис: Павло Дзюблик, кандидат у народні депутати України», - інформуэ ОПОРА, яка з вересня здійснюю спостереження за позачерговими виборами народних депутатів."

Опору теж конкуренти купили?
Відповісти
2014.10.21 22:16 -
Anatoly (3)
0 0
До чого тут технології? Чи ліньки перейти за посиланням на першоджерело?
http://idrru.com.ua/2014/10/golosi-provladnogo-kandidata-zabiraye-samovisuvanets/#more-326
Відповісти
2014.10.21 20:32 -
Олена Зелена (2)
0 0
А сам усіма шанований політолог Карасьов, мабуть, і не знає, що від його імені помістили цю інформацію. А про Вариводу взагалі ніколи в житті не чув))
Відповісти