Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

25.10.2014
Малин

Про малинського мера: Без персон. ВІДЕО


Пересічні мешканці міста досить наглядно коментують перебіг нинішньої кампанії щодо виборів нового мера Малина, та висловлюють власне бачення, який градоначальник потрібен місту сьогодні.

Нагадаємо - завтра, 26 жовтня, у Малині відбудуться позачергові вибори Малинського міського голови. Отож шановні, не будьте байдужими - визначайтеся, обов'язково прийдіть на дільниці та проголосуйте за достойного кандидата. Це той день, коли майбутнє нашого міста залежить від кожного з Вас!

"Ще в нас попереду ніч та півдня, будемо думати..."

Відомо одне - персони, яка була б у всіх на слуху, Малин не має.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.25 19:25 -
Олександр Скальницький (16)
1 -2
Хочете взнати як і за кого будуть голосувати взавтра?
Приклад: Йде з дільниці після голосування чийсь родич,кум(кума),колега по роботі,сусід чи сусідка (непотрібне -викреслити) і його (її) питає родич,кум(кума),колега по роботі,сусід чи сусідка (непотрібне -викреслити):
-За кого голосував?
-За кандидата N. А ти?
Два варіанта відповіді:
1.Та ти що,він-........ (йде і голосує за нього ж).
2.Я ще не знаю. (йде і голосує за нього ж).
Відповісти
2014.10.25 18:48 -
робер артуа (14)
1 -1
Ну не треба показувати малинчан відсталими від життя , як то кажуть роби правильно, а пагано і само получиться .
Сюжет знімався коли листя , ще зелене було , тоді майже ніхто і не знав хто балатуватиметься .
Сюжет знято не актуальний тому мені не сподобався.
Відповісти
2014.10.25 19:47 -
Григорій Шитюк (17)
0 0
тоді навіть і говорити не треба... бо малинчанам вже так надоїли ті чергові та позачергові вибори мера... від яких у житті міста суттєво нічого не міняється! звідси і певна політична аппатія до чергового "мєждусобойчика".
Відповісти
2014.10.25 19:13 -
Кіт Мармиза (15)
1 0
А шо значить ніч і півдня попереду? Передивився то там і раніше і тепер.Але суть не міняється. Основна маса людей з розгону й двійко-трійко кандідатов не назве.
Відповісти
2014.10.25 17:55 -
Олег Антонюк (10)
0 0
В чому тут бомба? Нічого нового — позиція відома: моя хата з краю, я нісого не знаю. Бомба було б, якби було навпаки
Відповісти
2014.10.25 17:34 -
qwin (9)
1 0
бомбєзний сюжет. якби ведуча у симпатичному гольфіку й жилеточці проводила опитування сьогодні уранці, вона мала б бути такого кольору як я. за день до виборів питати треба не про персон а про те, чи прийде людина на вибори і з цього робити можна попередні висновки про переможця.
Відповісти
2014.10.25 19:59 -
Григорій Шитюк (18)
0 0
так, сюжет знімався не за один день, та повірте - ні відношення ні настрої респондентів з 28 вересня по 25 жовтня не змінилися. за місяць фактично нічого не змінилося! дуже багато опитаних (кому було що сказати) взагалі відмовилися говорити на камеру, деяки кажуть так речі, що взагалі не слід "в ефір" пускати. :)
PS: передивіться свідео, та дайте самі собі відповідь на своє зауваження: в чому логіка "чи прийде людина на вибори" до основної ідеї даного відеосюжету? бо насправді таке запитання теж задавалося...
Відповісти
2014.10.25 18:07 -
Кіт Мармиза (11)
0 0
О, здоров, Вухатий! Шо знов на родіну літав?
За явку не переживайте. За дєпутатіков підуть голосовать, то вже й за мера шось чіркнуть. Це плюс.
Мінус шо в том гармидері кандідати в градоуправітєлі були замєтни як ескімоси на Чукотці
Відповісти
2014.10.25 17:22 -
Pro et contra (8)
2 0
Сюжет - бомба !
Людям набридла політика і політиканство.
Вони просто хочуть жити, а не виживати, в достойних для життя умовах,
а не в купі сміття по коліна.
Мова йде не про невизначеність, а про байдужість до всього.
А задуматися є про що!
Будьте пильні й проявіть свою громадську позицію, адже людина, яка сяде в кресло отримує певний кредит довіри до чергових виборів, які вже не за горами.
Обранець малинчан має пихтіти, як паровоз, щоб виправдати кредит довіри і бути обраним на чергових виборах в наступному році.
Відповісти
2014.10.25 13:41 -
Олег Антонюк (3)
2 -1
Жах!!!!! Байдужість людей дивує. Отак ми і живемо
Відповісти
2014.10.25 13:40 -
Юрій Смалюк (2)
0 0
"Мені байдуже"-сказав один чоловік.Майже всі інші відповіді були в такому ж дусі або схожі по суті.Якщо так,то після виборів нема чого малинчанам скаржитись на "сміття по коліна","три ларька",базар біля РБК і т.д. Значить нам подобається жити у свинушнику.Вітаю вас,земляки! Достойні відповіді ! СУПЕР! Класно! Ото були ми СВИНЯМИ-ними і залишимось.Немає більше слів...
Відповісти
2014.10.25 15:07 -
Наливайко (7)
1 0
Смолюк, малинчани нічого не можуть вибрати з того мотлоху яке себе нам пропонує. Я малинчанин і думаю так точно. Не бачать мплинчани того тхто здатен навести порядок. І твій містер ФЕ також нічого не зробить.
Відповісти
2014.10.25 20:53 -
Ольга Гура (19)
0 0
Мабуть знову пора кликати варягів.))) Бо серед своїх вибрати не можете. Одразу згадується літопис: "Багаті землі наші, та порядку в них нема. Приходьте і правте нами" . (Від себе додам: бо своїм не довіряємо, особливість слов'янського менталітету, тому нічого вибори у житті Малина не змінять. Як би не пихтів новий мер, його достоїнств ніхто не помітить, а недоліки будуть рахувати один за десять).
Відповісти
2014.10.25 21:01 -
Юрій Смалюк (20)
0 0
Так,будуть.Вже давно потрібно відмовитись від континентальної (французської) системи місцевого саоврядування і взяти за зразок англійську.Без зміни системи управління мало кому вдасться бути ефективним на такій посаді.
Відповісти
2014.10.25 21:08 -
Григорій Шитюк (21)
0 0
от у тім здається і проблема, що безвідповідальне ставлення до посади та нехтування потреб громади, породило зворотнє упереджене ставлення до будь-кого з чергових кандидатів... та дозволило останнім "втюхувати елеХторату черговий лохотрон". підірвана довіра та повага населення до влади.
Відповісти
2014.10.25 21:38 -
Юрій Смалюк (22)
1 0
Гриша,не у ставленні до посади справа,а в самій системі.В нашій системі управління будь-якому голові буде важко реалізувати хорошу програму.Вона (програма) апріорі приречена на невиконання,бо під її потрібні гроші.Банально немає грошей.Бюджети повинні формуватись від села і до Києва.Без децентралізації влади і передачі фінансів і відповідальності на місця нічого не зміниться.Еволюційним шляхом змінити Конституцію виходить дуже довго.300 голосів,потім друга сесія...
Відповісти
2014.10.25 22:28 -
Ольга Гура (23)
1 0
Згодна. Ще й підход населення до кандидата "радує": ми будемо виносити сміття куди попало, а мер повинен навести у місті порядок. Мер що, двірником наймається до громади? Чи під кожним кущем у нас сміттєпереробний завод стоїть? ))) Днями ділився враженнями від поїздки до Фінляндії знайомий. там прибирають ,каже, може раз на місяць, бо просто ніхто не смітить. Ніхто не краде чужого. З таким народом будь-який мер буде золотим та ефективним. Починати кожному треба з себе: дотримуватися законів, не красти, не смітити, не давати і не брати хабарів, не сідати п'яним за кермо, не псувати громадського майна і таке інше, а потім вже ставити завищені вимоги до майбутнього мера.
Відповісти
2014.10.25 22:34 -
Григорій Шитюк (24)
0 0
Олю, на превеликий жаль все так і є.
Відповісти
2014.10.25 18:47 -
Малинський (13)
1 0
Панове, ваші коментарі доповнюють один одного-байдужість і мотлох, мотлох-і байдужість. Одне породжує інше.Подібне притягує подібне. Це реалії. Регіональні і національні особливості. Це наслідок постійного пригнічення народу напротязі століть. Але територіальні характеристики не бувають незмінними, вони не успадковуються Одним із способів вважаю виправлення ситуації зміни витіснення генетичної спадковості якісним домінантом та певно ж як казав на бронєвічкє Учится, учится, учится...
Відповісти
2014.10.25 18:47 -
Малинський (12)
0 0
Панове, ваші коментарі доповнюють один одного-байдужість і мотлох, мотлох-і байдужість. Одне породжує інше.Подібне притягує подібне. Це реалії. Регіональні і національні особливості. Це наслідок постійного пригнічення народу напротязі століть. Але територіальні характеристики не бувають незмінними, вони не успадковуються Одним із способів вважаю виправлення ситуації зміни витіснення генетичної спадковості якісним домінантом та певно ж як казав на бронєвічкє Учится, учится, учится...
Відповісти
2014.10.25 13:58 -
Григорій Шитюк (4)
2 0
не квапся судити людей - все покаже явка малинчан на виборах...
Відповісти
2014.10.25 14:16 -
Юрій Смалюк (6)
0 0
Та до чого тут явка?Якщо вже відомий в Малині юрист за день до виборів каже,що він не знає хто балотується на посаду міського голови,то що ви хочете від інших виборців? Хоча з іншого боку це й добре.Люди не повинні перейматись політикою і виборами.У них на першому плані повинні стояти їх особисті проблеми.Цю тему можна продовжити розвивати,але не в коентарях.
Відповісти
2014.10.25 14:03 -
Олег Антонюк (5)
1 0
Що з того, що вони являться, якщо їх взагалі не цікавить, хто стане мером. Галочку поставлять на першому ж прізвищі, яке де-небудь чули.
Відповісти
2014.10.25 13:30 -
Наливайко (1)
1 -1
Дуже хороший сюжет. Автору 5 балів !
Відповісти