Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

22.10.2014
Малин

Проти лідера виборчих перегонів в окрузі №66 Павла Дзюблика опоненти розпочали брудну кампанію з дискредитації


Брудну кампанію із дискредитації кандидата в народні депутати по округу №66 Павла Дзюблика розпочали за кілька днів до виборів його опоненти.

Так вчора вночі у Черняхові міліція піймала 4 молодиків, які розклеювали на стовпах «чорні» листівки з неправдивою інформацією про Дзюблика. На листівках також не було вихідних відомостей. Усіх чотирьох хлопців доставили до відділку міліції та зняли покази.

Цей випадок внесено у єдиний реєстр досудових розслідувань.

Окрім того, брудну кампанію проти Павла Дзюблика розпочали на телеканалі «Ера», який належить регіоналу Андрію Деркачу, тестю Івана Литвина. Сам Іван Литвин також балотується в окрузі №66.

Нагадаємо, що за даними соціологічної групи «Рейтинг» саме Павло Дзюблик, спільний кандидат від демократичних сил, має найбільший відсоток підтримки жителів округу.

В партії «Народний фронт» закликають усіх кандидатів до ведення чесної передвиборчої кампанії. Також ми закликаємо виборців не продавати свій голос і приходити на виборчі дільниці у неділю, 26 жовтня.

Прес-служба «Народного фронту»
 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.23 22:55 -
Зорянка. (15)
0 0
Для інформації:
ніколи не зустрічалася з розцінками ефірного часу, а як почула- ууух!!!
ролик на більш-менш нормальному телеканалі тривалістю 45 секунд, який покажуть один раз один день коштує 20 000грн.
Тепер уявіть: ролик, який транслюють 4 рази на день і хоча б 2 дні обходиться опонентам Дзюблика 160 тис.грн.
І ви кажете, що П.Дзюблик не лідирує???Подивіться, який він дорогий для своїх конкурентів.
Відповісти
2014.10.23 23:06 -
Кіт Мармиза (17)
0 0
Шо дорого то вже й бабка в селі знає. Так шо тими роліками на 1+1 пан Ж. собі тільки подклав, а не добавив. Не було роліков то й не думав, а зараз вспомнілось і ПеРе прошле і дядя Льовочкін (проце вже й коти в Малині знають)
А шо хтось же башляє честному дєпутату?
Відповісти
2014.10.23 23:32 -
Всеволод Загорний (19)
0 0
Якшо дєпутат чєсний то ходить по бесплатних інтервЮ як Дзюблик, бо не має купюр шоб собі хвалєбну оду заснять не то шо вже антіпіарить конкурєнтив. Тікі де вони конкурєнти ті бабульоси такі беруть може у них є на гроши пічатна машинка???)))
Відповісти
2014.10.23 23:00 -
Всеволод Загорний (16)
0 0
І це на зарплату нардепа у 20тис.грн.?,ой, ні, це у Ванюши лишні пару сотень після весілля з січня 2014 року осталось-це йому видно зробили скідку з 2 000 000 грн., які він заплатив лише за кухню в ресторані де женився на дочці рєгіонала.Це при том шо Кіркоров, Лорак, Ньютон, Сєдокова, Малахов вообщє за даром виступали- помічтаєм...
А тобі народ пакєтик з ручкою, калєндаріком і блакнотіком-їж не обляпайся і так буде 5 лєт.Готови???
Відповісти
2014.10.23 20:31 -
Наливайко (13)
0 0
ТРИНДЕЦЬ, У КОЖНОГО КАНДИДАТИКА СВОЄ БЮРО СОЦІОЛОГІЧНИХ ОПИТУВАНЬ.
Відповісти
2014.10.23 17:26 -
Егор (9)
0 0
Якийсь він темний цей Бублик, про якусь банду його вже пишуть. http://operativno.info/component/content/article/70-novosti-dnya/9332-dzyublik-mafia
Відповісти
2014.10.23 19:21 -
Григорій Шитюк (12)
0 0
звичайна маячня, ні імен, ні фактів - казочка про Котигорошка, у стилі "виборчий вестерн". а взагалі, одна назва сайту, вже говорить за себе більше, ніж чергова скандальна інформація, що там розміщена. а Ви спробуйте розмістити там свій коментар! :)
до речі, всі вже забули, як саме з цього сайту роздмухувався скандал з дитячим святом у Малині...? http://operativno.info/component/content/article/70-novosti-dnya/9289-bondarchuk-i-ego-titushki-hoteli-sorvat-detskij-prazdnik
Відповісти
2014.10.23 23:11 -
Кіт Мармиза (18)
0 0
Слухай, Грішка, може мені змінить імідж? Назвуська я Коти Горошком і шляпу у стилі вестерн, а замість пиво кольт!! Як тобі???
І не парся так по поводу тих оператівних. В наші ряди не так просто затесаться!!! Хай думають шо ми барани ))))
Відповісти
2014.10.23 17:40 -
Олена Зелена (10)
0 0
Він навпаки світлий, тому й оббріхують. На завершальному етапі, бо лідер. Чорнуха з'явилася в останні дні. Казки про банду, захмарні палаци кандидата і те, що він сімейний узурпатор, - це передсмертні казки політичного трупа Журавського і полліттехнологів Вані Литвина. А як же інакше їм боротися з конкурентом Дзюбликом?
Відповісти
2014.10.23 13:57 -
Юрій Малашевич (4)
0 -1
ПАВЛО ДЗЮБЛИК ОБ*ЄДНАВ ВСІХ КОГО МОЖЛИВО БУЛО ОБ*ЄДНАТИ , АЛЕ НА ЗА , А ПРОТИ СЕБЕ. І В РЕЗУЛЬТАТІ ОТРИМАЄ СВОЄ ЧЕСНО ЗАСЛУЖЕНЕ.
Відповісти
2014.10.23 16:24 -
Григорій Шитюк (7)
0 0
пане Юрію, всім давно зрозуміло, що Ви не будете голосувати за вищезгаданого кандидата. дозвольте поцікавитись, а чим спричинена така неприязнь до цієї людини? я чув іншу сторону конфлікту, а у полягає чому ваша правда? мам не набридло вести безуспішну антиагітацію? :)
Відповісти
2014.10.23 16:32 -
Юрій Малашевич (8)
0 0
Давайте викладайте відому Вам інформацію, а я розпишу свою правду від моменту нашої з Дзюбликом "співпраці" на місцевих виборах 10 року і до цього дня.
Відповісти
2014.10.23 19:10 -
Григорій Шитюк (11)
0 0
шановний, Ви вже понад місяць сидите на цьому сайті... Ваші коментарі вже впізнаються не дивлячись на ім"я коментатора - невже не зрозуміли до сих пір, що я ні за кого не агітую, не влажу в з"ясування стосунків, не порсаюся у чиїйсь брудній білизні...?
на початок виборчої кампанії я (як і решта малинчан) не мав жодної уяви, хто такий Дзюблик. саме після Ваших коментарів, мене зацікавив цей кандидат у депутати, згодом ми не одноразово спілкувалися з Павлом Володимировичем (і не тільки про політику) - він справив на мене враження цілком порядної людини. таку ж саме думку, я чув від ваших земляків, що до виборчих перегонів не мають жодного відношення. і тільки Ви, продовжуєте свої несамовиті потуги, аби тримати читачів цього ресурсу під ореолом такого собі міфічного негідника, яким Ви бачите свого політичного опонента Павла Дзюблика. та досить вже - набридло. огидно, у нас в Малині своїх таких клоунів хоч відбавляй! мали б що сказати по суті - давно б написали. пане Юрію - у цьому потоці бруду, Ви, як дописувач, стали просто не цікаві аудиторії.
Відповісти
2014.10.23 15:37 -
Олена Зелена (5)
1 0
Павла Дзюблика підтримує багато хороших людей. Він має свою команду, яка йому завжди готова підставити плече в напружені часи, як і він їй. Його підтримують виборці. А в тебе, Юро, навіть друзів нема. Шкода тебе мені(
Відповісти
2014.10.23 15:59 -
Юрій Малашевич (6)
0 0
На разі в вашого кандидата набагато більше противників ніж прихильників і результати виборів це доведуть. Команда Дзюблика це давно і вже недавно закохані в його чоловічу " красу" немолоді жінки, сімейний клан, та пристосуванці що сподіваються наловити риби в цій зкаламученій своїм кумиром болотній воді.
Відповісти
2014.10.22 22:55 -
Юрій Смалюк (1)
1 0
Залишилось кілька днів,тому ніякі провокації,антиагітації і таке інше вже нічого суттєво змінити не можуть.От у нас на вулиці Фрунзе команда Вані Литвина кілька днів тому понаклеювала по чотири плакати з фізіономією свого кандидата на кожен стовб і майже на кожне дерево.Мабуть їм хтось збрехав,що чим більше плакатів наклеїш,то більше голосів на виборах і отримаєш.А вони,дурненькі,і повірили...Місцевим собакам півроку знадобиться,щоб обсцикати таку кількість стовпів,як обклеїли литвинівці.І скотчу не пожаліли.Побачимо чи буде висіти весь той непотріб в суботу зранку.
Відповісти
2014.10.22 23:31 -
Всеволод Загорний (3)
1 0
Того і понаклєювали як з гарячкі, бо план не виполнили, а вже скоро здирать треба)
Відповісти
2014.10.22 23:14 -
Олена Зелена (2)
1 0
Будемо вірити, що наш народ все-таки мудрий і не голосуватиме за литвинів і журавських.
Відповісти