Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

16.07.2017
Малин

Репліка: За що підписалися депутати?


Вже мінімум зо два рази гарно діставали тими граблями по лобі, а тут знову — лясь!

Перший раз ляснули себе з регламентом. Гарний вийшов маринад від мера, аж до десятої сесії маринував.

Другий лясь — Піковський. Це був чи не ультиматум від мера, що крім Петра Валентиновича нікого навіть не буде розглядати. І тут маринад на славу.

А маленькі лящики вже й не варті уваги.

І нате вам — вилетів ще один лящ, але не долетів поки до вельмишановних лобів, а вийшов на орбітальну станцію та й завис у відкритому космосі.

Депутати підписалися.

На чистому аркуші паперу, без “шапки”, 24 депутати, за щось.

І загуляли в мережі три відсканованих документи: перший – виконком розігнати, другий – заступника міського голови нагнати, третій – за щось підписалися. А вже коли це з’явилося на сайті зареєстрованого ЗМІ - газети “Малинські новини”, то сумніви відпали і стало видно, що розпочалася смута і міському голові надіслали чорну мітку.

А “Малинські новини” уточнюють, що депутати підписалися за те, щоб висловити недовіру та звільнити Петра Піковського з посади заступника міського голови.

Лясь!

А Олексій Григорович і Петро Валентинович сидять на якійсь фазенді в передчутті нового смаку незвіданого маринаду ледь вгамовуючи смакові рецептори.

Ех доля наша Доля! Пам’ятаєте? Він звільняє, - вони назад, він звільняє, - а вони назад...

Тож, шановні депутати, поки лящ знаходиться на орбітальній станції, придивіться до юридичної чистоти документу, яким ви намірилися звільнити Петра Валентиновича, але якщо й не придивитеся, то завжди можна сказати, що ви підписалися “За покращення життя малинчан”, а не за якісь кулуарні домовленності — лящі вчать підписувати документи без “шапки”, бо зрілі та виважені політики ніколи не спалюють всі мости.

І трохи інформації про підписантів для тих хто шукає інше дно:

За щось ПІДПИСАЛИСЯ За щось НЕ ПІДПИСАЛИСЯ
 Мельник Олег Васильович  Гавриленко Володимир Михайлович
 Дмуховська Ірина Миколаївна  Грибан Василь Анатолійович
 Лісовський Юрій Володимирович  Данелян Давид Дарчоєвич
 Добридень Олександр Миколайович  Задорожній Олександр Вікторович
 Мороз Галина Іванівна  Копилова Анна Вікторівна
 Степанова Ганна Миколаївна  Старжинський Ігор Олександрович
 Венгель Світлана Михайлівна  Столяр Олександр Васильович
 Гордієнко Олександр Миколайович  Федоренко Василь Михайлович
 Прокопчук Валерій Володимирович  Фещенко Микола Іванович
 Гуцалюк Ольга Михайлівна  Матер’ян Микола Якович
 Карпенко Сергій Васильович  
 Кисельчук Дмитрій Васильович  
 Ситайло Олександр Григорович  
 Омельченко Максим Аркадійович  
 Мороз Олена Мирославівна  
 Каленський Ігор Юрійович  
 Романішена Ірина Миколаївна  
 Андрійцев Олександр Миколайович  
 Цьоха Віталій Васильович  
 Чушенко Сергій Васильович  
 Лукашенко Віталій Анатолійович  
 Мороз Віталій Вікторович  
 Данелян Артур Давидович  
 Єщенко Руслан Миколайович   

 
Коментує в авторській манері Василь Федоренко, голова комісії з питань законності і депутатської діяльності Малинської міської ради:
Почитав у фейсбуці матеріал «У МАЛИНІ ДЕПУТАТИ ВИМАГАЮТЬ ВІДСТАВКИ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА МІСЬКОГО ГОЛОВИ ТА РОЗПУСКУ ВИКОНКОМУ» ...

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.07.17 19:15 -
Ольга Єсипчук (11)
0 0
ех.... так фе і не прочитала.... дайте хтось скріна хоча б...
Відповісти
2017.07.17 19:08 -
Инкогнито (10)
2 0
Розмовляв біля прилавка з газетами з людьми. стало просто цікаво почути їхню позицію стосовно останніх подій в малинській політиці .найбільш набрала голосів пропозиція -шоб вони всі там повиздихували і те й мер і ті депутати .от такі реалі
Відповісти
2017.07.18 09:08 -
Князь Мал (16)
0 0
Головна проблема наших місцевих мужновладців в тому, що вони більше граються в політику ніж виконують функції місцевого самоврядування. Вони не розуміють одного, що політики на місцевому прівні не існує. Тут є щоденна важка робота в болоті - комуналка; благоустрій; соцсфера та інше. Ситуація як в старому радянському анекдоті про ремоент сарая.

Збори в колгоспі.
Голова: в порядку денному два питання.Перше, ремонт сарая. Друге, будівництво комунізму.
Оскільки дощок всеодно немає пропоную перейти відразу до другого питання.
От так і живемо-будуємо комунізм без дощок!

Вершителі долі.... Господарі життя.....3,14......???!!! ;)
Відповісти
2017.07.18 10:33 -
Григорій Шитюк (17)
0 0
повністю підтримую першу частину поста! люди граються у політику в маленькому місті - чистої води політиканство... і чиїсь нездорові амбіції, що стоять за всім цим.
Відповісти
2017.07.17 19:17 -
Гнат Лісовий (13)
0 0
При сьогоднішніх реаліах , людям тільки так і залишається думати, але депутати замість того щоб реально щось робити задурюють отакими рішеннями людям голови, а в цей час ділять портфелі, бо оксьєненчиха хоче на трон, а Діма дозволить тільки за умови, що і БПП щось перепаде, наприклад перший зам. А виконком це щоб БПП могла протягувати свої рішення, бо на їх думку зараз у викокомі більшість Шостака, хоча як порахувати то Шостакових лише 7. Правда деякі ббпешники на засідання жодного разу не були.
Відповісти
2017.07.17 19:55 -
Инкогнито (14)
0 0
Я так розумію Гнате винні всі крім мера тут ти не прав все почав то якраз бют бо наум хоче у виконком тут бютовсткий міжсобойчик а всі інші вже просто потім підключились до переділу пирога.
Відповісти
2017.07.17 19:17 -
Гнат Лісовий (12)
0 0
При сьогоднішніх реаліах , людям тільки так і залишається думати, але депутати замість того щоб реально щось робити задурюють отакими рішеннями людям голови, а в цей час ділять портфелі, бо оксьєненчиха хоче на трон, а Діма дозволить тільки за умови, що і БПП щось перепаде, наприклад перший зам. А виконком це щоб БПП могла протягувати свої рішення, бо на їх думку зараз у викокомі більшість Шостака, хоча як порахувати то Шостакових лише 7. Правда деякі ббпешники на засідання жодного разу не були.
Відповісти
2017.07.17 17:42 -
Гнат Лісовий (9)
2 0
цікаво, чи таки справді депутати , що підписалися читали за, що. Якщо навіть проаналізувати статті законів, а зокрема Конституції, то мало з них відносяться до законодавства, яке дає право на розпуск виконкому. Це юридична сторона. Щодо Пояснювальної записки, яка додана до рішення. то з неї виходить, що Шостак повинен якраз розпустити раду, адже комунальним майном та ефективністю роботи КП займаються якраз ради, а не виконкоми. Також з цього ж пояснення витікає, що мова йде не про розпуск виконкому, а про не ефективну роботу управлінь та відділів. до роботи яких жоден член виконкому на відміну від депутатів не має право на втручання. Також остання фраза в цій записці якраз і свідчить, що наші депутати проявили свідомість та хочуть саморозпститися, адже їх робота якраз і не приводить до жодних покращень в місті. Ця фраза звучить так (циттата) На виконання даного рішення міським головою можуть прийматися відповідні розпорядження з кадрових питань та інші питань, інші акти, а також вноситися пропозиції щодо формування нового складу міської ради. Перекачавши рішення з інтернету у наших депутатів не хватило мізків, що це рішення стосується розпуску ради, а не виконкому. До речі чому до цього часу борці бачачи рішення, які за іх словами призвели до збитків місцевого бюдженту, натомість не прийняття рішень депутатами із земельних питань якраз призводять до збіитків в частині отримання орендної плати за землю. Адже рішення приймаються по помаху руки секретаря- із серії моя людина чи ні. А про те, що деякі рішення приймаються виконкомом без підняття рук, то це вже певне в Кисельчука треба спитати. Видно так зайнятий відсиланням смс, своїм патронам, що не встигає і руки підняти. Ще одна ремарка до партії Батьківщина. Це ж якого ж сорому потрібно набратися щоб так не підтримувати своїх однопартійців, зокрема єдиного представника від БЮТ міського голову. На думку приходить фраза "Чим більше пізнаєш людей, тим більше любиш собак"
Відповісти
2017.07.17 21:54 -
Valentin (15)
0 0
- Послушайте пацаны,только поймите меня правильно, могут стрелять по мне,а зацепят Вас.
-Я вам(Петя) говорил, что у него маразм.
- Петя, я говорю серьезно.
- Леха, это общее дело, и потом, мы с первого класса вместе.
- И за все, что мы делаем, отвечаем тоже вместе.
Відповісти
2017.07.17 13:45 -
(4)
0 0
Автор статті щось курить. Прочитавши цю єресь мало що розумієш.
Комусь із группи зліва просто приглянулось крісло першого заступника і Петра просто дружньо хочуть відправити займатись іншими справами. Перечитавши призвища з лівої колонки (які зненаціька перестали довіряти Валентиновичу) активних діячів і "покращувачів життя" там геть мало. Хто ж них так так організував?? Хто ж той тімлідер???
Відповісти
2017.07.18 10:38 -
Григорій Шитюк (18)
0 0
якщо відкинути всі домисли та припущення - де написано (чорним по білому), хто за що "підписався"??? :)
Відповісти
2017.07.17 14:35 -
Кіт Мармиза (6)
0 0
Тю!!!I Іі-ва-ван, а по моєму запредєльно просто і понятно, а ти наче два года в польші на зароботках був.. От тільки тюлєня нашо вставили? він мене загіпнотізіровав., вертався три рази шоб на нього подивиться і ще раз подивлюсь, ну такий взляд!!!
Відповісти
2017.07.17 13:53 -
Valentin (5)
0 0
теж хочу знати
Відповісти
2017.07.17 14:37 -
Кіт Мармиза (7)
0 0
за те саме голосую! подняв руку..
Відповісти
2017.07.17 15:29 -
(8)
0 0
Може автор статті, який, я так зрозумів, дуже проінформований в цьому питанні, дасть нам відповідь хто ж то за такий "активіст" який піднімає масси? Шановний Василю, просвітіть народ - хто ж то такий за яким всі "свідомі" дупутати так рвонули??
Відповісти
2017.07.16 19:24 -
Valentin (2)
0 0
ой-ой..тучі згущаються.
після васіного посту аж всплакнув, яка ж чуйна людина стала, переживає. За себе)))) переживає. Дякую
Відповісти
2017.07.16 18:04 -
Инкогнито (1)
0 0
Прочитав уважно і про рибу і про тюленей .Зрозумів в принципі все досить просто з ліва люди що не згодні що в місті відбувається справа ти кого все влаштовує .Малинчани уважно прочитають і зроблять висновки
Відповісти
2017.07.17 11:15 -
dumayu (3)
0 0
Я так розумію, що в правій колонці є ще й декілька чоловік, яких просто не знайшли, або вони взагалі все ігнорують, але група Шостака вже добре прослідковується.
Відповісти