Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

13.10.2014
Малин

Що робиться в малинській "Батьківщині"?


Депутат Житомирської обласної ради від ВО «Батьківщина» Валерій Кавун написав заяву про вихід із партії та про відмову від депутатського мандату.

Про це Житомир.info розповів сам депутат та пояснив причини своїх дій незгодою з «бандитськими методами ведення виборчої кампанії» окремих кандидатів від «Батьківщини» у Житомирській області.

«На з’їзді партії були висунуті кандидати по чотирьох округах: по Житомирському округу – Люда Янушевич, по Чуднівському округу – Олег Білецький, по Бердичівському округу – Гринчук Сергій Іванович, по Новоград-Волинському округу – Гончарук Віктор Васильович.

Це все люди, які знані в області, які багато років працюють в партії «Батьківщина». Ці чотири прізвища були озвучені на з’їзді (партії), як того вимагає закон, цьому є десятки свідків – делегатів з’їзду, в тому числі Віталій Йосипович Фарнцуз.

Через деякий час на сайті Центрвиборчкому в одному з округів Житомирської області (Малинський округ №66 – ред.) з’являється прізвище людини, яка на з’їзді не висувалась, але на сайті написано, що вона висунута партією «Батьківщина».

М’яко кажучи, всі здивувалися, тому що є чітка норма закону, що висування кандидатів – це виключно прерогатива з’їзду партії. А це так звані «парашутисти» і те, про що я писав у заяві – це робота тих людей», - сказав Валерій Кавун.

Він розповів про події 11 жовтня в офісі «Батьківщини» у райцентрі Малин – центр виборчого округу №66.

«По-бандитські вриваються в офіс партії «Батьківщина», рвуть агітлітературу, погрожують вбивством людям. Кандидат від «Батьківщини» вривається в офіс Малинської міської партійної організації партії «Батьківщина», починає там все трощити, починають ображати людей, починають займатися рукоприкладством.

Тобто в кращих традиціях Партії регіонів, з якою я воював останні роки, тільки повторює це, на жаль, людина, яка позиціонує себе кандидатом від партії «Батьківщина», - розповів Кавун.

Валерій Кавун каже, що відразу ж звернувся до керівництва партії та сподівався, що 12 жовтня, на з’їзді буде дана належна оцінка цим подіям, але цього не сталося.

«Керівництво партії не прийняло ніяких мір і я вважаю, що тим самим вони підтримали цих людей. Крім мене ще є люди, які були присутні при подіях у Малинському офісі і можуть дати покази, якщо треба, але я зараз не маю на увазі якесь розслідування кримінальне.

Партія не відмежувалася від цих подій і тому я не бачу подальшої можливості перебувати у партії і не маю права представляти партію «Батьківщина» у Житомирській обласній раді», - підкреслив Валерій Кавун.

Кавун також зазначив, що з приводу подій у Малині він та його однопартійці до міліції не зверталися.

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.13 21:46 -
Зорянка. (6)
0 0
Стає страшно, коли бачиш, що відбувається з людьми чим ближче до виборів. Так це таких ви хотіли допустити до Верховної Ради??? Не буду лукавити, бо щиро радію з того, що конкуренти Дзюблика знищують себе самі з середини тим самим показують потенційним виборцям ким є насправді.
Відповісти
2014.10.13 22:14 -
Кіт Мармиза (7)
0 0
Слухай, Звьоздочка, нам тут краще видно ху із ху. І не кажи шо РотФронт білий і пушистий з боку стоїть.
Все зводиться до того шо од Юлькі одні біжать як криси до нового Героя, а другіх тіпає в сомнєніях КОМУ отдаться?!!!
А одним словом, ВІНІГРЄТ ще той...
Відповісти
2014.10.13 20:13 -
Егор (4)
0 0
Шо це за Кавун, напевно Журавський добре "попрацював" фінансово. З цими регіоналами-інтригантами треба бути обережним, вони ж по трупам йшли і будуть іти.
Відповісти
2014.10.13 20:50 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
сміх, та й годі! а "Батьківщина" не "по трупам"...? та тільки за спиною у ЮВТ скільки їх залишилося, починаючи з Лазаренка? і Ющенко, до речі, був не останній - по президентику нашому "Вона" теж свого часу "проїхалася". :) взагалі, політична кар"єра Тимошенко та її проект "Батьківщина" - це неприпинні інтриги, фінансові скандали та суцільне шоу... якщо це шоу вже навіть Турчинову набридло, то що казати про провінційний Малин?
Відповісти
2014.10.13 22:23 -
Кіт Мармиза (8)
0 0
Ну ти Гришка дав! Турчинову набридло!!!
При всьом "уваженії" до цього сообчєства Турчинови скрисятнічав.
А якшо когось б'ють в малинському офісі батьківщини, то так придумав Пашинський. Будем все перти на цього антігєроя )
А отой Кавунчик, якшо не помиляюсь, всю дорогу яшкається з Лабунськой... І якого біса його в Малин занесло!!!
Дікая роза отдихає.
Відповісти
2014.10.14 01:22 -
Григорій Шитюк (10)
0 0
котику, "пастор" не дурніший за нас... я ніколи не був прихильником ні ЮВТ ні її політпроекту, а точніше бізнес-клубу товстосумів (а іноді й відвертих негідників) під гарною назвою "Батьківщина". так, я дійсно вважаю що Турчинову оте все неподобство просто набридло - цей котяра прислуговував "відьмі з косою" не гірше од пушкінського, що "ходит по цепи кругом"... мабуть після Майдану прозрів, бо кожного дня напевне читав на "йолці": "Юлі волю - але не владу!" отож, шановні, Майдан стояв не за те, щоб ЮВТ після курорту знову вперлася у провладні кабінети (до чергової "кормушки"), не за те гинула Небесна сотня...
Відповісти
2014.10.13 20:06 -
Инкогнито (2)
0 0
смалюк не переоцінюй себе тий так розкрив найбільшу таємницю васі скільки в нього було членів цілий рік казав -тайна
Відповісти
2014.10.13 19:34 -
Юрій Смалюк (1)
0 0
Як про Батьківщину так написали,а про те,що малинський осередок Свободи саморозпустився і у повному складі всі півтора десятка чоловік написали заяви про вихід з партії і відіслали їх разом з патрквитками в Київ Тягнибоку чомусь мовчать.Причому всі-і Соборка,і Малинський брехунець,і ІнфоМалин.Наче води в рот понабирали.Мовчать як партизани на допиті.Невже у нас в Малині кожного дня в політичному житті відбуваються такі події?
Відповісти
2014.10.13 23:10 -
Олег Антонюк (9)
2 0
Кому цікава ваша гребаная малинська Свобода? Відіслали, ну і ...з вами. Були б справжніми свободівцями, а не хлопчиками на побігеньках у Федоренка, то партію не зрадили б
Відповісти
2014.10.14 19:26 -
Юрій Смалюк (11)
0 0
Чоловіче,в тебе якась особиста неприязнь до когось із колишніх малинських свободівців,до Федоренка ,чи до партії вцілому?Якщо тобе не цікавить це питання,то це ще не значить,що воно не цікавить більше нікого.Ти що,цар і бог,щоб розписуватись за інших?
Відповісти
2014.10.13 20:10 -
ІнфоМалин (3)
0 0
Особисто для Юрія Смалюка.
Підготуйте матеріал, та надішліть на info@infomalin.biz, і побачите публікацію на сайті. Тільки прохання, в вашій редакції.
Відповісти
2014.10.14 19:27 -
Юрій Смалюк (12)
0 0
Буде час-підготую і надішлю.
Відповісти