Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

22.10.2015
Малин

Шість кандидатів на мерське крісло проігнорували круглий стіл комунальників...


або Палкі перепалки за участю Шостака і Савченка.

Круглий стіл, на який запрошував кандидатів на посаду Малинського міського голови колектив ТОВ «Малин Енергоінвест», відбувся 22 жовтня у актовому залі підприємства за участю діючого мера Олексія Шостака та його основного конкурента, голови райради Миколи Савченка.

Решті кандидатів, певне, не було що сказати, тому і проігнорували запрошення 300 комунальників. На круглий стіл запитати про наболіле прийшли всі  працівники трьох комунальних підприємств: ТОВ «Малин Енергоінвест», КП «Благоустрій» та ВК «ЖРЕП».

Зустріч проходила напружено. Люди ставили питання і вимагали чітких відповідей. Основне, що хотіли почути від претендентів на мерське крісло — це шляхи погашення заборгованості із заробітної плати та обов’язкових платежів (у фонди). Приміром, ТОВ «Малин Енергоінвест» три місяці не виплачує заробітну плату, бо не має обігових коштів. У ще більш критичній ситуації і ВК ЖРЕП та КП «Благоустрій», які мають мільйонні борги до фондів і у працівників фактично випадає стаж.

Люди запитували — як ліквідовувати численні аварії у водо-, тепломережах,  не маючи ні копійки на рахунках, адже тарифи не покривають собівартість послуг і підприємства заходять в глухий кут. Водночас різницю в тарифах, яку мали б компенсувати з міського бюджету відповідно до чинного законодавства — не віддають… Як не допустити у Малині катастрофи, на кшталт Алчевська (а до цього йде)? — задаються питанням комунальні служби.

Кандидати розповіли своє бачення розвитку житлово-комунального господарства міста та відповіли на численні запитання. Повсякчас виникали палкі перепалки між конкурентами на посаду голови.

 


 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.10.27 08:16 -
Malina Joe (30)
0 0
Шановний плугарю, я так зрозумів що ви один із кандидатів. Можу з упевненістю сказати що ви вже програли, саме тоді коли помилково почали думати що за вас голосують. Бо це не так. Молодь не купити комунальним пришестям месії, та - я вам водокачку встромлю в дворі. Голосувати вона не привчена і плювати хотіла на всіх депутатів. Час на їх боці і він плине. Вашого електорату стае все менше і рахуватись з цим прийдеться. Робіть і далі ставки на пенсіонерів це ж по вашому майбутнє України.
Відповісти
2015.10.24 19:21 -
Вартовий (28)
1 0
Друзяки, які тут намудрували в своїх коментах! Сподіваюсь, що всі балотуєтесь і йдете у владу!?
Чекаю з нетерпінням як Ви, шановні, нас ощасливите. Але, виходячи з коментарів - ваше бачення - дитяче белькотіння і фантазії ні про що.
Отож, як завжди, хтось інший тягтиме плуга...
Відповісти
2015.10.24 19:32 -
Григорій Шитюк (29)
0 0
...і буде влазити в старі "ліміти" або в нові борги! :)
Відповісти
2015.10.24 08:21 -
Сталева Свідомість (26)
6 0
А тим часом фантазія народу розігралася
http://vk.com/strasti_za_mb?w=wall-69982672_263738
Відповісти
2015.10.24 10:15 -
Наливайко (27)
0 0
Льошик-синя-морда, ти фотошоп опакновуєш ? Дивлячись на твою постійно синю пику, тобі це не скоро вдасться. Книги розумні читай.
Відповісти
2015.10.23 08:07 -
Павел Петров (16)
1 0
Такий молодий, а ніс червоний..
І чого це? )))
Відповісти
2015.10.23 00:26 -
Антіклан Малинський (9)
0 0
На скільки ми знаємо Федоренко з Інвесом судиться постійно.
По друге Управлінські паразити цієї структури знають плани щодо них василя Михайловича.
По третє - ніякий Малинінвест не запрошував Василя.
це ці два злодуги позичивши очі зустрічають з підлеглими !
Там Федоренку немає що робити бо цю надбудову , дєтіще Стельмаха-Шостака , поки воно не пустило злиднями і малинчан і місто потрібно ліквідувати і передти до попередньої форми поки не буде дійсно проекту оптимізації а не ....
Відповісти
2015.10.22 22:35 -
Віктор (7)
0 0
на бігборди своєму співробітнику - брехуну полінвському гроші є а на зарплату вибачте
Відповісти
2015.10.23 20:27 -
Наливайко (23)
0 0
правильно писати - білборди, навчись грамоті
Відповісти
2015.10.23 01:20 -
Valentin (12)
1 0
Перечитайте пости в публікації де Поліновський був на бігборді, і там надано коментар з цього приводу, бігборди, як і плакати, палатки, листівки, газети і прочую "корисну" кореспонденцію купує партія, як правило в Києві і висилає потім по регіонам.
Відповісти
2015.10.23 11:51 -
Adik (20)
0 0
Прекрасно. Но какими своими заслугами пан Полино заслужил звание - боец батальйону "Сеч"? Я не понимаю или он не ходит на роботу или как он воюет?
Відповісти
2015.10.23 13:18 -
Заливайкo (22)
0 -2
А "Сеч" - это же "моча" по вашему?
Відповісти
2015.10.23 12:55 -
Valentin (21)
0 0
запитайте особисто, я його не переслідую і не слідкую
Відповісти
2015.10.22 22:06 -
Віктор (4)
1 0
в енергоінвесті зарплату справно отримують по15 - 20 тисяч гривень і цікаво що там ще робив хабарник савченко чому він досі на волі невже мріє стати мером і далі хабарі гребти от уже ненажерливий.
Відповісти
2015.10.22 22:14 -
Альф (6)
0 0
Якщо гіпотетично припустити, що Савченко сяде в мерське крісло і йому дуже скоро впаяюють пару років, на що тоді, знову мера вибирати?
Відповісти
2015.10.23 20:29 -
Наливайко (24)
0 0
я думаю, що там уже все куплено, і воно не отримає ніякого покарання
Відповісти
2015.10.23 22:14 -
Valentin (25)
0 0
мені цікаво чому машина стоїть у дворі міліції, а не на штраф майданчику?!
Щоб не розтягали все нажите не посильним трудом? Чи може забирать скоро буде, так ціліша збережеться прямо під вікнами чергового. Я шось не зрозумів цього
Відповісти
2015.10.23 01:17 -
Valentin (11)
2 0
а ти подумай, впевнений, що впаяють?
Відповісти
2015.10.23 01:24 -
Григорій Шитюк (14)
2 0
це швидше як останній залізобетонний аргумент... люди підсвідомо розуміють хто сяде у те крісло :)
Відповісти
2015.10.23 01:28 -
Valentin (15)
1 0
я просто по Малину бачу скільки грошей вгрохано в цього кандидата на його "благодійність" перед виборами, а наш народ думає, от всі крадуть тільки собі, а цей вкрав там трохи, ну спіймали, але ж і нам простим людям робить добро. Тільки своєю МАКІТРОЮ не доганяють, що гроші витрачені на вибори треба буде відробить, а яким чином, да як завжди дерибан вього шо не так лежить.
Відповісти
2015.10.23 01:24 -
Григорій Шитюк (13)
0 0
це швидше як останній залізобетонний аргумент... люди підсвідомо розуміють хто сяде у те крісло :)
Відповісти
2015.10.22 21:31 -
робер артуа (1)
0 0
Хтось знає ,яка зарплпта у Корнійчука?
Відповісти
2015.10.23 10:06 -
Ігор Бадюков (19)
0 0
Люди говорять, знаючі, 20 штук. Ото "головний" патріот-унсовець, бувший руховець, нашоукраїнець, черметовець — тепер в ЕнергоІнвест сука рветься — це Павлів которий — не зря, кажу вам, не зря. Голосуйте за цих холуйов Патріотичну партію— будемо з теплом і водою (2 дні на місяць)
Відповісти
2015.10.23 00:13 -
Григорій Шитюк (8)
2 0
знаєш як в анекдоті про тещу, "мамо, воно вам треба... хіба воно ваше?" :)))
Відповісти
2015.10.22 21:35 -
Альф (2)
1 0
Найточніше, сам Корнійчук...
Відповісти
2015.10.22 21:42 -
робер артуа (3)
0 0
Зачекайте, погашення заборгованості працівникам комунальної служби з міського бюджету відбувається ? якщо так , то тоді міські чиновники повинні теж це знати.
Відповісти
2015.10.22 22:11 -
Альф (5)
1 -1
Згоден з Вами, гроші йдуть через сесією, інакшого шляху немає
Відповісти
2015.10.23 10:01 -
Ігор Бадюков (18)
0 0
Зарплата йде через сесію — умереть не встать....... ЗП це справа підприємства. Нехай самі викручуються
Відповісти
2015.10.23 09:59 -
Ігор Бадюков (17)
0 0
sfh
Відповісти
2015.10.23 01:10 -
Valentin (10)
1 0
зп йде через сесію?)))
Відповісти