Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

24.02.2018
Малин

Сьогодні у Малині висітимуть червоно-чорні прапори ОУН. Хто зробить це першим?


Вчора, 23лютого 2018 року, на сесії міської ради відбулася подія, акція чи як хочте назвіть.

Перед сесією у залі засідань з’явився червоно-чорний прапор. Це так когось налякало, що той чи ті налякані викликали поліцію. Що, власне, мала робити поліція, кого і від чого рятувати, то питання десяте.

Але ця подія не може пройти безслідно. Бо за появою прапора на сесії прозвучало звернення голови Малинської міської організації ВО «Свобода» Миколи Поліновського.

Текст звернення повністю:

«Розуміючи ідеологію червоно-чорного стяга – прапора країни, яка охоплена боротьбою, та з нагоди 89 річниці створення ОУН, пропоную піднімати у центрі міста революційний прапор ОУН у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв, згідно з додатком.
Повідомляю: на знак вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних повстань революційний прапор ОУН піднімається в траурному оформленні – у цьому випадку до верхньої частини древка або флагштока прапора прикріплюється чорна стрічка.

Прошу ухвалити з приводу вищезазначеного відповідне рішення міської ради, в якому також рекомендувати вивішувати революційний прапор ОУН керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності».

До тексту звернення йшов додаток (подається скорочено), який містить дати для вшанування прапором ОУН:
«1 січня – день народження Степана Бандери.
3 лютого – день створення ОУН.
5 березня – день смерті Романа Шухевича.
21 травня – День пам’яті жертв політичних репресій.
4 неділя травня – Свято Героїв.
14 червня – день народження Євгена Коновальця.
30 червня – день народження Романа Шухевича.
30 липня – створення УВО.
14 жовтня – День захисника України. День створення УПА.».

Можна було б коментувати на різний лад.

Але є лише кілька питань.

Чому прапор викликав такий переляк, що аж довелося поліцію викликати, яка, до слова буде сказано, таки приїхала! (Злочин, мабуть!).

Якщо у земляків такий рівень знання рідної історії або просто невігластва, то як за таких ідейних умов на території громади будуть вивішуватися прапори в такій кількості, яка передбачається умова, озвученими у зверненні?

І чи не буде так, що одні викликатимуть поліцію, бо хтось вивісив прапора, а інші викликатимуть, бо їх вивішеного прапора хтось зірвав?

А перелік дат вивішування прапора ОУН теж викликає подив. Чому не можна прапор вивішувати постійно – бо це ж частина нашої історії,котра всуціль, без перебільшення, є визвольна боротьба? Чому зафіксовано день смерті Шухевича, а день смерті Бандери і Коновальця – ні? І чому б для почину систематично не вивішувати славного прапора біля організацій, які сповідують ідеї та ідеали ОУН.

Це думки вголос до оригінального документу.

Випадковий свідок заяви і невипадковий прихильник ОУН Ірина Лузанчук,
редактор журналу «Регіон Бандерівський» в 2010-2012 роках.

Фото зі сторінки М. Поліновського

* * * 

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook

 

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2018.04.02 08:20 -
Князь Мал (15)
0 0
Прапор називається "Кров за землю"!
Це є символ боротьби українського народу за свою незалежність.
Питання не в Поліновському чи комусь іншому. Птання в тому, що він повинен бути вшанований на рівні держави, а семе, на мою думку, цей прапор має бути прапором Українського війська!
Відповісти
2018.03.04 06:16 -
Поет (13)
0 0
вже від прапора всираються
Відповісти
2018.03.04 17:00 -
Черемушки (14)
0 0
А памятник знесли, теж всирались?
Відповісти
2018.02.28 19:08 -
ІнфоМалин (9)
0 0
Коментар Василь Гончар перенесено в персональний блог https://infomalin.biz/blog/3623/entry/903/
Відповісти
2018.02.28 12:42 -
Василь Гончар (5)
0 -1
Це прапор бородьби за свободу та незалежність. Який використовувався не тільки ОУН та УПА, тож на сьогоднішнії день асоціювати з якоюсь партією чи особистостями є недоречним. Прапор отримав ще більшого значення для кожного Українця бо то символ борородьби.
На сході піц цим прапором гинуть і поляки і євреї так і росіяни з білорусами і грузинами. Та хто тільки не захищає цю землю що стала рідною. Тож перш за все це повага до нинішніх вояків що захищають батьківщину, та знак ворогам що ми будемо боротись.
Та чи хватить духу прийняти рішення на слідуючі сесії.
Відповісти
2018.02.28 15:39 -
Rediska (8)
0 -1
Дешевий піар от Поліновського. Ще таких пару акцій і опоблок переможе на наступних виборах.
p.s. А мо то дійсно ход конем?
Відповісти
2018.02.26 16:51 -
Таємний (4)
0 -1
Хай Поліновський у вікно собі вдома вивішує по визначеним вище датам.Так прапор,АТО,УПА,все до купи....але всьому має бути межа і здоровий глузд.
Відповісти
2018.02.25 16:15 -
Ольга Гура (3)
1 0
"І чи не буде так, що одні викликатимуть поліцію, бо хтось вивісив прапора, а інші викликатимуть, бо їх вивішеного прапора хтось зірвав?" Будуть. Бо, як мінімум, стаття 20.Конституції України говорить, що Державними символами України є Державний Прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України.
Державний Прапор України - стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Про інші прапори в Конституції - Основному Законі не йдеться.
Тому дії хлопців зрозумілі з точки зору емоцій і історії визвольної боротьби України, але швидше епатажні, ніж законні.
Ми або живемо і діємо в рамках чинного законодавства і вимагаємо того ж від влади, отож ініціюємо законним шляхом прийняття відповідного рішення органами місцевого самоврядування, раз назріла історична потреба вивішувати прапор ОУН. Або влаштовуємо цирк і демонструємо правовий нігілізм, зриваємо заплановане засідання сесії і привертаємо до себе увагу, бо ми так вирішили. А закони? А що закони? Як дишло, куди повернеш - туди й вийшло. Тоді навіщо їх приймати?
Відповісти
2018.03.01 03:36 -
вака (10)
0 0
А що сталося з онлайн веб камерою Малина? Неможу ніяк зайти на той сайт. Хто щось знає,напишіть. Дякую!
Відповісти
2018.03.01 08:47 -
ІнфоМалин (11)
0 0
Камера працює http://ipcam.lux-net.com.ua/. Спробуйте оновити adobe flash, або з іншого браузера.
Відповісти
2018.03.01 20:59 -
вака (12)
0 0
Камера працює, дякую. Але 2 місяці не працювала.
Відповісти
2018.02.28 12:45 -
Василь Гончар (6)
0 -1
Бо тоді як кажуть час не настав, бо хто що скаже. Нарешті пора історичну справедливість встановлювати, раз зверху бояця то знизу підскажемо.
Відповісти
2018.02.28 14:54 -
Володимир Нечипоренко (7)
0 0
Скажіть, Мельник — наш Герой? Чи підказує історична справедливість його шанувати?
Відповісти
2018.02.25 10:31 -
Володимир Нечипоренко (2)
3 0
Пропоную депутатам витратити хоч годину на вивчення історії, а сесійну залу не перетворювати на 95 квартал — перечитайте та згадайте регламент (у відведеній для депутатів частині залу ніхто не має бігати, стрибати, підсідати, серед вас сидіти все засідання...)
Ще, дивлячись на фото: у мене невербальна комунікація призводить до розладу асоціативного мислення))
Відповісти
2018.02.24 18:09 -
Черемушки (1)
1 0
И жить сразу стало легче... идиоты!
Відповісти