Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

25.10.2015
Малин

Станом на 12:00 у Малинському районі голосують активніше ніж у місті


Загалом по Житомирщині станом на 12 годину проголосувало понад 163 тисячі людей.

Так у Малинському районі проголосувало   3592 особи, що становить 23,54% від загальної кількості виборців.

У місті Малині - 2765, що становить 12,56%.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.10.26 01:32 -
Григорій Шитюк (2)
1 0
ну от, почалося... завтра ми почуємо іще більш душещіпатєльную історію про малинську мафію, яка з року в рік не дає можливості чесним людям прорватися у владу. печально...
Відповісти
2015.10.26 01:11 -
Антіклан Малинський (1)
0 0
Передрук з соцмережі ;
В УКРАЇНІ ВИБОРАМИ НЕ ЗМІНИТИ ВЛАДУ І ВСЕ ЦЕ АКТИВНІ УКРАЇНЦІ ДАВНО ЗРОЗУМІЛи.

Маєму гнилу псевдодержаву з шахрайською злодійською владою та гнилим байдужим не розумним населенням.
Нація після Майдану так і не утворирась.

Коли мого інформаційного плакату по деяким дільницям з пидписом секрктаря ТВК до 16 -00 без конфлікту так голови ДВК і не вивісил, то по суті вибориці мали звогу ознайомитись тільки з 6 -ма а не з 8 кандидатами на міського голову.
Коли у порушення Закону цілий день кандидати у депутати міської і обласної ради від Батьківщини , від Солідарності Шахраєнка , від інших шахраюватих утворень і партій окупували входи і приміщення дільниць.
Коли на момент закриття по всіх міских ділницях явка у 29-32 % а у підрахуну міської ТВК 39 ,76% на 24 годину , то це конкретно свідчить про значну клькість вкинутих "проставлених " протоколів тобто про масові порушення , саботаж голоів ДВк та фальсифікації.
Мене не здивує коли до ранку ще вкинуть з десяток відсотків.
Коли гниле байдуже населення не прийшло голосувати чи є воно нацією яка має право на існування.
Прийшли чиновники з родичами і сім'ями аби не обрали Федоренка і "Укроп".
Влада брехунів , шахраїв , казнокрадів і злодюг сама себе ж знову обрала а люмпенізоване населення буде далі ними грабоване вимирати.
Прогноз ; по Шостаку намалюють по 300-400 голосів , а мені менше ніж на позачергових . Це близько 60-80 по дільницям !
Місту теж як місту залишилось мало.
ГАНЬБА МАЛИНЧАНАМ !
Але , ми патріоти не зупинимось і ми завжди подібні обіцянки реалізували.
Мер Кернес під судом , крісло не спасе !
Савченко під судом , афери судові і крісло теж не спасуть .
Шостака і Стельмаха за продаж за безцінь Бурляю нового міського баннопрального комбіінату та дарування за цю аферу і злодійство Шостаку від дружини Бурляя - гр.Синиці півбудинку (два поверхи по вл.Чернишевського №3) і інші афери теж посадимо і дуже скоро.
Нас не спинити !
Хай ще трошки безкарно потішаться !
А матеріалу на них океан !
Це не залежить чи будемо ми в раді чи ні .
Ці вибори і шахраї на дільницях та байдужжі малинчани підтверджують те що виборами і саботуючими виборчими і іншими законами злодійську владу не прибрати .
Будуть майдани і рволюції і більш кроваві .
Перша 91 року взагалі не була боротьбою а здачою , друга- пмаранчева бутафорним фестивалем , Третя даремними смертями та непокарними вбивцями.
Далі вже так не буде. Ми підемо до кінця.

Голова ГО ВО "Легіон Честі" Васль Федоренко
Відповісти
2015.10.26 17:04 -
Кіт Мармиза (7)
0 0
Слухай, Лєгіон, до ти в раду пройшов чи нє? А то панімаєш у Грищенка вже здоров'я не те, і нам там не хватає борця з шахрюгами-злодюгами
Відповісти
2015.10.26 11:06 -
Valentin (3)
3 0
кому писав? хто читать то його буде? Може гнилому населенню? Дурік ти не виправний
Відповісти
2015.10.26 11:29 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
це він вже для СБУ напевно опуси малює... чи для психіатрів :)
Відповісти
2015.10.26 11:22 -
Антіклан Малинський (4)
0 -1
По твоєму "стилю" , то ти і є невиліковний дурень , ідіот , невиглас і велизний гнида та брехун.
Відповісти
2015.10.26 13:48 -
Valentin (6)
0 0
і де то ти про мене таке прочитав?
Відповісти