Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

20.10.2014
Малин

Тетяна Чорновол: Павло Дзюблик повинен працювати для людей у новій Верховній Раді України


Член Політичної ради «Народного Фронту», відома українська журналістка, борець із злочинним режимом Януковича Тетяна Чорновол разом із кандидатом у народні депутати України Павлом Дзюбликом зустрілася із жителями Радомишля, Черняхова, Черняхівщини й Коростишева.

Жителі Житомирщини добре пам’ятають, як Тетяна Чорноовол проводила резонансні розслідування щодо корупційних схем у вищих органах влади. Із захопленням сприймають її як борця за народ, адже була одним із громадських лідерів Майдану 2013-2014 років, за що її жорстоко побили.

Після перемоги Майдану Тетяна Чорновол завзято взялася за очищення «авгієвих стаєнь», ставши Урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики.

Чоловік Тетяни Микола Березовий служив у батальйоні спецпризначення «Азов» та загинув на Донбасі у серпні 2014 року. У них лишилося двоє дітей. Після загибелі чоловіка вже сама Тетяна бере активну участь в АТО у складі батальйону, де служив Микола Березовий.

Безпека України, українських військових та боротьба з корупцією - саме такі основні завдання ставлять перед собою кандидати в народні депутати України від політичної партії “Народний фронт” Тетяна Чорновол та Павло Дзюблик. Під час зустрічі з громадами Житомирщини вони розповіли людям, якими питаннями займатимуться у Верховної Раді України.

“Війна зараз - головна проблема, - зазначила Тетяна Чорновол. - Нині я є радником Авакова з питань зв’язку з батальйонами і збираюся продовжувати цю справу. Боротьба з корупцією - також дуже важливо. Маю досвід у цьому питанні, і також збираюся цим займатися, тим паче, що є цілий перелік корупційних схем, які я почала викривати, працюючи в уряді і збираюсь довести це до кінця".

Тетяна Чорновол і Павло Дзюблик зазначили, що приєдналися до команди “Народного фронту”, бо саме ці люди взяли на себе відповідальність у надважкі для України часи, і що обираючи цю політичну силу, українці підтримують прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

"Перше - з цією командою я починала в 2012-му році, саме з цими людьми ми піднялися, коли навіть мої колеги журналісти вважали, що Янукович - це назавжди. Друге, це, звичайно, їхня позиція під час Майдану, позиція після Майдану”, - каже Тетяна Чорновол.

Кандидат-мажоритарник від політичної партії “Народний фронт” Павло Дзюблик зазначив, що відчуває величезну відповідальність перед своїми земляками. Він сказав: «Попередня влада нічого не зробила для нас, для простих українських людей. І справді, на нас лягла дуже велика відповідальність, бо не маємо ніяких інших шансів, окрім як перемогти. Від цього залежить майбутнє нашої країни”.

Тетяна Чорновол закликала жителів Житомирщини голосувати на виборах за Павла Дзюблика як свого однодумця, члена команди «Народного фронту», громадського діяча, в минулому – колегу-журналіста, нині успішного керівника одного з районів і справжнього патріота свого краю і своєї країни.

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.21 13:51 -
Зорянка. (4)
0 0
Настав час реальних змін. У Верховній Раді має бути достойна людина. По нашому округу -це Павло Дзюблик, саме тому його підтримує сильна команда дієвих лідерів "Народний фронт", оскільки він показав себе саме таким, як і лідери даної команди-дієвим з реальними здобутками- на посаді голови рда за 5 місяців показав підйом району з 22 обласного рейтингового місця на 4?Хочете критикувати?-будь ласка, але спробуйте хоча б повторити аналогічне! Про це говорила Тетяна Чорновол та знають самі виборці.
Відповісти
2014.10.23 02:04 -
Малинський (12)
1 0
Але в депутатах треба буде лобіювати більше Малин... Як з цим? Нам потрібен госпітальний округ, розширення меж міста, інвестиції та будівництво заводів, все зробити, щоб заслужено стати адміністративним центром. Як з цим? Це не шампанське в кафе. В нас тут з цим і без запрошення встигають.
Відповісти
2014.10.23 08:44 -
Зорянка. (13)
0 0
Погоджуюся, святкувати потрібно тоді,коли є що. А щодо того який район з 7-ми округу лобіювати, то скажу вам так:будучи головою Черняхівської РДА П.Дзюблик міг покращити ситуацію у всіх сферах лише нашого району,бо мав на це повноваження.Маючи повноваження депутата Верховної Ради впевнена,що працюватиме для всіх людей округу. Він вже і зараз спілкується з громадами сіл,трудовими колективами,щоб дізнатися про наболіле(підкреслюю особисто спілкується,щоб вивчити реальні проблеми,а не передає через уповноважених осіб"гостинці",які замилюють очі,а не задовольняють реальні потреби громади.Коли людям роздають пакетики "суп набор",то хто думає про питання,які ви піднімаєте, але найстрашніше те,що так триватиме всі 5 років-такі депутати даватимуть народу не те,що треба,а те що собі не потрібне).
Відповісти
2014.10.22 22:25 -
Юрій Смалюк (5)
0 0
Може вже досить? Кажуть як не наївся,то й не налижешся.Отак і ваш Дзюблик-скільки б ви вже тут не розхвалювали його,а більше від того голосів він не матиме.Так як і Ваня Литвин.Він може обклеїти плакатами з своєю фізіономією не тільки кожен стовп і дерево з усіх боків,а й в усіх газетах на усіх шпальтах замість тексту розмістити себе улюбленого.Це вже як мертвому припарки...І ще-запам"ятайте,Зорянко,у нас тут,крім Кота Мармизи,не дуже люблять анонімів.Повірте,якби ви назвались справжнім ім"ям,толку було б більше.
Відповісти
2014.10.24 08:02 -
Наливайко (15)
0 0
ооооооооо, а за що ви любите кота мармизу ?? юріє.
Відповісти
2014.10.22 22:48 -
Зорянка. (6)
0 0
Кого розхвалювати, а кого ні вирішили і ви, і я, але мені простіше, бо життя та реальні здобутки Павла Дзюблика для інших, а не для себе красномовніші, ніж прості переписки від "нечего делать" чим не можуть оперувати інші кандидати.Щодо анонімів, то у мене таке ж реальне ім"я, як у вас фото).
Відповісти
2014.10.22 23:40 -
Юрій Смалюк (7)
0 0
Я підписуюсь реальним ім"ям і прізвищем,як у паспорті.А фотографії немає.ЇЇ відсутність не означає,що я анонім.А от ви невідомо хто.
Відповісти
2014.10.23 00:19 -
Григорій Шитюк (11)
0 0
Юра, вона така ж реальна як і ми з тобою... та до речі, ще й дуже вродлива! :)
Відповісти
2014.10.22 23:54 -
Зорянка. (8)
1 0
Я вже пропонувала всім коментаторам на цьому сайті зустрітися в якомусь кафе після виборів та роздивитися і посміятися з того хто є хто, але так ніхто і не підтримав, отже анонімів, яким виходить є що втрачати, вистачає. Може хоч ви підтримаєте мою ініціативу та активізуєте громадськість?
Відповісти
2014.10.24 11:26 -
Станіслав Гуменюк (16)
0 0
Підтримую ідею. Лише не тягнімо з часом. Давайте в неділю 26-го, або в понеділок.

З повагою, Станіслав Гуменюк, він же - "АнтиХам", він же - "Психіатр". Може ще кимось був. То вже немає значення. Зараз я для моїх бійців - "Батько". І в середу-четвер знову їду в АТО.
Давайте гульнемо, навіть без шампанського. Краще принесіть кожен по пляшці-дві доброї горілки. Пацани в окопах будуть раді по соточці ковтнути. А там, блін, холодно в землянках...
Телефонуйте: (067) 738-35-50
Відповісти
2014.10.23 00:18 -
Григорій Шитюк (10)
0 0
Yes, Yes, Yes! підтримую. фіг з ними, виборами... :) беремо ящик шампанського і поспілкуємося в обстановці вільній від умовностей, в Малині знайдеться де посидіти... :)))
Відповісти
2014.10.23 00:04 -
Юрій Смалюк (9)
0 0
Ну от,почав читати вашу відповідь і подумав,що ви запрошуєте мене в кафе,а як дочитав до кінця,то вийшло,що усіх...Ні,громадськість,як ви сказали,не активізовуватиму,а от сам би прийшов...
Відповісти
2014.10.23 11:22 -
Зорянка. (14)
1 0
Бачу компанія достойна збирається, якби роззнайомились раніше -могли б і класну команду створити,але які наші роки-може ще й попрацюємо колись разом!
Відповісти
2014.10.20 21:49 -
Юрій Смалюк (2)
0 0
http://reporter.zt.ua/news/15676-nov-e-rezultat-sotsoprosov-v-okruhe-66-na-zhytomyrshchyne- Рябенко новий лідер.Дзюблик-4.Журавський з 2,5%(!!!)-шостий.Вже за тиждень перевіримо- достовірні результати дає ця контора,чи це якесь замовлення,в чому не сумніваюсь.
Відповісти
2014.10.20 22:37 -
Малинський (3)
0 0
Журавский со своими "2,5%" уже и на 1+1 в рекламе. Сколько же он потратил денег в пустую! Марнотратчик! И все бесполезно! Ну пусть уйдет со сцены, хоть что то хорошее сделает.
Відповісти
2014.10.20 21:27 -
Юрій Смалюк (1)
1 0
Пішла в хід важка артилерія...
Відповісти