Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

У Коростені відкрили пам’ятний знак Сергію Кемському — Герою Небесної сотні

20.10.2014
Малин

Цукерки, печиво та по 50-т


Народний депутат Віталій Журавський вимагає від міністра внутрішніх справ Арсена Авакова припинити провокації на 66 виборчому окрузі, де він балотується до Верховної Ради.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Міністру внутрішніх справ Арсен Аваков
Пане Міністре!

Звертаюся до Вас з проханням знайти провокаторів, які 18 жовтня на околицях селища Черняхова на Житомирщині (виборчий округ №66) від мого імені роздавали виборцям цукерки, печиво та по 50 грн.

А тим часом у "Народному фронті" заявляють, що кандидат в нардепи в окрузі №66 (Житомирська обл) Віталій Журавський обманює виборців, заявляючи у своїй рекламі, що його підтримує "Народний фронт".

"Офіційно заявляємо, що наша політсила не ухвалювала рішення про підтримку Віталія Журавського на виборах до Верховної Ради. Єдиний кандидат від" Народного фронту "і" Блоку Петра Порошенка "в окрузі №66, - Павло Дзюблик", - заявили в партії.

Барви осені...

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.21 10:39 -
Vadim (5)
0 0
Журавський зовсім не дурень, щоб так відверто себе провокувати, "роздаючи цукерки". тому це дйсно може бути провокація
Відповісти
2014.10.22 12:52 -
Ксенія (7)
0 0
Не сміши ! Давав ...давав. Потім і відкритий лист написав .що більше людей дізналися про "чесного благодійника" А от про дурня прямо .....в крапочку.
Відповісти
2014.10.21 12:34 -
Малинський (6)
0 0
Прошлі вибори кандидати в округ, а тепер ще поки що депутати гречку роздавали з сухпайками в кульочку і навіть з фото благодєтєлєй. Спочатку обібрали український народ, а потім збіднілим бабусям "добро" зробили на 1-2%? Не треба таких олігархополітиків та подачок.Це вже проходили і не сподобалось-і гречка не та і 1 раз в 5 років;-(. Малин і Малинський район вже не тей і ціла Україна не дасть реваншистам дороги. Народ не бидло.. Це ви так вважали в своїй ВР (висмоктувальній раді), а перед виборами ви цей народ вже так поважаєте та любите...Брехня! Не запудрюйте мізки. Судять не по обіцянках, а по ділах.Такої насосної станції вже не буде. Люди просто не дадуть вам спокою ні на секунду. Хто не любить український народ-не місце йому тут. Кандидати-ви йдете захищати, збагачувати, розвивати наш округ і чекати зрушень довго не будуть люди- і це потрібно буде робити одразу з першого дня після виборів. В іншому випадку-люстрація, а вона буває к сожалєнію різна! Ті що були при владі-показали здатність руйнувати і самозбагачуватись. Лишайте свої чорні справи.
Відповісти
2014.10.20 20:19 -
Олена Зелена (3)
1 0
Яка ж почвара цей Журавський. При тому, що всі знають, що гроші роздає саме він, ще й такі статті поміщає. Чи, може, думає, що на сайти заходять забиті, дрімучі й безграмотні тупиці?
Відповісти
2014.10.20 10:48 -
Григорій Шитюк (2)
0 0
барви українського передвиборчого маразму... це вже настільки примітивно та дешево, що навряд чи знайдуться дурні що повірять у цю маячню. і до речі, така малесенька деталь: "пайки" роздавали чомусь саме у Черняхові... де позиції Дзюблика (головний оппонент?) найбільш впевнені. чому не у Радомишлі чи Малині - у нас міліція працює оперативніше, чи боялись що люди черги утворять за "халявою"...? :)
Відповісти
2014.10.20 09:56 -
Егор (1)
0 0
Хитра морда, не потрібно народ вважати бовдурами! Хто ж це буде роздавати по 50 грн. шоб дисредитувати іншого кандидата?! Я думаю тут Віталька сам їх роздав, а потім начеб-то звернувся шо провокації ))))
Відповісти
2014.10.20 20:56 -
робер артуа (4)
0 0
І я не я , і морда не моя!
Після його мокання в мусорник він теж заявив ,що це зробили його супротивники в передвиборчій гонці.
Відповісти