Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

У Коростені відкрили пам’ятний знак Сергію Кемському — Герою Небесної сотні

14.02.2014
Малин

У Малині працівники "РЕЙЛУ" підтримали загальнодержавний політичний страйк


У рамках проведення політичного страйку у зв’язку із спробою конституційного і державного перевороту в державі, 13 лютого 2014року у м. Малині було проведено ряд заходів на підприємствах та установах.

Так, о 11.00 год біля адмінприміщення ПАТ «РЕЙЛ» на попереджувальний страйк зібралося близько 40 працівників, які одноголосно засудили неправомірні і антиконституційні дії правоохоронних органів та підтримали вимоги страйку, які були оголошені страйковим комітетом, що був створений рішенням зборів трудового колективу.

Страйкарі вимагали повернути державу у мирне, конституційне русло із можливістю реалізації своїх конституційних прав та прийняли звернення до Президента України Віктора Януковича.

У проведенні попереджувального страйку взяв участь і виступив голова Малинського «УДАРу Віталія Кличка» Володимир Литвиненко. Він закликав не бути пасивними гвинтиками суспільства, а активно включатися у боротьбу за своє право жити в незалежній та заможній Україні, і закликав інші підприємства та установи міста приєднатися до політичного страйку.

Разом ми сила!! Ніхто крім нас!

Малинський «УДАР Віталія Кличка»

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.02.14 11:19 -
робер артуа (1)
1 0
Володя -РЕСПЕКТ і УВАЖУХА!!!
Відповісти
2014.02.14 11:25 -
Кіт Мармиза (2)
1 0
І такі да. Шоб там не казали про Литвиненка, а зараз тільки він серед народу трохи крутиться та його штурхає . Це може шо поки ще не заїхав в дєпутатство?
А то я скільки не виглядую поки інші опозіціонери поопозіціонірують, а їх все нема. нема...
Відповісти
2014.02.15 18:12 -
echikur (4)
0 0
якщо про них нема на сайті - це не значить, що вони нічого не роблять.
Відповісти
2014.02.15 18:56 -
Кіт Мармиза (5)
0 0
Це як той холодільнік з реклами? "Он работает, только очень тихо..."
І до чого тут сайт? Там як і на заборі, можна написать... Опозиція повинна в самому повітрі відчуваться.
Відповісти
2014.02.15 19:18 -
echikur (6)
0 0
І тоді можна буде писати на форумах піаряться і забувають, что скромность украшает человека. Виступають на сесіях - зароблять політичні бали, за людей не думають. Ви політики, а ми народ!. А про холодильник Ви правильно сказали. Малин - місто партизанської слави!
Відповісти
2014.02.15 19:25 -
Кіт Мармиза (7)
0 0
Аааа!!! То ви в підпіллі???! То це ж інша справа!
Відповісти
2014.02.15 19:32 -
echikur (8)
0 0
Я вважаю, що зараз такий час, коли кожен має робити свою роботу.
Відповісти
2014.02.15 19:42 -
Кіт Мармиза (10)
0 0
А до речі, ви яку силу представляєте? А то якось з коментарів вийшло наче ви з лав опозиції, а на справді воно може й не так?
А якщо з опозиції то заведіть собі хоть на цьому сайті сторінку та пописуйте про благі діла, або хоч об'яву яку дасте про революцію.
Я от навчився та й пописую буває всяку дурню. А виявляється то блоги. Так шо замість пива в мене в лапах скоро буде ручка )) чи перо
Відповісти
2014.02.15 19:34 -
Кіт Мармиза (9)
0 0
Так ви ставите себе над громадою, а не є одними із...
Відповісти
2014.02.14 18:46 -
Олег Антонюк (3)
2 0
Піар, він і в Африці піар. Як він у ті депутати потрапить, як серед народу не покрутиться?
Відповісти