Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

17.09.2014
Малин

ВО «Свобода» пропонує відпочинок в Грузії — для дітей учасників АТО!


Є можливість безкоштовно (переліт з Києва, проживання, харчування) організувати відпочинок в Грузії дітей віком від 14 до 17 років з окупованих територій (Донецьк, Луганськ, Крим), та дітей бійців, які поранені чи загинули під час АТО .

Документи, які необхідні для виїзду в Грузію: медична довідка (береться за 3 дні до вильоту) та нотаріально засвідчений дозвіл обох батьків на виїзд дитини за кордон.

Довідки за телефонами: 063-818-62-03, 067-49-69-510.

Микола Поліновський, голова Малинської районної організації ВО «Свобода».

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.09.18 19:54 -
Олег Антонюк (8)
0 0
Взагалі-то, Антосю, Поліновський їздив у вихідні. А ти, шановний, що зробив для тієї самої громади, що так гамнишь усе і усіх навколо?
А стосовно дітей, то це загальноукраїнська акція, яку проводить Свобода. Бажаючі можуть звернутись до будь-якого керівника місцевої Свободи, щоб той допоміг оздоровити дитину. Умови там написані. Але я особисто на сьогодні знаю одного керівника Свободи, іншого виключили 3 місяці тому
Відповісти
2014.09.18 14:15 -
Anton (7)
0 0
І ще одна річ така цікава в цьому тексті написано "Дітей віком від 14 до 17 років" багато в нас таких???
Відповісти
2014.09.18 14:06 -
Anton (6)
0 0
Я бачу редактор МалинИнфо також зацікавлений в піарі Поліновського. Хай звільняється з роботи якщо він так багато займається поїздками, заробітня плата то капає ... В нас народ як завжди стає на ті самі граблі. Почують одного піздуна який трандить більше ніж робить , а по суті реально навіть незнають що це за гімно!
Відповісти
2014.09.18 10:46 -
Анонім 1 (5)
0 0
1
Відповісти
2014.09.17 23:55 -
Valentin (1)
0 0
Несподівано! Дуже доречі думаю дітям буде відволіктись від війни! Оце вже рівень, це вам не гуманітарку возити! До кнурів прохання не триндіти про потвор!
Відповісти
2014.09.18 00:34 -
Василь Федоренко (4)
0 0
Ти чого навіть за вигаданим ніком ховаючись боїшся без натяків щось паскудне друкувати ?
Бо паскудість люди не полюбляють та можуть пошкодити фейс ?
Відповісти
2014.09.18 00:31 -
Василь Федоренко (3)
0 0
Чому не "Івальді" ?
Що проект "Івальді" не спрацював ?
Так і далі буде !
Набивати будуть люди гулі на власній голові та розвішувати будуть вуха для туфти , але з кожним місяцем і роком прозрівати будуть . Жаль буде що назад втрачені роки не повернуть!
Відповісти
2014.09.18 00:26 -
Василь Федоренко (2)
0 0
Ще один комік ! Цирк збільшується ! Вхід поки що безкоштовний !
Це не рівень клоунів і вони тут не причетні !
Просто як завжди "вліз в кадр"- Авось оберуть ! Ну хоч на рік!
На ринку одна бабуся у активісток спитала "А це не той що під забором раніше обіс... , п`яний валявся та крав де охраняв ?" Оце так будеМЕР щоб вмер та не сміявся ! Вибачаюсь , саме вискочило !
Його нікчеми ще поки хай побавляться в "нєвідімок"!
Так хворобливо не по віку , не по-дитячому , але та гидко!
Ці місцеві ЛуганДони мені нагадують "матрошок" які одна в одно входять , ніби всі разом , але пусті !
Ні мізків , ні душі , нічого святого ,тільки одне і смердюче !
Відповісти