Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

19.11.2016
Малин

Життя партій. БЮТІвці визначилися з кандидатами на вибори до Чоповицької ОТГ


19 листопада в Малині відбулася конференція Малинської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Участь у її роботі брали 20 делегатів з різних куточків Малинщини. 

Із вступним словом до однопартійців звернулася голова Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», заслужений юрист України Анжеліка Лабунська. Анжеліка Вікторівна окреслила стан справ на політичному Олімпі в державі та області. Підкреслила, що нині головні зусилля членів партії слід зосередити на вибори в 22 ОТГ Житомирщини, де люди обиратимуть керівників цих громад та депутатів.  Стосовно згуртування зусиль та залучення нових прихильників цієї політичної сили виступив заступник А.В.Лабунської О.Л.Миколайчук. 

Список депутатів, котрий виборці обиратимуть від ВО «Батьківщина» для Чоповицької ОТГ, озвучив в.о.голови райорганізації, директор ПП «Малинська меблева фабрика» В.О.Науменко.

Одноголосно підтримали делегати й кандидатуру нинішнього голови Чоповицької селищної ради М.М.Філоненка, котрий за короткий проміжок часу встиг позитивно зарекомендувати себе в селищі, завдяки втіленню ряду нових проектів.

Богдан ЛІСОВСЬКИЙ,  делегат конференції.
 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.11.19 15:48 -
Кіт Мармиза (4)
0 0
Ой, а братєц Льошенька та сєстріці Лєнушка приглашенги були чи ні? як почотні гості от городських. Ну дуууже цікаво!!! Не подкажеш,Богданко
Відповісти
2016.11.19 14:55 -
Наливайко (2)
1 0
Особисто а мене ще залишалась повага до Юльки, але те, що в нас наум керує "батьківщиною" це повний *****ць. Хто поважає в Малині цього рафінованого капіталіста, для якого люди це лише засіб для набивання баблом власних кишень. Цьому поцу вже заготовлено місце в пеклі. наум, паліновський, цікаво хто наступний.
Відповісти
2016.11.19 15:29 -
Григорій Шитюк (3)
2 0
"повага до Юльки"...? просто цікаво, а чим Воно оту повагу та любов заслужило серед простих українців? ні, я іще готовий зрозуміти біло-сердешних, котрим іноді діставалися якісь крихти від пирога - комусь за стояння на проплачених мітингах, комусь за "карколомну штабну діяльніть" (імітацію якоїсь діяльності та пусканням пилу в вічі)... а решті наших людей, що заклеїли сортири дармовими плакатиками цієї ... з косою - за що любити цю пройдисвітку? можливо за те, що іще до сих пір не "двічі судима"...
https://www.youtube.com/watch?v=yP4wjWEvwUA
Відповісти
2016.11.20 12:36 -
Наливайко (6)
1 -1
Гриша, я розумію, що на даному етапі для вас найбільші авторитети то рудченко-синок, левковець, можливо шосткін, але є люди й з іншими думками. Моя думка теж відрізняється від вашої. Непотрібно мені нічого доводити. Цей поц теж буде вашим авторитетом, до ворожки не ходи.
Відповісти
2016.11.20 15:17 -
Григорій Шитюк (7)
0 0
розчарую багатьох: на будь-якому наступному етапі життя, мені вже марно нав'язувати якісь авторитети... з ворожками, пропагандистами, чи без них. зомбоящик з яскравими картинками та гречка на таких вже не працює.
це добре що думки у людей різняться - плюралізм, це ознака розвинутого суспільства... от тільки з такими вождями, наше хворе на всю голову суспільство іще не скоро побачить світло в кінці тунелю. а всьому виною - ті самі нав'язані зомбоящиком "авторитети", іх непідконтрольність та вседозволеність у купі з воістину наївними сподіваннями електорату...
Відповісти
2016.11.19 14:37 -
Инкогнито (1)
0 0
З Науменком це сильний ход
Відповісти
2016.11.19 15:51 -
Кіт Мармиза (5)
0 0
А хто там, Нєівзвєстний, походив так сільно? Мо воно саме впало?
Відповісти