Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

1.08.2014
Малин

Журавський встановив у Малині три ігрових майданчика


За сприяння народного депутата Віталія Журавського нові дитячі майданчики з’явилися у місті Малин.

Ігорові майданчики для дозвілля дітей встановили на вулиці вул. Героїв Малинського підпілля (парк біля Будинку культури), вул. Огієнка, 22 та вул. Фрунзе, 28

Як зауважив в.о. міського голови Малина Олексій Шостак, у зв’язку із військовими діями на сході практично всі соціальні програми призупиненні, а кошти перераховуються в основному на енергоносії та забезпечення збройних сил.

«Ми дуже вдячні Віталію Журавському за те, що він, не зважаючи на кризу, організовує благодійні акції. І прикметно, що він це робить регулярно і систематично», - зауважив Олексій Шостак.

До речі, всі майданчики, які за сприяння Віталія Журавського встановлені у місті Малин, освячені місцевим священиком.

Прес-служба Віталія Журавського

Джерело: www.1.zt.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.08.02 12:35 -
Григорій Шитюк (11)
0 0
люди добрі, на навіщо так безсовістно "мухи і котлети" до купи ...? давайте на мить облишимо доволі непросте політичне минуле людини з призвіщем Журавський... хоча б тоді, коли мова йде про дитячі майданчики, нові комплекти білизни, встановлені у закладах освіти вікна! чому ми не в змозі просто подякувати людині за добрі справи?
давайте створимо окремий діалог ро драконівські закони лютня місяця (прийняті доречі ВР), про переконання цього політика, ідеологію яку він сповідує, і його минуле і (можливе) політичне майбутнє. і там виллєте вже всю свою жовч або викладете аргументи на користь тієї чи іншої думки...
Відповісти
2014.08.02 09:36 -
Mihail (9)
2 0
Шановні коментарі! Я звертаюсь саме до вас. Всі дуже добре розуміються на політиці, а ще краще-на чужому особистому житті, це все дуже зрозуміло. Але замість того, щоб сидіти у інтернеті і всіх політиків лаяти, вийдіть на вулиці свого міста та зробіть щось корисне: полагодьте гойдалки на дитячих майданчиках (якщо вам вже так не подобається, що хтось встановлює нові, щоб "підкупити вас", як ви говорите), посадіть дерева, приберіть сміття, пофарбуйте автобусні зупинки. Будьте корисними, а не тільки пустословами! А якщо важко і немає такого бажання, а є тільки сотні відмовок, чому ви це не робите, то і не відкривайте рота на людину, яка хоч щось корисне робить для вашого міста. Дякую за увагу.
Відповісти
2014.08.03 10:39 -
Наливайко (12)
0 0
Шановний Mihail, про що ви ? Щоб журавло могло б стати депутатиком без допомоги малинщини то він би тут і не гойдалок не робив і не постільні комплекти дитсадкам не видавав. Щоб злочинець не боявся сісти він би хабар судді не платив. журавло -ангел, ото насмішили.
Відповісти
2014.08.03 14:48 -
Mihail (13)
0 0
Я саме про те, що Ви, шановний Наливайко Українець, тільки і можете, що виписувати ахінею, краще б зробили щось корисне!
Відповісти
2014.08.02 10:09 -
Василь Федоренко (10)
0 0
Скільки ти особисто таємний повчальник і прихильник сепаратиста, брехуна , злодія і "богохульника" зробив з переліченого і де конкретно та коли ? Хто ти піарщик диявола ?
ну таке зварганить що ці труби що через місяць "завернуться" освячені "церквою !
Який ідіот таке подає !
Картинка є картинка ! Нагадаємо про неї через півроку. Але жаль що вибори будуть раніше !
Хай би він продавив державні кошти на відновлення водо та каналізаційної мережі .
Це такі "пустишки" як у Рудченка з 1994 року про повну газофікацію Чопович.
у цього все простіше , дешевше і цинічніше - цукерки (як у фашистів0,шоколадки , гойдальки . перед самими виборами ще якомусь бедолязі гуманітарну каляску подарує !
Щоб взяти його з йог сімейством та перевернути як Мусоліні і витрусити все награбоване , то на всю Нацгвардію хватить нових броніків.
Я цього брехливого сепаратистського , народоненависного "боголюба" (задайте закони до яких ця особа причетна) пам`ятаю ще з виборів до ВРУ в 1994 коли мене висунули від УКРП (С.Хмара). Його методи пам`ятаю ! Цікаво цей "пастор" душ людських вивчив всетаки правильно "Отче наш" ?
Для тих хто мене провокує , а потім подає заяви до міліції (Марценюк), до суду (Т.Шевченко- гол.бухгалтер "Малин Енергоінвесту") порада - Конституційне права на свободу думки і слова є не тільки у вас і воно непорушно навіть у продажному суді !
Не тримаєте правдивої , жорсткої розмови то не влазьте в неї !
Відповісти
2014.08.02 07:05 -
Кіт Мармиза (8)
0 0
Священики відмовилися освячувати подаровані Журавським дитячі майданчики ))))))гы гы

«Скоро вибори до Верховної Ради!», — так відреагував один із знайомих на встановлення нового дитячого майданчика у мікрорайоні «Прожектора» між старою і новою дев’ятиповерхівками.
Як виявилося, отримати «подарунок» від народного депутата Віталія Журавського пощастило не тільки «прожекторівцям».........

Ось таке пишуть на Малин+ Журава знатний пі........дун. Зараз ще й Шостак одхреститься?!!!!!!
Відповісти
2014.08.02 00:50 -
Filon (7)
3 0
Навіщо всі ці гучні вислови??? Хай у дітей будуть нові майданчики!
Відповісти
2014.08.02 00:08 -
Iz_Jutom (6)
4 0
Оооо...понеслось...а стаття просто про те, що у дітей наших з'явилися нові місця, де вони зможуть бавитися
Відповісти
2014.08.01 23:48 -
Альф (5)
0 0
Скажіть, а яка різниця між "регулярно" та "систематично"?.... Невже "збройні сили" пишуться з маленької літери? А соціальні програми бувають "призупинеННі" з двома літерами "ен"? Словосполучення "у місті Малин" вживається м лише в офіційних документах, правильніше - у місті Малині. Прес-службі Журавського треба здати екзамен на знання української мови. Підкачуєте боса, піарщики, ой підкачуєте...
Відповісти
2014.08.01 21:56 -
Володимир Копанський (4)
0 -1
ну памятаючи закон про цензуру журавського-ми повинні робити висновки про цього хамелеона
Відповісти