Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

24.10.2014
Малин

Журавський звернувся до Виборців


"Наш округ це 480 містечок і сіл, за 2 роки я побував всюди. Я знаю наші з вами проблеми.

Ми багато зробили, але треба зробити більше. Сьогодні складні часи для людей, головне захистити Україну і зберегти мир.

Разом ми зможемо зберегти і відродити рідну землю, забезпечити достойне життя, батькам, дітям і онукам."

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.24 14:46 -
Polzovatel (10)
0 -3
Я підтримую Журавського. Це моя особиста думка. І влаштовувати суперечки тут-безглуздо, через декілька днів йдіть і обирайте свого кандидата.
Відповісти
2014.10.24 12:43 -
Малинський (5)
1 -1
Малинський до адміністратора!

Вибачте, дана сторінка не існує або була заблокована адміністратором сайту.

Чому не друкуються моі блоги?
на кого ви працюєте? І для кого?
Відповісти
2014.10.24 16:22 -
ІнфоМалин (13)
0 0
Ми надіслали вам повідомлення. Дивіться скриншот зрозумієте проблему.
Бажано, щоб ви змінили пароль свого емейла. Можливо проблема саме там
Відповісти
2014.10.24 11:39 -
Григорій Шитюк (3)
0 0
гарний ролик - простий, душевний... якби у кадрі був Садовий - повірив би беззаперечно. але ми не у Львові - поліські реалії нагадують про те, що проблем у нас стане іше не на одну виборчу кампанію... повірте, я навіть без іронії, чомусь так сумно стає, коли черговий раз чуєш що "разом ми зможемо забезпечити достойне життя..." на минулих виборах ми вже голосували "за достойне життя", до чого "наробилися" політики - до війни, втрати частини Українських земель, спаплюженої економіки, падіння рівня життя. сьогодні нова риторика: "захистити Україну, зберегти мир...", якими будуть наступні заклики? політики минулої доби нехай залишаться у підручниках історії, Україні потрібні нові обличчя, патріоти, країні потрібні зміни на краще!
Відповісти
2014.10.24 10:47 -
Volvas (2)
2 -2
Брехло. А в Чоповичи почему не приехал - засцал?
Відповісти
2014.10.24 11:41 -
Григорій Шитюк (4)
0 -1
це не достойне звернення, хоча б до дійсного парламентаря. нехай кожний почне з самого себе, з власної гідності.
Відповісти
2014.10.24 12:45 -
Малинський (6)
0 0
Образа це і недійсна інформація. Так чи ні?
Відповісти
2014.10.24 12:57 -
Григорій Шитюк (7)
2 -3
хочеться цього комусть чи ні - Віталій Станіславович Журавський, на сьогоднішній день - законнообраний депутат Верховної ради України (вищого конституційного органу держави). якимось чином я іще можу зрозуміти людину, яка не ховаючи обличчя та сміливо дивлячись в очі каже - "це моя особиста помста політику"... а хлопчачі витівки на зразок зухвалого "засцал?" - не більше ніж прояв низького рівня культури у суспільстві. не подобається кандидат у депутати - не голосуй, це твоє конституційне право, давайте вже залишатись людьми і вести себе достойно!
Відповісти
2014.10.25 00:04 -
Зорянка. (14)
0 0
Повністю підтримую.Ми ще рвемося в Євросоюз, щоб перейняти чужі цінності, а при цьому елементарної культури не маємо. З тим за кого віддати свій голос 26 жовтня я вже визначилася і весь цей час не приховувала цього і це далеко не пан Журавський, а інший перспективний і самодостатній кандидат, але звертатися так до людини, яку врешті-решт ми самі до ВР делегували не варто. Тому післязавтра уважненько вдивляймося в список, щоб з часом так знову не розчаруватися.
Відповісти
2014.10.24 16:11 -
Малинський (12)
2 0
Ти правий, але я кажу про не завжди правдиву чи перекручену інформацію від кандидатів, що маніпулюєють думкою громадян
Відповісти
2014.10.25 00:07 -
Зорянка. (15)
1 0
Особливо останні декілька днів... Це просто жах, як можна оббрехати людину і перекрутити факти. Підлості немає меж, але вірю, що ми вже доросли до того, щоб відрізнити правду від передвиборчої гарячки аутсайдерів.
Відповісти
2014.10.24 14:01 -
Volvas (8)
2 0
Уважаемый Григорий!
Ваше глубокоуважаемое отношение к этому типу давно всем известно. Когда Вы так пишете: "законообранный депутат ВР Виталий Станиславович" я представляю картину, как Вы находитесь в такой позе, как на аватарке, только без велосипеда, а вам протягивают руку для лобызания-где то так. А теперь на счёт обличчя - на подобное блеяние небезизвестного Вам Фе на подобные выпады неоднократно давал ответ: однофамильцев в Чоповичах у меня много, по этому для Вас или Журика будет трудно меня идентифицировать, а вот родовое (от слова род) имяВольвас только у меня. Спросите любого из Чопович или Барвинок и вам скажут, кто я и что я. Это на счёт лица, Григорий. А на счёт засцал - не могу сказать более изощрённо, так как имею и культуру и уровень. А это именно то слово. Анонсировал встречу. Все пришли - с плакатами, яйцами, вилами и т.п. ждали, ждали, потом подкатила какая то дамочка и сквозь приоткрытое окно объявила, что Виталий станиславович срочно изменил маршрут и т.п. Да мне бы и дела не было к твоему депутату, так как я его не выбирал. Но он не вышел с народом против титановой напасти, не помог даже словом, хотя нужна была юрпомощь. Вместо этого привёз железяку с бетонной подставкой и водрузил её посреди села, без спросу, без оплаты, которая стоит и по сей день, портя нам и без того не притязательный вид центра села. И прошу больше в мой адрес со своим ПРастом не оппонировать, а то у меня после возвращения из армии нервы что то пошаливают.
Відповісти
2014.10.24 14:35 -
Григорій Шитюк (9)
1 -2
неприятно ввязываться в полемику с человеком, который скрывает своё имя и лицо. допускаю, что на то есть свои веские причины. не обсуждается.
Volvas, у Вас своё отношение к Журавскому (с толпой, вилами, яйцами и т.п.), у меня своё (я подаю ему руку при встрече, без камня за пазухой). всё остальное - плод Ваших изощрённых фантазий, наглядно иллюстрирующий "уровень и культуру". так что, читайте старика Фрейда. :)
а если серьёзно, политические предпочтения и выбор - личное дело каждого, я свои взгляды никому не навязываю и даже не афиширую. ни за кого не агитирую и ничьи 30 серебренников не отрабатываю. и кстати, по тому же "титановому вопросу" у меня была своя чёткая позиция. и кто оказался прав? пока некоторые "рятували Полісся", америкосы прикрыли Фирташа... на том всё и порешилось.
то что вернулся с войны - уважаю, а нервы надо беречь, по крайней мере не искать повода для конфликта. и с людьми общаться достойно, даже если это Ваш политический оппонент. ведь мы для них всех вместе взятых - электорат, не более. не стоит оно того, чтобы ругаться из-за игрищ политиков. однозначно не стоит.
Відповісти
2014.10.25 00:50 -
Станіслав Гуменюк (16)
0 -1
Гриша, а ти все таки КОЗЕЛ рідкісний. Про це я тобі вже не раз культурно натякав. Не доходить. Клацаєш клавіатуру від нєхер дєлать.

Ти оказался прав по какому вопросу? Поки не приїхали до тебе - ніс всяку хрень в коментах... А тоді, дивись замовк...

ГНИЛЬ!!!
Відповісти
2014.10.25 21:26 -
Григорій Шитюк (17)
0 0
це все, на що ти здатен - розчарував. і як я розумію, не тільки мене одного.
а чому ж ти знайшов мене два роки тому (не я тебе), твоя свята позиція "Фірташа на вила" не працювала тільки тому, що я публічно виклав свої бачення проблеми та свій погляд на речі? ти ладен був загубити людей у боротьбі з вітряками - навіщо, заради своїх амбіцій? сонце слави в голову не пече? чому ти так особачився проти Журавського - грошей не дав? так знаєш, відкрию таємницю - і мені ніхто не давав... спробуй просто залишатися людиною, якщо зможеш.
Відповісти
2014.10.26 09:30 -
Станіслав Гуменюк (23)
0 0
Ти все таки, або тупий, або... Позиції "Фірташа на вила!" у нас не було. Ми протистояли не олігархам, а нашій рідній місцевій (від сільських до обласної) владі, яка продалася. Уловлюєш різницю? Відчуваєш абсурдність ситуації? Але хіба ти щось можеш відчувати. Кляцай клавою й надалі. Вдивляйся в майбутнє через монітор...
А на мої жорсткі й неприємні висловлювання - не звертай уваги. Я вже звик називати речі своїми іменами. Набридли всякі моралі-етикети-дипломатії та інші жидівські карнеговські штучки.
А щодо людини, то можна бути просто істотою з мізками, ротом і дупою, через яку проходить весь смисл життя. Таких більшість. Серед них є частина людей, які вважають, що вони когось чомусь навчають. Серед них найнебезпечніші всякі толерасти... Думаю, що ти зрозумів куди я це все хилю....
Успіхів у зміцненні власної громадянської позиції! Толерантний ти наш!
Відповісти
2014.10.26 14:44 -
Григорій Шитюк (25)
0 0
прочитав. бачу що як завжди - по суті нема чого сказати, бо ти і є частина тієї влади (твоє депутатське посвідчення нічим не відрізняється від решти). моєї відповіді не буде, і полеміки про смисл життя не буде. "лайків" теж, революційний ти наш... :)
Відповісти
2014.10.25 22:42 -
Volvas (19)
0 0
Гуменюк, также как и всё наше движение, открыто противостоит всем пособникам бывшего преступного режима, всем, кто посягает на целостность Украины, всем нынешним функционерам, которые пытаются реанимировать хамские замашки и ихним шестёркам на местах. Не участвует в выборах, не принял ни одного довольно сладкого предложения от одиозных личностей, участвовавших в выборах. Это так к слову. И сейчас добровольно защищает свою и нашу родину в Дебальцево. А два года назад мы обращались ко всем, кто мог нам помочь.
Відповісти
2014.10.25 23:54 -
Григорій Шитюк (20)
0 0
мне кажется дело не в самом движении, здесь скорее что-то личное... может нетерпимость к инакомыслию и болезненное восприятие чужого мнения?
я никогда ничего не имел против "Врятуємо Полісся", моя ирония насчёт Фирташа не направлена против людей, которые отстаивали свои интересы - это чтобы раз и навсегда расставить точки над "І". да, я не всегда был согласен с вашими способами борьбы, и два года тому, именно Гуменюк с Володей приехали ко мне и он просил "понять ситуацию" и "не расшатывать лодку", чтобы не лишиться поддержки людей. я пошёл ему на встречу, даже удалил некоторые комментарии - и сегодня читать ту историю, вывернутую наизнанку вашим депутатом сельсовета (который никогда никуда не боллотируется) по-меньшей мере противно. и не только мне одному не приятен этот человек, я не буду сейчас вспоминать как он после революции пытался занять кабинет, но не получил поддержки в Малине - ну, это так, к слову. АНТИХАМ сам влез в наш диалог "від нєхер дєлать" - Бог ему судья, пускай возвращается целым и невредимым домой.
всё, на этом пожалуй стоит закрыть тему С. Гуменюка - много чести его персоне, там нечего комментировать. :)
Відповісти
2014.10.26 07:04 -
Volvas (21)
0 0
Согласен, что спор на эту тему абсолютно не актуален да и бессмысленный. Тем более, с людьми, у которых потолок восприятия реальности намного ниже оппонента. Был спор с Фе - и где он теперь? А ведь он далеко не дурак, хотя и дурак не малый. А на счёт способов борьбы, то именно благодаря Гуменюку из нас никто не пострадал в то время и не сел за граты за излишний радикализм действий. И мы иногда не совсем понимали его действий, но результат всегда показывал его правоту. Многие не поддерживали нас в то время, так как в силу уже озвученного потолка не верили в принципе в возможность бороться с властной машиной. Но ведь смогли. Возможно, что на время, но у нас уже опыт и вера в собственные силы.Так что врешь, не пройдёшь. А на счёт кабинета... Как говорится, если девушка ушла к другому, то не известно, кому повезло. Вы в своём болоте один другого стоите. У вас одна Гура что то пытается делать, а остальные занимаются бурной имитацией деятельности. Разве Вы этого сами не видите? Какой смысл в ваших писаниях? Глянул как то одним глазом на эту купу по поводу мера, кандидатов в ВР и т.п. Да это же какой то ананизм, ведь на выходе ноль, по этому и творит номенклатура что хочет. Настоящих буйных у вас нет. По этому и перемен не ждите. Короче, вата...
Відповісти
2014.10.26 09:34 -
Станіслав Гуменюк (24)
0 0
Щодо анонізму в коментах - просто в точку. Давно шукав відповідний термін. Слово п...здєж не коректне. Валерій, БРАВО!
Відповісти
2014.10.26 08:53 -
Григорій Шитюк (22)
0 0
где-то так оно и есть. к этому разговору есть смысл вернуться по весне... и не в переписке. :)
Відповісти
2014.10.25 22:42 -
Volvas (18)
0 0
Гуменюк, также как и всё наше движение, открыто противостоит всем пособникам бывшего преступного режима, всем, кто посягает на целостность Украины, всем нынешним функционерам, которые пытаются реанимировать хамские замашки и ихним шестёркам на местах. Не участвует в выборах, не принял ни одного довольно сладкого предложения от одиозных личностей, участвовавших в выборах. Это так к слову. И сейчас добровольно защищает свою и нашу родину в Дебальцево. А два года назад мы обращались ко всем, кто мог нам помочь.
Відповісти
2014.10.24 15:02 -
Volvas (11)
0 0
Видно, человеку, не принадлежащему к древнему роду, трудно понять, что такое родовое имя. На родине у меня так и говорят: "Вон Вольвас поехал". Или сспрашивают: "Чья это жена? Валерика Вольваса". И всем уже всё понятно. ННа этом точка.
И не нужно только ехидничать на тему "Врятуемо Полисся". Пока что у меня под боком относительно чистая речка Ирша, лес аж до Иршанска и чистый воздух, аж голова болит. А не было бы этих некоторых, как знать, что было бы уже с природой. Так что это факт и его нужно признать, не смотря на Вашу какую то позицию. Может Вам её сменить, а то привыкнете. С остальным согласен.
Відповісти
2014.10.24 10:06 -
робер артуа (1)
5 -1
"Наш округ це 480 містечок і сіл, за 2 роки я побував всюди. Але смітник це найдостойніше місце!
Відповісти