Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

35-ть вулиць і провулків міста Малина пропонує до перейменування топонімічна комісія

16.02.2015
Житомирщина

Свободівці не пустять "кроликів" до Житомира


16 лютого 2015 року Житомирська міська організація ВО "Свобода" звернулась до керівництва Житомирського драматичного театру ім. І.Кочерги з проханням відмінити концертну програму українофобів Даниленка і Мойсеєнка, яка запланована на 8 березня 2015 року.

Заступник голови Житомирської обласної організації ВО "Свобода" Марія Моісеєнко коментує телефонну розмову з заступником директора театру Олександром Шкарупою:

"Ми не дозволимо у нашому місті таким українофобам проводити свої концерти. Не розумію нашу владу, яка дає дозволи на це у такий для нашої країни час.

Заступник вислухав і погодився відмінити концертну програму "Кроликів", пояснив, що організацією займається житомирський продюсер Валерій Нужда, який ініціював даний захід".

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.02.16 18:58 -
Черемушки (11)
0 0
Це думка усіх житомирян?! Чи купки "свідомих"? Нехай ота свобода подає докази протиправних дій, а вже рада з моралі чи якась інша ДЕРЖАВНА установа повинна вирішувать, допускать чи ні.
Відповісти
2015.02.16 19:21 -
Ольга Єсипчук (12)
0 0
скоро в нас будуть комісії по цензурі, бо багато пишем...
Відповісти
2015.02.16 18:18 -
Инкогнито (8)
1 0
Свобода права тут тільки два варианта або з нами або проти інакше згоден перестанем існувати як нація
Відповісти
2015.02.16 18:20 -
Ольга Єсипчук (10)
0 0
вас не тошнить від псевдопатріотичних пірщиків?
Відповісти
2015.02.16 15:35 -
Кіт Мармиза (2)
0 0
Та я їх і задаром і без фактов недивився б. Бо такий плоский юмор українці не хавають. От вони і развлєкають русішен аудіторію.
І такі да, з українофобами перебор. Кролікі-приспособлєнци та й все.
Відповісти
2015.02.16 15:39 -
Ольга Єсипчук (3)
0 0
все це діло смаку, я не люблю Міхайлова, то шо тепер хай відміняють його круїзні турне по україні? всі зараз звикли гавкать, як брехливі собаки...безпідставно...
Відповісти
2015.02.16 17:43 -
Volvas (4)
0 0
Гавкають только Путинские шавки. В Минске это все видели. А по теме - не ровняйте жопу с пальцем. Принцип один - кто не с нами, тот против нас. Иначе не выживем. Начнём сомневаться, слушая таких вот грамотеев, озираться и потеряем почву под ногами.
Відповісти
2015.02.16 18:12 -
Ольга Єсипчук (6)
0 0
а сказать шо хотіли?
Відповісти
2015.02.16 14:48 -
Ольга Єсипчук (1)
0 0
чому не наведені українофобні факти?
Відповісти
2015.02.16 18:14 -
робер артуа (7)
0 0
Оля ось Вам факти :
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=I-SY38JZNX8
Відповісти
2015.02.16 18:19 -
Ольга Єсипчук (9)
0 0
кролів шось не бачила...
Відповісти
2015.02.16 19:22 -
робер артуа (13)
0 0
Ну відео по ссилці бачили?
Відповісти
2015.02.16 19:25 -
Ольга Єсипчук (14)
0 0
а українці співають - путін хуйло, так шо всім заборонить в’їзд, чи які ваші пропозиції?
Відповісти
2015.02.16 17:44 -
Volvas (5)
0 0
знакомая фраза. Точнее типа у чуркина: а Вы докажите?
Відповісти