Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

ПРОВИБІР. Онлайн інструмент для визначення своїх політичних вподобань

8.08.2012
Житомирщина

ЦВК затвердила список кандидатів-«мажоритарників» від Партії регіонів по Житомирщині


Повний список по областям ЦВК оприлюднила і затвердила в одномандатних округах. В документі - 216 прізвищ. Самі регіонали за тиждень, що минув з 30 липня - коли з'їзд затвердив партійний і мажоритарний списки - вперто мовчала про те, хто буде йти на вибори по мажоритарці, і строго дозувала інформацію про списки. І тільки зараз з'ясувалося, що їм не вистачило кандидатів на всі 225 округів.

На брифінгу у вівторок глава виборчого штабу Партії регіонів Андрій Клюєв, відповідаючи на питання журналістів, чому регіонали не покрили всі округи, заявив: "Не на всіх округах знайшли кандидатів у народні депутати від Партії регіонів, які були б авторитетні саме на цій території. З 225 ми змогли знайти 216 ".

Житомирська область:
№ 62 - Сергій Рижук

№ 63 - Олександр Ревега

№ 64 - Володимир Пехов

№ 65 - кандидата немає, але по цьому округу йде Володимир Литвин

№ 66 - Віталій Журавський (Малин)

№ 67 - Максим Самчики
 

Для бажаючих пошукати знайомі імена

Список по іншим областям:

Автономна Республіка Крим:
№ 1 - Віталіна Дзоз
№ 2 - Олександр Баталін
№ 3 - Олена Нетецька
№ 4 - Олег Парасків
№ 5 - Валентина Лютик
№ 6 - Юлія Льовочкіна
№ 7 - Сергій Брайко
№ 8 - Борис Дейч
№ 9 - Олександр Нечаєв
№ 10 - Григорій Глупак

Вінницька область:
№ 11 - Наталія Добринська
№ 12 - Дмитро Костенко
№ 13 - Андрій Кавунець
№ 14 - Юрій Гнатюк
№ 15 - Микола Джига
№ 16 - Володимир Стойлов
№ 17 - Олександр Капітан

Волинська область:
№ 19 - Леонід Єгоров
№ 20 - Віталій Войтович
№ 21 - Іван Бурко
№ 22 - Петро Гайдучок
№ 23 - Дмитро Кононенко

Дніпропетровська область:
№ 24 - Анатолій Крупський
№ 25 - Ігор Циркін
№ 26 - Іван Ступак
№ 27 - Олександр Момот
№ 28 - Євген Морозенко
№ 29 - Віктор Бутковський
№ 30 - Костянтин Гузенко
№ 31 - Костянтин Павлов
№ 32 - Юрій Любоненко
№ 33 - В'ячеслав Задорожний
№ ​​34 - Сергій Глазунов
№ 35 - Шипко Андрій
№ 36 - Артур Мартовицький
№ 37 - Дмитро Шпенов
№ 38 - Микола Солошенко
№ 39 - Юрій Самойленко
№ 40 - Олег Царьов

Донецька область:
№ 41 - Олександр Бобков
№ 42 - Тетяна Бахтєєва
№ 43 - Валентин Ландик
№ 44 - Микола Левченко
№ 45 - Юхим Звягільський
№ 46 - Сергій Клюєв
№ 47 - Олексій Азаров
№ 48 - Юрій Боярський
№ 49 - Денис Омелянович
№ 50 - Леонід Байсаров
№ 51 - Анатолій Гончаров
№ 52 - Ігор Шкіря
№ 53 - Леонід Литвинов
№ 54 - Владислав Лук'янов
№ 55 - Валерій Омельченко
№ 56 - Віталій Борт
№ 57 - Сергій Матвієнков
№ 58 - Олексій Білий
№ 59 - Олександр Васильєв
№ 60 - Олександр Риженков
№ 61 - Андрій Пономарьов

Закарпатська область:
№ 68 - Василь Ковач
№ 69 - В'ячеслав Шутко
№ 70 - Михайло Ланьо
№ 71 - Степан Деркач
№ 72 - Михайло Шелевер
№ 73 - Іван Бушко

Запорізька область:
№ 74 - Ярослав Сухий
№ 75 - Сергій Кальцев
№ 76 - Євген Карташов
№ 77 - В'ячеслав Богуслаєв
№ 79 - Володимир Бандуров
№ 80 - Євген Балицький
№ 81 - Артем Пшонка
№ 82 - Олександр Дудка

Івано-Франківська область:
№ 83 - Олександр Когут
№ 84 - Ігор Волощук
№ 85 - Валерій Келестин
№ 86 - Ігор Лукань
№ 87 - Володимир Калічко
№ 88 - Роман Панчук
№ 89 - Микола Москаль

Київська область:
№ 90 - Вадим Корольда (?)
№ 91 - Юрій Мошевіков (?)
№ 92 - Сергій Кацуба
№ 93 - Олександр Онищенко
№ 94 - Тетяна Засуха
№ 95 - Петро Мельник
№ 96 - Ярослав Москаленко
№ 97 - Сергій Федоренко
№ 98 - Сейнік Станіслав (?)

Кіровоградська область:
№ 99 - Олександр Шаталов
№ 100-Станіслав Березкін
№ 101 - Віталій Грушевський
№ 102 - Олександр Єдін
№ 103 - Сергій Кузьменко

Луганська область:
№ 104 - Володимир Гончаров
№ 105 - Сергій Горохов
№ 106 - Олексій Кульченко
№ 107 - Дунаєв Сергій
№ 108 - Юрій Терніков
№ 109 - Володимир Медяник
№ 110 - Володимир Чуб
№ 111 - Олександр Коваль
№ 112 - Юлій Йоффе
№ 113 - Віктор Тихонов
№ 114 - Володимир Демішкан

Львівська область:
№ 115 - Олександр Туісов
№ 116 - Богдан Хруставчук
№ 117 - Олег Баран
№ 118 - Загорський Володимир
№ 119 - Михайло Кобялковскій
№ 120 - Іван Білак
№ 121 - Михайло Янковський
№ 122 - Володимир Босий
№ 123 - Ігор Дубик
№ 124 - Анатолій Заболотний
№ ​​125 - Василь Щекун
№ 126 - Василь Загородній

Миколаївська область:
№ 127 - Володимир Наконечний
№ ​​128 - Артем Іллюк
№ 129 - Микола Жук
№ 130 - Фелікс Ольшевський
№ 131 - Юрій Пиріжок
№ 132 - Віталій Травянко

Одеська область:
№ 133 - Олексій Гончаренко
№ 135 - Сергій Ківалов
№ 134 - кандидата немає, округ відданий на відкуп литвинівцю Сергій Гриневецький
№ 136 - Геннадій Труханов
№ 137 - Леонід Клімов
№ 138 - Іван Фурсін
№ 139 - Олександр Пресман
№ 141 - Віталій Барвіненко
№ 142 - Ігор Плохой
№ 143 - Юрій Крук

Полтавська область:
№ 146 - Олег Надоша
№ 148 - Віктор Кравець
№ 149 - Олексій Лелюк
№ 150 - Ірина Мітіна
№ 151 - Михайло Кривошей

Рівненська область:
№ 152 - Олексій Губанов
№ 153 - Анатолій Юхименко
№ 154 - Петро Колодич
№ 155 - Микола Сорока
№ 156 - Андрій Циганенко

Сумська область:
№ 157 - Олексій Мовчан
№ 158 - Олександр Костенко
№ 159 - Андрій Деркач
№ 160 - Микола Нога
№ 161 - Олександр Саєнко
№ 162 - Григорій Дашутін

Тернопільська область:
№ 163 - Павло Федик
№ 164 - Василь Липка
№ 165 - Костянтин Баранов
№ 166 - Іван Кіс
№ 167 - Сергій Петренко

Харківська область:
№ 168 - Валерій Писаренко
№ 169 - Ірина Бережна
№ 170 - Дмитро Святаш
№ 171 - Ірина Горіна
№ 172 - Володимир Мисик
№ 173 - Анатолій Денисенко
№ 174 - Олександр Фельдман
№ 175 - Володимир Кацуба
№ 176 - Дмитро Шенцев
№ 177 - Віктор Остапчук
№ 178 - Дмитро Добкін
№ 179 - Анатолій Гіршфельд
№ 180 - Олександр Біловол
№ 181 - Євген Мураєв

Херсонська область:
№ 182 - Володимир Сальдо
№ 183 - Василь Федін
№ 184 - Микола Дмитрук
№ 185 - Михайло Опанащенко
№ 186 - Олексій Журавко

Хмельницька область:
№ 187 - Ірина Крунова (?)
№ 188 - Вадим Плюта
№ 189 - Віталій Олуйко
№ 190 - Олена Герасименко
№ 191 - Микола Дерикот
№ 192 - Галина П'ятак
№ 193 - Віктор Барчішін

Черкаська область:
№ 194 - Віктор Парамонов
№ 195 - Олексій Головко
№ 196 - Геннадій Бобов
№ 197 - Віктор Корж
№ 198 - Ігор Савченко
№ 199 - Віктор Гвоздь
№ 200 - Антон Яценко

Чернівецька область:
№ 201 - Віталій Михайлишин
№ 202 - Михайло Бауер
№ 203 - Геннадій Федоряк
№ 204 - Артем Семенюк

Чернігівська область:
№ 205 - Олександр Соколов
№ 206 - Станіслав Прокопенко
№ 207 - ні кандидата
№ 208 - Володимир Тандура
№ 209 - Віктор Кульбаки
№ 210 - Віктор Муха

Місто Київ:
№ 211 - Ігор Лисов
№ 212 - Андрій Фурсов
№ 213 - Валерій Борисов
№ 214 - Анатолій Хмель
№ 215 - Вікторія Рижова
№ 216 - Данило Свіщук
№ 217 - Юрій Годунов
№ 218 - Олег Калашников
№ 219 - Сергій Трошин
№ 220 - Ольга Арканова-Чорна
№ 221 - Олексій Кущ
№ 222 - Максим Луцький
№ 223 - Ігор Куташев

Місто Севастополь:
№ 224 - Павло Лебедєв
№ 225 - Вадим Колесніченко         

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація