Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

26.07.2017
Малин

З обласного бюджету додатково профінансують освітні заклади Малина


На засіданні постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності Житомирської обласної ради, що відбулася 24 липня, було розглянуто понад 40 питань.

Серед них - «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік».

Згідно переліку проблемних питань, які подаються для розгляду при внесенні змін до обласного бюджету, мали місце питання, що стосувалися освітніх закладів міста Малин.

Як поінформувала помічник депутата обласної ради, голови бюджетної комісії Олега Дзюбенка, з коштів від перевиконання обласного бюджету за ІІ квартал 2017 року буде профінансовано ремонт спортивної зали Малинського професійного ліцею – 100 тисяч гривень та ремонт підлоги в ДНЗ № 8 «Ялинка» - 50 тисяч гривень.

Також за зверненням, що надходять до Олега Миколайовича, з вільних залишків загального фонду обласного бюджету виділено кошти:

-на встановлення металопластикових вікон для ЗОШ №6 – 19989,98 гривень;
-на заміну вікон та оновлення меблів для ЗНВК «Школа-ліцей №1 ім. Ніни Сосніної» - 22000,00 гривень;
-на придбання дитячих ігрових модулів для ДНЗ №9 – 10000,00 гривень;
-на придбання ігрового комплексу для подальшого його встановлення на території стадіону, що знаходиться в районі вулиць Мелещенка, Житомирська, Миру, Черняхівського – 31000,00 грн.

Вже найближчим часом у Малині такі ж ігрові комплекси мають бути встановлені на території фабричного парку, в мікрорайонах «Банкнотки» та «Лікарні» . За зверненнями депутатів Малинської міської ради Карпенка С.В., Гуцалюк О.М. та Ситайла О.Г. до депутата обласної ради Олега Дзюбенка, на їх придбання попередньо вже виділено 82000,00 гривень.

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.07.27 20:06 -
Ольга Єсипчук (14)
0 0
і тут знайшли за шо посвариться. Хліба не дай....тю
Відповісти
2017.07.26 21:57 -
Valentin (1)
0 0
це все добре, все в місто, але коли по районам шо будуть встановлювать? Найближчі села котрі "претендують" на приєднання до міста теж не відмовилися б від допомоги : облаштування хоч 1 нормального стадіону, дитячого майданчика, тренувального майданчика, освітлення в село б якесь провели ну і т.д.
Відповісти
2017.07.26 22:19 -
Кіт Мармиза (2)
0 0
Валюха, мо то от скромності Диняка, га? ))) А от того і наша непросвєщонность вдєлах районних.. шось же мабуть пре?
Відповісти
2017.07.27 10:04 -
Ольга Яворська (5)
0 0
ДЛЯ КОТА: з обласного бюджету за сприяння С.В. Диняка протягом останніх двох місяців виділено: 35 тисяч грн. на встановлення вікон в Малинівському НВК., 25 тис грн. на встановлення огорожі дитячого садочка №5, 30 тис грн. на освітлення смт. Гранітне, 22 тис грн. на придбання ноутбука і шкільних дошок Морозівській ЗОШ, 23 тис грн. на придбання дитячих ліжечок в д-с "Дзвіночок" смт. Гранітне, 28 тис грн. на встановлення пластикових комплексних вхідних дверей у Владівський НВК, 22 тис грн. на придбання ноутбука і мультимедійного проектора Йосипівському НВК, 20 тисяч гривень на встановлення вікон у відділенні анестезіології Малинського МРТМО, Українківська ЗОШ - пластикові вікна на суму 44 тис грн........і т.д. Так, Сергій Васильович скромний.
Відповісти
2017.07.27 12:17 -
Кіт Мармиза (8)
0 0
О!!! так я й кажу. Патому шо СКромний!! і це, Олько, я не їхіднічаю. Зараз главний єхідник Валюха у нас ))))
Відповісти
2017.07.27 10:12 -
Таємний (6)
0 0
Сергій Васильович скромний ,а Олег Миколайович Дзюбенко працює ,мабуть єдиний депутат обласної ради в якому цього разу малинчани не помилилися,його допомога постійно відчувається. Дякуємо!!!!
Відповісти
2017.07.27 10:36 -
Ольга Яворська (7)
0 0
Вони гарно працюють удвох, тільки в місті ця робота видніша, а в селах подякували люди Диняку і не піарять його ні в газетах, ні на сайтах. Хоча, мабуть, варто розповідати про проведену роботу на шпальтах газет або в інтернеті, щоб не виникало питання на кшталт "а що він робить...?
Відповісти
2017.07.27 14:16 -
Huskuld (9)
0 0
Сам Гай Цилній Меенат нічого не робив просто по тій причині, що він був людиною широкої душі , і стверджувати протилежне просто наївно. Ще за часів античного Риму, люди котрі робили щось на кшталт цього ,були далеко не безсрібниками, і хто підтримував мистетство, розвивав духовність суспільства, робив це в контексті реалізації політичних завдань котрі ставив перед собою . От і я осмілюсь взяти на себе ствердження що це не P.R. ,а просто висвітлення зробленої роботи в контексті поставлених амбітних цілей . Та і живемо ми не в античному Римі , отож потрібно заздалегіть розставляти крапки над «і» , тому що в нашому соціумі можливо все , наприклад приписання чужих здобутків на свою користь , користуючись термінологією тогож риму ,
консули , про консули та квестори міської ради
Відповісти
2017.07.27 15:09 -
Volvas (10)
0 0
А я осмелюсь заметить, что есть таки разница быть меценатом за свои деньги или за бюджетные (не свои).
Відповісти
2017.07.27 17:04 -
Rediska (11)
0 0
Действительно, ЛЮДИ вы с Луны свались? Меценаты хреновы... "помічники" и вам не стыдно? Неужели кто то из здравомыслящих еще может поверить в этот "пиар" p.s. Ким Чен Ын введи войска)
Відповісти
2017.07.27 17:52 -
dumayu (12)
0 0
Така реальність. І є з чим порівнювати. Сьогодні таке виборче законодавство, що ми взагалі можемо проголосувати 100% за свого і залишитися без свого облдепутата. І от ситуація, призначають вам когось з Андрушівського району... Туди недодали 20 тис, сюди не додали 15 тис, там не придбали на 5 тис, тут не купили на 2 тис, а за 3-4 роки вийде добряче недофінансування, але ми цього не осягнемо і не побачимо, будемо сприймати як дійсність
Та ще й 2 персони і контраст: Диняк робить і мовчить - не робить, скаже - піариться. Чи стидно мені? А за що?
Відповісти
2017.07.27 18:03 -
dumayu (13)
0 0
Вибачте , недодивився, що то помічників стидобили
Відповісти
2017.07.26 23:12 -
Valentin (3)
0 0
оба депутати обласної ради, нащо їх ділить тому село тому місто?
Відповісти
2017.07.27 09:38 -
Кіт Мармиза (4)
0 0
О!!! то там ще й Перегуда з Рудченком є. Багато вони надавали? Якийсь ти Валюха болєзнєнно не жадний, курка й та под себе гребе
Відповісти