Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

9.09.2017
Малин

«Бігом» до Дня фізичної культури і спорту

В рамках тижня фізичної культури і спорту 07 вересня пройшли змагання з бігу на 30 м серед вихованців старших груп Дошкільного навчального закладу №1 м.Малина.

В забігах серед хлопчиків переміг Станіслав Пінчук. Він показав результат 7,2 сек. На другому місці Ілля Немченко (7,5), а на третьому - Олександр Швидун (7,8).

У дівчаток тільки додатковий забіг виявив саму швидшу юну спортсменку. Нею стала Вероніка Терещенко, яка в очному поєдинку випередила Софію Сударик. Третьою призеркою тут стала Софія Маєвська.

Всі призери нагороджені дипломами від організатора змагань - Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», який є також ініціатором та організатором проведення в дитсадку ІІ-ї Спартакіади «Готуюсь до школи!».

Наступним видом змагань у дошкільнят стануть стрибки у довжину з місця, призери яких отримають дипломи за підписом чемпіонки ХVІІ Олімпійських ігор зі стрибків у довжину Віри Крепкіної (Рим – 1960).
То ж до нових стартів майбутні чемпіони!