Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

31.05.2018
Малин

Бронзовий успіх на Чемпіонаті України 2018 з плавання в ластах

З 25 по 30 травня 2018 року в басейні «МіКомп» міста Кам’янське пройшли змагання Чемпіонату України 2018 року з плавання в ластах, в яких взяла участь команда Житомирської області, за яку виступали сім спортсменів Малинського Спортивного кубу «Оазис», п’ять з яких стали призерами.

Найбільшого успіху досяг майстер спорту Денис Хованов. В його активі дві бронзові нагороди. Першу він здобув в особистих змаганнях на дистанції 400 м плавання в ластах, а другу разом зі своїми товаришами по команді Романом Науменко, Владиславом Карамишевим та харків’янином Максимом Цвеліхом – у чоловічому естафетному плаванні 4 х 200 м.

Ще дві «бронзи» принесли команді майстер спорту Анастасія Сайко і Михайло Шевченко в складі змішаної естафетної команди 4 х 100 м плавання в біластах (2 чоловіка та 2 жінки).

Серед інших результатів слід відмітити четверті місця Владислава Карамишева на дистанціях 100 м і 400 м підводного плавання та Анастасії Сайко - на 400 м в біластах. Крім того, Анастасія була шостою на 200 м в біластах, а Денис Хованов – п’ятим на 200м в ластах.

П’ятe місце також зайняли Хованов, Науменко, Карамишев в чоловічій естафеті 4 х 100 м.

Загалом спортсмени Житомирщини стали володарями шести бронзових нагород Чемпіонату та набрали 794 залікових очки по таблиці Мінмолодьспорту.

Ще один цікавий факт: 0,12 сек до нормативу майстра спорту не хватило Роману Науменку в пірнанні на 50 м.

Чемпіонат України 2018 року став останніми змаганнями сезону в плаванні в ластах, хоча самого молодшого сімнадцятирічного Михайла Шевченка ще чекають старти на Чемпіонаті України 2018 року серед юнаків, який відбудеться 19-23 червня в Броварах Київської області.