Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

4.10.2017
Малин

«Електричний» фінал у міні-футболі

На протязі тижня на спортивному майданчику ДНЗ «Малинський професійний ліцей» проходив турнір з міні-футболу серед юнаків 15-19 років.

Спочатку дев’ять команд-учасниць були розподілені на три підгрупи за роками навчання, переможці яких виходили до фіналу.

І ось 3 жовтня відбувся фінал, до якого потрапили три команди майбутніх електриків із Е-1-7 (перший курс), Е-2-12 (другий) та Е-3-2 (третій), які в очних поєдинках по коловій системі визначали переможця, при цьому все починалося з нуля, тобто раніше набрані очки та забиті голи до уваги не бралися.

Фортура була на стороні другокурсників. Вони обіграли своїх суперників з рахунками 8 : 0 (Е-3-2) і 4 : 0 (Е-1-7) та стали переможцями.

Матч між двома іншими фіналістами завершився внічию 1 : 1. Таким чином доля другого місця вирішувалася в серії пенальті. Тут влучнішими були хлопці із Е-1-7, які і стали срібними призерами, а команда третьокурсників – на третьому місці.

Команди-призери нагороджені дипломами Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».