Президент призначив суддю у Малинський районний суд

17.12.2019
Малин

Із історії спорту Малина: 2-а Міжгалузева Спартакіада - 2012

З 17 по 18 березня 2012 року на базі Малинської ЗНВК «Школа-ліцей № 1 ім.Н.Сосніної та ЗОШ № 5 відбулися змагання за програмою 2-ї міської міжгалузевої Спартакіади серед команд установ, організацій, підприємств м. Малина

В програмі вже традиційні п’ять видів змагань: шашки, швидкі шахи, теніс настільний, волейбол, міні-футбол.

Сім команд: відділ освіти виконкому Малинської міської ради, ТОВ «Малинська фабрика спеціального паперу», ПАТ «Малинська паперова фабрика-ВАЙДМАН», Фабрика банкнотного паперу Національного банку України, ЦТП №19 ЖФ ВАТ «Укртелеком», ВАТ «Малинський дослідно-експериментальний завод», ПАТ «Малинський каменедробильний завод» — вийшли на старти Спартакіади.

За підсумками змагань перше загальнокомандне місце зайняла команда відділу освіти. Вона набрала 11 балів: були першими в шашках, швидких шахах, настільному тенісі та третіми у волейболі.

Відразу дві команди: ПАТ «Малинська паперова фабрика – Вайдманн» та Фабрика банкнотного паперу Національного банку України – набрали по 13 балів.

«Паперовики» були переможцями в міні-футболі та посіли другі сходинки п’єдесталу з волейболу і шашок та третє – у швидких шахах. Вони і зайняли друге загальнокомандне місце за рахунок більш якісних призових місць в окремих видах Спартакіади.