Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

28.12.2019
Малин

Із історії Центру «Спорт для всіх»: «Мама, тато я – 2013»

З 2013 року Малинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» вперше в Малині розпочав проводити міські сімейні спортивні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я» і серед команд закладів дошкільної освіти, які долучилися до команд загальноосвітніх шкіл міста.

В цьому році 06 квітня до спортивного залу Малинської ДЮСШ позмагатися вийшли 8 сімейних команд, що представляли ЗОШ №3, ЗОШ №4, ЗНВК «Школа-ліцей №1 ім.Н.Сосніної» та ДНЗ №1 і №8 «Ялинка».

Діти разом з батьками брали участь в естафетах «Човниковий біг», «Родинній», «Хокейній», кидали м’ячі для великого тенісу в корзину (конкурс «Снайпер»), ключкою забивали м’ячики у хокейні ворота, а також відповідали на десять питань з історії спорту («Ерудит-вікторина»).

Переможцем змагань серед «школярів» стала сім’я Малих: Віктор Миколайович, Оксана Володимирівна, син Дмитро (ЗОШ №3). Вони набрали 12,5 очок.

На другому місці – родина Антонюків: Сергій Васильович, Ірина Володимирівна, син Данило (ЗОШ №3), які програли переможцю лише 0,5 балів.

На третю сходинку п’єдесталу піднялося сімейне «тріо» із ЗОШ №4 Кузьменків з 18,5 балами: Олександр Сергійович, Заріна Сергіївна, дочка Дарина.

Четверте місце посіла сім’я Стасюк із ЗНВК «Школа-ліцей ім..Н.Сосніної».

Серед «дошкільнят» перші три місця за представниками ДНЗ №8 «Ялинка»: перемогу здобула сім’я Ковтун: Сергій Валерійович, Ольга Анатоліївна, син Нікита; «срібними» призерами стали Пилипенки: Олег Петрович, Наталія Михайлівна, дочка Люба, а «бронзовими» - родина Кондратенків: Микола Петрович, Світлана Миколаївна, син Владислав. На четвертому місці – сім’я Слобожан із ДНЗ №1.

Всі сімейні команди нагороджені грамотами, а переможці та призери ще й медалями і призами від Малинського міського центру ФЗН «Спорт для всіх».

Крім того, сім’ям Малих та Ковтун були вручені подарункові сертифікати від фірми «Амріта».

Відповідно до Положення про змагання переможець міського етапу представляв місто Малин на обласному фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я», що відбувся 19-20 квітня 2013 року в м.Новоград-Волинський.

В підсумку родина Малих набрала 14 балів та посіла друге місце із 19 команд, що з’їхалися на цей форум із усіх куточків Житомирщини. Першому місцю програли лише одне очко.