Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

29.01.2018
Малин

Кубок Малинського МЦФЗН «Спорт для всіх» з більярдного спорту

27-28 січня в Більярдному клубі «8» проходили баталії. Це були попередні ігри за Кубок Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» серед підприємств, установ та організацій, які представляли 16 учасників різного віку.

Кубкова система передбачає вибування спортсмена після програшу, а тому багато в чому його успіх залежав від жеребкування або вдачі.

Наприклад, вже в першому турі жребій звів батька та сина Тонкошкур, при цьому Володимир (старший) представляв газове господарство, а Руслан (молодший) – Укртелеком. Як говорять, переміг досвід.

Розігрувалася «Вільна піраміда» до 15 куль, тому деякі партії тривали до двох і більше годин, що залежало від майстерності любителів кия.

Після першого туру до ¼ фіналу потрапили 8 спортсменів, а до ½ фіналу - чотири, які і розіграють між собою призові місця.

Це Ігор Мугир (Держлісгосп), Олексій Візіренко (виконком Малинської міської ради) – перша пара, та Валерій Бушма (проектна організація) і Анатолій Бернацький (паперова фабрика Вайдман) – друга пара.

Звичайно, в напівфіналах слабких гравців вже не буває. Переможці пар розіграють між собою Кубок (1-2 місця), а ті, хто програв, боротимуться за 3 місце.

Співорганізаторами турніру є Малинська міська федерація більярдного спорту (голова – Мілієнко В.Ю.) та Малинський міський центр ФЗН «Спорт для всіх».

Напівфінали та фінал відбудуться в суботу 3 лютого. Початок змагань – 10-30 годин.