Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

25.11.2018
Малин

Малинський атлет Олег Лунгу вдруге за рік виборов кубок на чемпіонаті світу з пауерліфтингу

У п’ятницю, 23 листопада, на Чемпіонаті світу по пауерліфтингу та жиму, який проходив у Києві, спортсмен із Малина Олег Лунгу зайняв перше місце. У сукупності атлету вдалось підняти 615 кг.

Важливо зазначити, що у Чемпіонаті світу взяли участь представники близько 20 країн.

«Змагався у ваговій категорії до 100 кг та віковій категорії 40-49 років. У сукупності підняв 615 кг: присідання — 245 кг, жим лежачи — 135 кг, тяга — 235 кг», — зазначив ІнфоМалин Олег Лунгу.

Нагадаємо, що влітку цього року на відкритому Чемпіонаті Києва по пауерліфтингу та жиму Олег Лунгу зайняв два перші місця, піднявши у сукупності 530 кг. У Малині Олега Лунгу більше знають, як бізнесмена. Однак, він також ще зі школи займається пауерліфтингом. Олег Лунгу родом з Молдови. В Україну спортсмен переїхав у рамках своєї спортивної кар’єри ще у 1993 році. Однак на якийсь час через бізнес відклав свої спортивні амбіції.

Лише у 2015 році почав виступати за Малин і виграв чемпіонат світу по пауерліфтингу. В останні три роки на усіх чемпіонатах, у яких бере участь, займає перші місця.

Попри те, що пауерліфтинг — травматичний спорт, Олег Лугну зізнається: «Важка атлетика для мене як наркотик. Дехто не може без музики, а я не можу без спорту!»