Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

13.10.2017
Малин

«Ми маленькі козачата» та «Веселі старти»

До Дня українського козацтва в спортивному залі Малинської ЗОШ №4 12 жовтня відбулися змагання «Ми – маленькі козачата» серед учнів 3-4 класів та «Веселі старти» (5-6 класи).

В кожній команді шестеро учасників, як хлопчики так і дівчатка. Діти переносили горіхи ложкою, складали слово «козаки», при цьому кожний учасник повинен був скласти одну букву, «імітували повзання гусениці», перетягували канат, брали участь в різних естафетах. Крім того, представники команд штовхали гирю.

Все було голосно і весело, оскільки кожна команда вболівала за своїх.

За наслідками змагань серед молодших школярів суддівська колегія вирішила підвести підсумки окремо серед 4-х і 3-х класів. Таким чином серед четвертокласників перемогла команда 4-А класу, на другому місці – 4-Б. А у третьокласників кращим був 3-Б клас. В його активі 9 балів. З 11 балами друге місце посіла команда 3-А, а третє – 3-В (16 ).

У «середнячків» точилася вперта боротьба до останнього виду, при цьому, якщо «бешки» (5-Б і 6-Б) змагалися за перше місце, то між «ашками» із 5-А і 6-А вирішувалася доля третього. Слід зазначити, що фактично у кожній команді в окремих видах був повний набір зайнятих місць. Але на фініші у 6-Б набралося 13 балів. Це переможна сума. На один бал більше (14) і друга сходинка п’єдесталу у команди 5-Б класу, третє місце посіли представники 6-А, а четверте – 5-А.

Після змагань діти ще довго обговорювали перипетії боротьби, висловлювали думки, як би вони поступили в тій чи іншій ситуації, щоб перемогти. Але це вже наступного разу вони будуть досвіченішими.

Співорганізаторами змагань стали кафедра фізичного виховання школи та Малинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Останній і нагородив всіх призерів своїми грамотами.