Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

9.02.2018
Малин

На старті дошкільнята-«козачата» із малинської «Ялинки»

«Нумо, козачата» - так називався черговий захід Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» серед вихованців Закладу дошкільної освіти №8 «Ялинка» міста Малина, який відбувся 7 лютого в спортивному залі дитсадка.

На старт вийшли 27 хлопчиків старших груп, які змагалися в човниковому бігу 4 х 9 м, метанні тенісного м’ячика в ціль та стрибках у довжину з місця, в якому кожний із них займав певне місце, а за сумою цих місць (балів чи очок) визначалися призери, при цьому в результаті ця сума повинна бути найменшою.

В своєрідному триборстві Олександр Рябченко набрав 9 очок та став переможцем. Він був другим у човниковому бігу і метанні та п’ятим у стрибкам. З 11 балами друге місце посів Артем Яременко, а Даня Єсипчук з 12 очками показав третій результат.

Всім призерам були вручені медалі відповідного ґатунку та дипломи від організатора змагань – Малинського міського центру ФЗН «Спорт для всіх».

Ще двоє дошкільнят: Діма Михайленко і Саша Абрамов, в активі яких по 15 очок, отримали заохочувальні дипломи.
Слід відзначити результати Саши Абрамова і Дані Єсипчука в стрибках у довжину з місця. Саша показав результат за 140 см, але «задня точка» (рука) була на відстані 135 см. Це кращий показник серед всіх учасників. В свою чергу Даня у своїх двох спробах був на відмітках 129 см і 131 см.

Поки підводилися підсумки змагань дошкільнята: хлопчики та дівчатка – мали змогу проїхатись на самокаті по спортивному залу.

Перші медалі для дошкільнят, що вони означають? Коли вручили призерам даних змагань, кожний із присутніх дітей хотів побачити ці нагороди зблизька, пощупати, а на обличчях їх володарів була гордість і радість.

Раніше мами розказували, що коли діти отримали свої перші медалі, вони і спали з ними, не хотіли розлучатись ні на мить. Що стосується вручених дипломів, то дошкільнята часто не випускали їх з рук – носили на протязі дня в дитсадку. Інколи вихователям не вдавалося уговорити дітей покласти їх до вечора, щоб потім забрати, коли прийдуть батьки.

Поки маленькі «чоловіки» змагалися, на ними спостерігали та уболівали за них дівчатка. Але медалі останніх ще попереду, адже до 8 березня їх чекають змагання за програмою «Міні-міс «Спорт». Тоді вони і зможуть показати свої спортивні здібності та стати володарями золотих, срібних та бронзових нагород.