Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

25.04.2018
Малин

Нові здобутки спортсменів Малинського СК «Оазис»

Команда Житомирської області в складі 7-ми спортсменів Спортивного клубу «Оазис» м.Малин: Сайко Анастасія, Салімовський Валентин, Верета Олег, Гур’єв Микола (категорія «А»), Шевченко Михайло (категорія «В»), Співак Юлія, Сазонов Артем (категорія «D») - взяла участь у Відкритому Чемпіонаті Харкова і Харківської області з плавання в ластах, що проходив в басейні Спортивного комплексу Харківського політехнічного університету в період з 22 по 24 квітня 2018 року.

Всі сім спортсменів стали призерами цих змагань. Разом вони завоювали 13 нагород, з яких 5 золотих, 7 срібних і 1 бронзова.

Чотири з них на рахунку кандидата у майстри спорту Михайла Шевченка серед юнаків категорії «В». Він був першим у пірнанні на 50 м та 50 м плавання в ластах, другим – на 50 м і 100 м плавання в біластах.

На фото М. Шевченко, 1 місце на п'єдесталі

Артем Сазонов став володарем трьох медалей серед юнаків категорії «D». Він переміг на дистанції 50 м в ластах та двічі піднімався на другу сходинку п’єдесталу на 100 м в ластах і 100 м в біластах.

Дві медалі отримав Олег Верета («А»): золоту за перемогу на 200 м і бронзову – на дистанції 100 м плавання в біластах.

По одній нагороді мають Анастасія Сайко («А»), яка була другою серед жінок на дистанції 200 м в біластах, Валентин Салімовський («А») – друге місце на 100 м в біластах, Юлія Співак («D») – перше місце на 400 м в ластах та Микола Гур’єв – друге на 200 м в біластах.

Попереду у спортсменів - Чемпіонат України з плавання в ластах.