Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

27.02.2018
Малин

«Нумо, козачата» та «Міні-міс Спорт» серед дошкільнят

Змагання під такими назвами відбулися 27 лютого в закладі дошкільної освіти №1, організатором яких став Малинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Ці нові проекти дуже полюбили малята, оскільки у них з’явилися шанси отримати свої перші медалі.
Хлопчики та дівчатка змагалися у триборстві: стрибках у довжину з місця, метанню тенісного м’ячика у вертикальну ціль та човниковому бігу, а підсумки підводилися по сумі місць, зайнятими у всіх видах програми.

І ось нагородження призерів у «Нумо, козачата». Впевнену перемогу та золоту медаль тут здобув Ілля Немченко. Він був першим у кожній вправі.

Володарем срібної нагороди став Денис Фещенко, а «бронзової» - Артем Деняченко.

У дівчаток титул «Міні-міс СПОРТ» та першу золоту медаль отримала Вікторія Ярошенко, яка була кращою у стрибках та другою в метанні і човниковому бігу. Друге місце і «срібло» у Вероніки Терещенко, а третя сходинка та бронзова нагорода - у Софії Сударик.

Крім того, Ілля Немченко та Вікторія Ярошенко були нагороджені спеціальними дипломами за кращий стрибок з автографами олімпійської чемпіонки Ігор ХVІІ Олімпіади (Рим-1960) Віри Крепкіної, при цьому Вікторія «настрибала» аж на 138 см.