Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

27.03.2018
Малин

Підвели підсумки чемпіонату Малинського району з футзалу сезону 2017-2018

Нинішній зимовий футзальний сезон видався досить насиченим. Футболісти та уболівальники збиралися мало не щовихідних. Силами мірялися футболісти усіх вікових категорій, оскільки крім традиційного чемпіонату з футзалу відбулися чемпіонати серед ветеранів 40+ та матчева зустріч серед ветеранів 50+.

Про підсумки чемпіонату інформує сайт Малинської райдержадміністрації.

На завершення команди розіграли Кубок та Суперкубок з футзалу.

Ініціатором такого насиченого сезону стала районна федерація футболу під керівництвом Олександра Гребеника, яка змогла забезпечити організацію чемпіонату з футзалу та навколо цієї спортивної події згуртувати футбольних фанатів

24 березня переможців змагань вітали та вручали нагороди начальник управління гуманітарної сфери райдержадміністрації Світлана Барановська, голова районної ради Михайло Левковець та голова районної федерації футболу Олександр Гребеник .

Отже, у районному чемпіонаті з футзалу, на який було заявлено 12 команд, переможцями у Лізі Чемпіонів стали:

І місце - ФК «Промінь» ( с.Любовичі)

ІІ місце – ФК «Євро Пак-2» (с. Нові Вороб’ї)

ІІІ місце - ФК «Будівельник» (смт. Гранітне)

У Лізі Район місця розподілились наступним чином:

І місце у ФК «МКДЗ»( смт Гранітне )

ІІ - ФК «Лісовод» (Лісовий кордон)

ІІІ - ФК «Мост-Малин-ДЮСШ» (м.Малин)

ФК «МКДЗ» (смт. Гранітне) стала володарем кубка Fair Play, а «Кубок Прогресу» заслужено здобула ФК «Будівельник» з Гранітного.

Нагороди також отримали кращі гравці у номінаціях:

«Кращий воротар» - Михалець В’ячеслав, ФК «Урожай -1» (с.Українка)

«Кращий асистент» - Михайлов Сергій, ФК «Євро ПАК-2» (с.Нові Вороб’ї)

«Кращий гол» - Грицак Вадим, ФК «Промінь» (с .Любовичі)

«Швидкий гол» - Мирутенко Вадим, ФК «Колос -2» (с.Головки)

«Кращий бомбардир» - Брендюков Євген, ФК «Мост-Малин-ДЮСШ»

«Лідер команди» - Зборовський Олег, ФК «Промінь» (с .Любовичі)

«Кращий гравець» - Павлюк Ярослав, ФК «МКДЗ» (смт. Гранітне)

У турнірі з футзалу серед ветеранів 40+ перемогла команда ФК «Промінь»( с. Любовичі), у матчевій зустрічі серед ветеранів 50+

І місце також у ФК «Промінь».

Переможцем Кубку з футзалу Малинського району стала ФК «Євро Пак -1» с .Н.Вороб’ї.

У розіграші районного Суперкубка з футзалу, який відбувся у день нагородження, перемогу здобула ФК «Промінь» (с.Любовичі).

Переможцям вручено кубки, дипломи та медалі, придбані за рахунок коштів районної Програми розвитку фізичної культури та спорту, а також за рахунок спонсорських коштів.

Сезон районного чемпіонату з футзалу закінчився, на часі – великий футбол. Уже відбулося засідання виконкому Малинської районної федерації футболу, на якому обговорені основні положення наступних районних змагань.