Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

10.02.2021
Малин

СК «Оазис»: перші медалі сезону 2021

Команда Спортивного клубу «Оазис» м.Малин Житомирської області взяла участь у Відкритому Чемпіонаті Харківської області з плавання в ластах, що проходив в басейні Спортивного комплексу Харківського політехнічного університету в період з 07 по 09 лютого 2021 року.

Із-за обмежень в зв’язку з коронавірусом кожний спортсмен міг стартувати лише на двох дистанціях.

Двоє спортсменів стали призерами цих змагань. Разом вони завоювали 3 нагороди, з яких: 2 - срібних і 1 - бронзова.

У категорії «А» серед чоловіків Михайло Шевченко (на фото) став срібним призером в пірнанні на 50 м та бронзовим на 50 м плавання в ластах.

Серед дівчат категорії «В» Марія Панасюк посіла друге місце в пірнанні на 50 м., а на 50 м в ластах була четвертою.

Стефанія Буряк була четвертою на 100 м та п’ятою на 50 м плавання в біластах серед дівчат категорії «С», а Анастасія Мандрика – п’ятою на 100 м і шостою на 50 м плавання в біластах.

Радують показані результати на цих змаганнях. Лише 0,67 сек. не достає до виконання нормативу майстра спорту Михайлу Шевченку на дистанції «пірнання на 50 м», а Марії Панасюк і того менше – 0,12 сек. Вони готові були показувати майстерські результати вже в 2020 році, але коронавірус вніс свої негативні корективи.

В свою чергу Стефанія і Анастасія притул наблизились до нормативу «кандидата у майстри спорту», де необхідно подолати 50 м в біластах швидше на 0,3 – 0,5 сек.

Харківські змагання стали останнім етапом підготовки спортсменів до Кубку України з плавання в ластах, який відбудеться в кінці лютого в м.Бровари Київської області, де представники СК «Оазис» виступатимуть в складі команди Житомирської області.