Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

9.11.2020
Малин

СК «Оазис»: плавання в ластах – 7 медалей

З 1 по 3 листопада 2020 року в басейні Спортивного комплексу Харківського політехнічного університету відбулися змагання чемпіонату Харківськоїх області з плавання в ластах, в яких взяли участь чотири представники Малинського Спортивного клубу «Оазис».

І всі вони стали призерами.

В зв’язку з обмеженнями, пов’язаними з карантином, кожний спортсмен міг стартувати тільки у двох видах програми змагань.

Так в категорії «А» (чоловіки) Михайло Шевченко завоював дві срібні медалі на дистанціях 50 і 100 м плавання в ластах.

Дарина Зайцева була другою на 100 м та третьою на 50 м в ластах серед дівчат категорії «В» (юніорки).

Марія Панасюк (категорія «С», дівчата) перемогла в пірнанні на 50 м, вперше виконавши норматив «кандидата у майстри спорту України», та стала бронзовою призеркою на 50 м в ластах. В цій же віковій групі Стефанія Буряк посіла друге місце на 100 м в біластах.

Таким чином в активі підводників СК «Оазис» 7 нагород, з яких 1 золота, 4 срібних та 2 бронзових.

Дані змагання є важливим етапом підготовки спортсменів до чемпіонату України з плавання в ластах, що пройде на початку грудня цього року.