Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

3.03.2021
Малин

СК «Оазис»: здобутки на Кубках України 2021 з підводного спорту

В період з 25 по 28 лютого 2021 року в басейні «Купава» м. Бровари Київської області відбулися змагання Кубків України з плавання в ластах та плавання в біластах, в яких взяла участь команда Житомирської області, в складі якої виступали 7 спортсменів Малинського Спортивного клубу «Оазис».

В останній день заходу Михайло Шевченко завоював бронзову медаль в складі естафетної команди 4 х 100 м плавання в ластах серед чоловіків.

На жаль, всього 0,26 сек. йому не хватило до виконання нормативу майстра спорту на дистанції «пірнання на 50 м», де він посів сьоме місце.

Бронзовий призер Кубку України 2021 Михайло Шевченко

Ще очікувалося виконання майстерського нормативу Марією Панасюк. І вона виправдала сподівання. Показавши час 18,36 сек. на дистанції «пірнання на 50 м», їй підкорився  норматив «Майстра спорту України з підводного спорту» (норматив 18,60 сек.). Цей результат дозволив їй  зайняти п’яте місце в цьому виді змагань, а ще шостою вона була в естафеті 4 х 100 м в ластах.

Крім того, ряди спортсменів СК «Оазис» поповнилися ще однією спортсменкою вищого розряду. В плаванні в біластах на 50 м Марія Кутовая виконала норматив кандидата у майстри спорту. Серед інших результатів підводниці слід відмітити п’яті місця на 200 м плавання в біластах серед жінок та змішаній естафеті 4 х 100 м в біластах.

Разом з Марією в цій естафеті також п’яте місце посів майстер спорту Валентин Салімовський, при цьому був восьмим на 100 м плавання в біластах.

У Дарини Зайцевої - п’яте місце на самій довгій дистанції 1500 м, та шосте - в естафеті 4 х 100 м в ластах.

Марія Панасюк (праворуч), яка виконала норматив «Майстра спорту України з підводного спорту» та Марія Кутовая – новий кандидат у майстри спорту України.

В підсумку малинські спортсмени внесли в скарбничку Житомирщини 216 балів по таблиці Мінмолодьспорту України або набрали 287 очок по обласній рейтинговій таблиці, при цьому залікові бали завоювали всі сім спортсменів СК «Оазис», що виступали в Кубках України.

Попереду у спортсменів категорії «В» (16-17 років) та «С» (14-15 р.) чемпіонат України з підводного спорту, що пройде в місті Харкові в кінці березня.